В американському містечку Пенсакола три керівника і лише сім депутатів

14:50 | 19.09.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Підходить до завершення дуже насичена поїздка до маленького містечка Пенсакола, штат Флорида. Це місто має 53 тис. жителів, де живуть хороші і веселі люди.

Програма була дуже насичена. Розпочалось все з відвідин сесії міської ради склад якої аж … 7 депутатів, сесія відкрита для всіх бажаючих, на самому початку є в них таке як відкритий мікрофон, будь хто з жителів може прийти і задати своє питання. В місті відразу – 3 керівники: мер – обраний на прямих виборах, голова міської ради – вибраний зі складу депутатів та міський менеджер – призначена особа.

На наступний день – відвідали центр інформації та туризму. Хороше приміщення, багато чим можуть похвалитись.

Потім спілкувались з міським менеджером, який розказав про свої функції, того ж дня поспілкувались із громадськими активістами – розказували чим вони займаються, і як вони працюють. На закінчення поспілкувались із шерифом міста Пенсакола, який розказав як працює поліція в місті і в США загалом. Рівень довіри до поліцейського 80-85 %, вдумайтесь тільки.

На наступний день ми сходили в гості до однієї родини, де – чоловік займається тим, що возить на катері людей рибу ловити, дружина вчителька біології, а дочка – музикантка, яка грає на 10 різних інструментах. Компанія зібралась хороша 4 українців та 7 американців. Вразила їхня культура спілкування і вони хотіли чим більше почути про Україну і про війну з Росією. Їхня дочка грає на 10 інструментах і грає ще в місцевому рок – гурті, якій я подарував диска нашого луцького гурту Flyzzza – Флайzzzа, Андрій Тимчук дякую за диски.

В неділю – день відпочинку, попливли дивитись на дельфінів.

В понеділок були цікаві зустрічі з місцевими екологами. Зустріч в місцевій католицькій школі – вразило те, що всі діти займаються волонтерством, вони із задоволенням це роблять – ВСІ!!! Дізнався багато чого цікавого про шкільну освіту в США, думаю десь на одній з перших зустрічей з освітянами нашого округу обов’язково поділюсь інформацією .

В попередньому пості можна глянути про зустріч з Джеремі Евансом, який є одним із лідерів Республіканської Партії США в штаті Флорида.

Сьогодні поспілкувались із власником безкоштовної газети в місті, який розповів, як може бути прибуткова газета в такому маленькому містечку і виходити тиражем 20 тис. примірників щотижня.

А на завершення програми в Пенсаколі відвідали місцеву виборчу комісію, котра займається всіма виборами в місті. Кого цікавить в особисті повідомлення можу розказати.

Наша делегація вдячна за змістовну програму Courtney Boren Gccdc, яка нам організувала просто прекраснішу програму.

Забувся всі з нашої делегації стали Почесними жителями Пенсаколи, тепер ми можемо купити тут будинки не сплативши жодних податків!

6 днів пролетіли як одна мить і вже за пару годин літак в м. Каламазу 110 – тисячне містечко штату Мічіган!

Далі все буде!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


П’ять років тому відбувся перший бій між українським партизанським загоном і підрозділом російських найманців
П’ять років тому, вранці, під Карлівкой (Донецька область), переміщаючись колоною з легкових авто і мікроавтобусів, взвод батальйону “Донбас” (25 осіб) потрапив в ...
КМУ розглянув рішення, які ставлять держкомпанії у гірші умови, а приватні енергетичні – отримують привілеї
На засіданні Кабміну 23 травня розглядались рішення у сфері енергетики, деякі з них (голосувались цілим пакетом) навіть не були у Порядку денному. 23 травня вперше, як ...
І я знову подумав… яке в нас убоге місто…
... І це все не виконавці винні, це просто задачі ніхто не ставить! Ні суспільство, ні мер Нововолинська, ні депутати. А поки так і живемо… Приходжу в офіс я рано. Ну, відносно. ...
Законопроекту про вибори від Президента нема досі, тому широким залишається лише погляд здивування
Пропорційна система з закритими списками має найнижчий рейтинг підтримки суспільства та не менш корупціогенна, ніж мажоритарна. При мажоритарній системі політична ...
Сподіваюсь, книга стане пам’яткою про легендарну 51 ОМБр, про подвиги воїнів, які замовчують
Це останній пост перед виходом книги про 51 ОМБр. Звітувати вже не буду. Книга друкується, і до кінця місяця побачить світ. Сподіваюсь, вона стане пам’яткою про легендарну 51 ...