В американському містечку Пенсакола три керівника і лише сім депутатів

14:50 | 19.09.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Підходить до завершення дуже насичена поїздка до маленького містечка Пенсакола, штат Флорида. Це місто має 53 тис. жителів, де живуть хороші і веселі люди.

Програма була дуже насичена. Розпочалось все з відвідин сесії міської ради склад якої аж … 7 депутатів, сесія відкрита для всіх бажаючих, на самому початку є в них таке як відкритий мікрофон, будь хто з жителів може прийти і задати своє питання. В місті відразу – 3 керівники: мер – обраний на прямих виборах, голова міської ради – вибраний зі складу депутатів та міський менеджер – призначена особа.

На наступний день – відвідали центр інформації та туризму. Хороше приміщення, багато чим можуть похвалитись.

Потім спілкувались з міським менеджером, який розказав про свої функції, того ж дня поспілкувались із громадськими активістами – розказували чим вони займаються, і як вони працюють. На закінчення поспілкувались із шерифом міста Пенсакола, який розказав як працює поліція в місті і в США загалом. Рівень довіри до поліцейського 80-85 %, вдумайтесь тільки.

На наступний день ми сходили в гості до однієї родини, де – чоловік займається тим, що возить на катері людей рибу ловити, дружина вчителька біології, а дочка – музикантка, яка грає на 10 різних інструментах. Компанія зібралась хороша 4 українців та 7 американців. Вразила їхня культура спілкування і вони хотіли чим більше почути про Україну і про війну з Росією. Їхня дочка грає на 10 інструментах і грає ще в місцевому рок – гурті, якій я подарував диска нашого луцького гурту Flyzzza – Флайzzzа, Андрій Тимчук дякую за диски.

В неділю – день відпочинку, попливли дивитись на дельфінів.

В понеділок були цікаві зустрічі з місцевими екологами. Зустріч в місцевій католицькій школі – вразило те, що всі діти займаються волонтерством, вони із задоволенням це роблять – ВСІ!!! Дізнався багато чого цікавого про шкільну освіту в США, думаю десь на одній з перших зустрічей з освітянами нашого округу обов’язково поділюсь інформацією .

В попередньому пості можна глянути про зустріч з Джеремі Евансом, який є одним із лідерів Республіканської Партії США в штаті Флорида.

Сьогодні поспілкувались із власником безкоштовної газети в місті, який розповів, як може бути прибуткова газета в такому маленькому містечку і виходити тиражем 20 тис. примірників щотижня.

А на завершення програми в Пенсаколі відвідали місцеву виборчу комісію, котра займається всіма виборами в місті. Кого цікавить в особисті повідомлення можу розказати.

Наша делегація вдячна за змістовну програму Courtney Boren Gccdc, яка нам організувала просто прекраснішу програму.

Забувся всі з нашої делегації стали Почесними жителями Пенсаколи, тепер ми можемо купити тут будинки не сплативши жодних податків!

6 днів пролетіли як одна мить і вже за пару годин літак в м. Каламазу 110 – тисячне містечко штату Мічіган!

Далі все буде!

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Здорове харчування – тренд чи дійсно користь?
Напевно лише лінивий нічого не чув про здорове харчування(ЗХ). Адже ледь не в кожному ток-шоу розповідають про ПП,«правильное питание» так його називають російською. Тренд це ...
Занедбані клуби, низький рівень освітніх закладів, неоснащені ФАПи – жодних суттєвих змін для селян децентралізація не принесла
Натрапив в мережі на цікаву статистику. Згідно аналізу Волинського обласного Центру розвитку місцевого самоврядування витрати на управління (тобто утримання апарату) ...
Колекціоную страшні дитячі фрази: “Моя мама любить мою сестру, гроші і шоколад”
Я мимоволі колекціоную страшні дитячі фрази: «Моя мама любить мою сестру, гроші і шоколад…», «Можете не передзвонювати мамі, бо я вже все одно поприбирала і мамі байдуже, ...
Як вплинула війна на культуру та мислення українців
Написати про війну Піймав себе на думці, що майже все, прочитане останнім часом в українських авторів, так чи інакше пов’язане з війною. Навіть якщо війна не присутня в тексті ...
Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта
Кожного дня звичайні українці стикаються з несправедливістю – маленькою, великою, гігантською. Запитайте людей на вулиці, що вони думають про справедливість у нашій ...