В американському містечку Пенсакола три керівника і лише сім депутатів

14:50 | 19.09.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Підходить до завершення дуже насичена поїздка до маленького містечка Пенсакола, штат Флорида. Це місто має 53 тис. жителів, де живуть хороші і веселі люди.

Програма була дуже насичена. Розпочалось все з відвідин сесії міської ради склад якої аж … 7 депутатів, сесія відкрита для всіх бажаючих, на самому початку є в них таке як відкритий мікрофон, будь хто з жителів може прийти і задати своє питання. В місті відразу – 3 керівники: мер – обраний на прямих виборах, голова міської ради – вибраний зі складу депутатів та міський менеджер – призначена особа.

На наступний день – відвідали центр інформації та туризму. Хороше приміщення, багато чим можуть похвалитись.

Потім спілкувались з міським менеджером, який розказав про свої функції, того ж дня поспілкувались із громадськими активістами – розказували чим вони займаються, і як вони працюють. На закінчення поспілкувались із шерифом міста Пенсакола, який розказав як працює поліція в місті і в США загалом. Рівень довіри до поліцейського 80-85 %, вдумайтесь тільки.

На наступний день ми сходили в гості до однієї родини, де – чоловік займається тим, що возить на катері людей рибу ловити, дружина вчителька біології, а дочка – музикантка, яка грає на 10 різних інструментах. Компанія зібралась хороша 4 українців та 7 американців. Вразила їхня культура спілкування і вони хотіли чим більше почути про Україну і про війну з Росією. Їхня дочка грає на 10 інструментах і грає ще в місцевому рок – гурті, якій я подарував диска нашого луцького гурту Flyzzza – Флайzzzа, Андрій Тимчук дякую за диски.

В неділю – день відпочинку, попливли дивитись на дельфінів.

В понеділок були цікаві зустрічі з місцевими екологами. Зустріч в місцевій католицькій школі – вразило те, що всі діти займаються волонтерством, вони із задоволенням це роблять – ВСІ!!! Дізнався багато чого цікавого про шкільну освіту в США, думаю десь на одній з перших зустрічей з освітянами нашого округу обов’язково поділюсь інформацією .

В попередньому пості можна глянути про зустріч з Джеремі Евансом, який є одним із лідерів Республіканської Партії США в штаті Флорида.

Сьогодні поспілкувались із власником безкоштовної газети в місті, який розповів, як може бути прибуткова газета в такому маленькому містечку і виходити тиражем 20 тис. примірників щотижня.

А на завершення програми в Пенсаколі відвідали місцеву виборчу комісію, котра займається всіма виборами в місті. Кого цікавить в особисті повідомлення можу розказати.

Наша делегація вдячна за змістовну програму Courtney Boren Gccdc, яка нам організувала просто прекраснішу програму.

Забувся всі з нашої делегації стали Почесними жителями Пенсаколи, тепер ми можемо купити тут будинки не сплативши жодних податків!

6 днів пролетіли як одна мить і вже за пару годин літак в м. Каламазу 110 – тисячне містечко штату Мічіган!

Далі все буде!

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

“Тендерознавці” всюди або Читай закони не перед сном
Можливо, це тепер культура суспільства така, що людина, не розібравшись, пише про свої «сенсаційні відкриття» в соцмережі, банально сподіваючись отримати за це трохи лайків. ...
Формувати своїх довірених осіб зі списку екс-регіоналів – рішення не зовсім адекватне
Чесних більше? Я намагаюся особливо не коментувати перебіг президентської кампанії. Наразі не маю великого бажання влізати в цей «політичний срач», але… Але коли окремі ...
На мою думку, найкраща квест-кімната у світі – автостанція Володимира-Волинського
Зверніть увагу на два фото. На першому— найкраща у світі квест-кімната на думку пересічних аматорів і дилетантів «SAW Escape Room» у Лас-Вегасі. На другому — справді найкраща ...
Отримала цінний мотиваційний урок від хлопця, що на інвалідному візку стрибає по сходах
Зустріч, яка й досі тримає мене під враженнями і легким шоком та змушує дещо по-іншому глянути на життя і своє “можу”. Це Саша Ващук – приємний, веселий хлопець. Так, ...
Ситуація, що склалася в Іваничівському районі, виходить за рамки здорового глузду
З «подачі» голови Волинської ОДА Олександра Савченка, слідчими відділення місцевої поліції проводяться допити депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату. Чи ...