В американському містечку Пенсакола три керівника і лише сім депутатів

14:50 | 19.09.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Підходить до завершення дуже насичена поїздка до маленького містечка Пенсакола, штат Флорида. Це місто має 53 тис. жителів, де живуть хороші і веселі люди.

Програма була дуже насичена. Розпочалось все з відвідин сесії міської ради склад якої аж … 7 депутатів, сесія відкрита для всіх бажаючих, на самому початку є в них таке як відкритий мікрофон, будь хто з жителів може прийти і задати своє питання. В місті відразу – 3 керівники: мер – обраний на прямих виборах, голова міської ради – вибраний зі складу депутатів та міський менеджер – призначена особа.

На наступний день – відвідали центр інформації та туризму. Хороше приміщення, багато чим можуть похвалитись.

Потім спілкувались з міським менеджером, який розказав про свої функції, того ж дня поспілкувались із громадськими активістами – розказували чим вони займаються, і як вони працюють. На закінчення поспілкувались із шерифом міста Пенсакола, який розказав як працює поліція в місті і в США загалом. Рівень довіри до поліцейського 80-85 %, вдумайтесь тільки.

На наступний день ми сходили в гості до однієї родини, де – чоловік займається тим, що возить на катері людей рибу ловити, дружина вчителька біології, а дочка – музикантка, яка грає на 10 різних інструментах. Компанія зібралась хороша 4 українців та 7 американців. Вразила їхня культура спілкування і вони хотіли чим більше почути про Україну і про війну з Росією. Їхня дочка грає на 10 інструментах і грає ще в місцевому рок – гурті, якій я подарував диска нашого луцького гурту Flyzzza – Флайzzzа, Андрій Тимчук дякую за диски.

В неділю – день відпочинку, попливли дивитись на дельфінів.

В понеділок були цікаві зустрічі з місцевими екологами. Зустріч в місцевій католицькій школі – вразило те, що всі діти займаються волонтерством, вони із задоволенням це роблять – ВСІ!!! Дізнався багато чого цікавого про шкільну освіту в США, думаю десь на одній з перших зустрічей з освітянами нашого округу обов’язково поділюсь інформацією .

В попередньому пості можна глянути про зустріч з Джеремі Евансом, який є одним із лідерів Республіканської Партії США в штаті Флорида.

Сьогодні поспілкувались із власником безкоштовної газети в місті, який розповів, як може бути прибуткова газета в такому маленькому містечку і виходити тиражем 20 тис. примірників щотижня.

А на завершення програми в Пенсаколі відвідали місцеву виборчу комісію, котра займається всіма виборами в місті. Кого цікавить в особисті повідомлення можу розказати.

Наша делегація вдячна за змістовну програму Courtney Boren Gccdc, яка нам організувала просто прекраснішу програму.

Забувся всі з нашої делегації стали Почесними жителями Пенсаколи, тепер ми можемо купити тут будинки не сплативши жодних податків!

6 днів пролетіли як одна мить і вже за пару годин літак в м. Каламазу 110 – тисячне містечко штату Мічіган!

Далі все буде!

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

20 людей стали лауреатами Премії Кабміну за досягнення молоді в розбудові країни. Один із них – я
«Якщо не я, то хто?!» Відповідь на це вічне питання: «Навіщо я роблю те, що роблю?». А тим часом я отримав премію Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові ...
Дещо про закони 8487 та 8488 щодо розмитнення авто на іноземній реєстрації
Розкажу про деякі аспекти, щоб ситуація стала більш зрозумілою. Закони 8487 та 8488. Прийняті Верховною Радою, підписані Президентом, вступили в силу з 25-го листопада (окрім ...
Введуть чи не введуть воєнний стан – все одно життя продовжується
Підсумую популярні ранкові запитання від вас. Введуть чи не введуть воєнний стан – все одно: 1. Дітей в школу відпускати треба, на роботу йти теж – треба! 2. Суди, магазини, ...
Про силу фейсбуку, батьківський бюджет, який йде на ремонт та меблі в садку, та чому про це треба мовчати…
Депутати, міська влада, мають право всюди говорити і звітуватися про те, що зроблено для садків, а батьки повинні мовчати! На жодній освітянській конференції чи в ЗМІ не ...
Закликаю творити перемоги і пишатися перемогами один одного
Думаю, що сьогодні ми маємо згадати, що 2018 рік – це сторіччя УНР. Сторіччя перемог і сторіччя історичної поразки української нації в боротьбі за свою державу. Я не буду довго ...