І тут сестра ,смачно поїдаючи “сємочкі”, починає мене інструктувати, як аналізи я маю розливати по пробірках

14:24 | 18.02.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / 14 коментарів

Вчора дитині стало погано,біль в животі…викликали швидку. Приїхала коретка, совєтскіх часів..на яких вже навіть поліція не їздить,а дітям не зашкодить. Забрали на санпропускник,не дивлячись дитини.

Я прилетів з роботи. Спочатку стандартні питання, потім аптека за баночками для аналізів.все зробили.І тут сестра ,смачно поїдаючи сємочкі, починає мене інструктувати як аналізи я маю розливати по пробірках..я спочатку думав що мені почулось…я їй відповів що це її робота. Зайшли в лабораторію, сказали почекати,бо лаборант щось пише,через 20хв.я відкрив двері і вже більш ясніше пояснив, що дитина прибула на санпропускник з різкими болями в животі. З “любов’ю”в очах нас прийняли…результати змарніли чекати…від того як привезли і дали відповідь що робити пройшло майже 1,5 години…нас відправили в дитяче..прийшли в дитяче…ще 30 хв,бо лікар говорив по тф..я ледь стримуюсь,думає нарешті щось скаже толкове…лікар подивилась ,сказала нічого страшного,виписала рецепт і відправила додому….поприймали ліки,згідно рецерту…не допомогло…дитина цілу ніч мучалась….на ранок приїхали знову в дитяче… Знову лікар в тф..але сказала що прийме пізніше,бо їй бігти на операцію! Грьобані реформатори!

Ви вже так подуріли там,що втратили відчуття реальності… ця наша лікарня взагалі може ставити справжній діагноз?

14 коментарі
 1. Слався-слався НЦМЛ!!!
  Слався-слався Сапожніков!
  Слався-слався Сторонський!
  Слався-слався Мороз!
  Слався-слався!!!

 2. продовження буде ? сподіваюсь, не перетоніт ? бо операція дорого обійдеться… Слава медичній реформі !

 3. Слава доблесному МОЗу!
  Всім, хто гнобить расу босу.
  Слугам вірним і марозу
  Треба дати дихлофосу!

 4. похожа ситуація 2004 рік.у хлопчика 10 років перетоніт.пяний дудіч відмовився оперувати.сказав при дитині щоб їхали куляти труну.машину на луцьк недав.знайомі.луцьк. операція.служба в армії. ато.повірте їх невиправлять ніякі реформи крім ак-47

 5. Злий медик / 20.02.2018 - 22:35 / Відповіcти

  Злий медик

 6. Злий медик / 20.02.2018 - 23:06 / Відповіcти

  ПАне Віталію, аналізи збирати в пробірку не входять в обов”язки медичної сестри, а догляд і відповідальність за свого неповнолітнього сина як перед законом і перед суспільством лежить саме на Вас. А на рахунок коретки, то що мають на тому і працюють. це не є приватyyа структура. Акщо не подобається скористацййтесь приватними послугами якщо воно Вам буде по кишені з Вашою бюджетною зарплатнею такою самою як у цієї медичної сестри яка з ваших слів наче б то їла сємєчкі! Злий медик.

 7. Давайте будемо усі на одного плювати. Ляж поспи і все пройде. Чи не так?

 8. Аналізи – так, збирають батьки чи пацієнт сам, догляд і відповідальність так, на батьках. Але ж огляд і лікування – це справа медичних працівників і медзакладів. Чи може батькові самому зробити синові опрацію, якщо треба?

 9. Злий медик / 25.02.2018 - 21:59 / Відповіcти

  ПАні “Дівчино” Даю відповідь на Ваш комент. Ніхто не казав батькові
  лікувати чи тим паче, як Ви пишеле оперувати дитину. Ваш комент не продуманий і не доречний в даній ситуації. Огляд проводиться як до здачі аналізів так і після їх результатів. А Пан Віталій був обурений саме тим, що дитині не розлили сечу в пробірку бо йому самому це було зробити – дуже низько впасти в очах сина і мед. працівників, тому шукав “крайнього”.

 10. А як це людина має сама розбивати сечу в пробірки?
  А як же гігієна, інструкції…?
  Людина прийшла з двору, РУКИ не миті, без рукавиць…що ж то за аналізи будуть?
  У НАШІЙ ЛІКАРНІ ВЖЕ ЗАМІСТЬ МЕДСЕСТЕР ВСЕ САМІ БУДЕМО ВИКОНУВАТИ????
  А НАВІЩО ТОДІ ТАМ ТА МЕДСЕСТРА СИДІЛА ЯКЩО ЛЮДИНА МАЄ ВСЕ САМА РОБИТИ?
  ЛОДАРЮГИ!!! ТА ЩЕ Й НАГЛІ Й ТУПІ!!!

 11. злий медик / 26.02.2018 - 21:13 / Відповіcти

  Ха ха , Хочу Вас поправити не розбивати а розливати сечу в пробірки. Які рукавиці які немиті руки. Для того щоб зібрати сечу треба взяти баночку помочитися туди і налити сечу з баночки в пробірку. Хто збирав знає, що в пробірку зразу посмочитися неможливо особливо жінкам – дуже вузьке горлишко. А щоб перелити сечу з баночки в пробіку не потрібно медсестри це має зробити та людина котра здає сечу для аналізу. Якщо це не може зробити дитина то мають зробити за неї батьки, а не медсестра.
  Ще трошки і Ми всі залишимось не тільки без медсестер а і без лікарів з такою зарплатнею як у них. Тоді отим всім панськовитим Віталіям , “правдам”, “дівчатам” та іншим- котрі тут дають безглузді коменти потрібно бути відкинути свою гординю, та “его” спуститись на землю засучити рукава і самим розливати свою сечу не чекаючи коли їм будуть підтирати одне місце оті медсестри котрих вони тут так паплюжать.

 12. Нестерович Оксана / 15.03.2018 - 13:44 / Відповіcти

  А я хочу сказати що поки такі нестеровичі не будуть платити податки щоб в держави було звідки брати гроші на підвищення зарплат і матеріальної бази і забезпечення лікарні то ніяка медсестра йому не допоможе.ти друже почни з себе а тоді вже обливай брудом когось. А ні то до приватних лікарів звертайся. Бо поки ти трутень не платиш податки ніхто нічого тобі не винен!!!

 13. Ахха)))І трутні вже нічого не пишуть)З такими віталіями,правдами нема навіть про що говорити,бо це люди,які у всьому звинувачують інших.В очі тобі буде ухмилятися на всі кутні,а поза *обгадить*як тільки можна.І клятву Гіппократа почитайте чи там є такий пункт,що хтось комусь щось зобов*язаний.

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

В американському містечку Пенсакола три керівника і лише сім депутатів
Підходить до завершення дуже насичена поїздка до маленького містечка Пенсакола, штат Флорида. Це місто має 53 тис. жителів, де живуть хороші і веселі люди. Програма була дуже ...
Як я опинилась в Грузії на тренінгу для молоді з усієї Європи. Хапай можливість з Erasmus+
Якщо ти «молодий» (18-30) займаєшся громадською діяльністю та активний в суспільстві і тобі не байдужий як особистісний розвиток, так і розвиток твого оточення. Отож, до чого я ...
Нововолинці, ми маємо знати, чим нас труять
У Нововолинську можна створити проект громадського бюджету участі, щоб провести моніторинг забруднення повітря. Коли пробуєш змінити життя на краще в цьому місті, більше ...
Українського історика Григорія Купріяновича можуть позбавити волі на 3 роки
Це – Григорій Купріянович. Український історик, активний громадський діяч у Польщі. Ми з ним знайомі особисто. Він знає, що таке дискримінація історичної правди з ...
Поїздка в Нововолинськ з Києва – то завжди пекло
Єдині щасливі поїздки, котрі я пам’ятаю, то були на машині по варшавській трасі. Рейсовий автобус на 9 годин – це еталон, ми з Сашою сидимо на останньому ряду, де 5 місць, ...