І тут сестра ,смачно поїдаючи “сємочкі”, починає мене інструктувати, як аналізи я маю розливати по пробірках

14:24 | 18.02.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / 14 коментарів

Вчора дитині стало погано,біль в животі…викликали швидку. Приїхала коретка, совєтскіх часів..на яких вже навіть поліція не їздить,а дітям не зашкодить. Забрали на санпропускник,не дивлячись дитини.

Я прилетів з роботи. Спочатку стандартні питання, потім аптека за баночками для аналізів.все зробили.І тут сестра ,смачно поїдаючи сємочкі, починає мене інструктувати як аналізи я маю розливати по пробірках..я спочатку думав що мені почулось…я їй відповів що це її робота. Зайшли в лабораторію, сказали почекати,бо лаборант щось пише,через 20хв.я відкрив двері і вже більш ясніше пояснив, що дитина прибула на санпропускник з різкими болями в животі. З “любов’ю”в очах нас прийняли…результати змарніли чекати…від того як привезли і дали відповідь що робити пройшло майже 1,5 години…нас відправили в дитяче..прийшли в дитяче…ще 30 хв,бо лікар говорив по тф..я ледь стримуюсь,думає нарешті щось скаже толкове…лікар подивилась ,сказала нічого страшного,виписала рецепт і відправила додому….поприймали ліки,згідно рецерту…не допомогло…дитина цілу ніч мучалась….на ранок приїхали знову в дитяче… Знову лікар в тф..але сказала що прийме пізніше,бо їй бігти на операцію! Грьобані реформатори!

Ви вже так подуріли там,що втратили відчуття реальності… ця наша лікарня взагалі може ставити справжній діагноз?

14 коментарі
 1. Слався-слався НЦМЛ!!!
  Слався-слався Сапожніков!
  Слався-слався Сторонський!
  Слався-слався Мороз!
  Слався-слався!!!

 2. продовження буде ? сподіваюсь, не перетоніт ? бо операція дорого обійдеться… Слава медичній реформі !

 3. Слава доблесному МОЗу!
  Всім, хто гнобить расу босу.
  Слугам вірним і марозу
  Треба дати дихлофосу!

 4. похожа ситуація 2004 рік.у хлопчика 10 років перетоніт.пяний дудіч відмовився оперувати.сказав при дитині щоб їхали куляти труну.машину на луцьк недав.знайомі.луцьк. операція.служба в армії. ато.повірте їх невиправлять ніякі реформи крім ак-47

 5. Злий медик / 20.02.2018 - 22:35 / Відповіcти

  Злий медик

 6. Злий медик / 20.02.2018 - 23:06 / Відповіcти

  ПАне Віталію, аналізи збирати в пробірку не входять в обов”язки медичної сестри, а догляд і відповідальність за свого неповнолітнього сина як перед законом і перед суспільством лежить саме на Вас. А на рахунок коретки, то що мають на тому і працюють. це не є приватyyа структура. Акщо не подобається скористацййтесь приватними послугами якщо воно Вам буде по кишені з Вашою бюджетною зарплатнею такою самою як у цієї медичної сестри яка з ваших слів наче б то їла сємєчкі! Злий медик.

 7. Давайте будемо усі на одного плювати. Ляж поспи і все пройде. Чи не так?

 8. Аналізи – так, збирають батьки чи пацієнт сам, догляд і відповідальність так, на батьках. Але ж огляд і лікування – це справа медичних працівників і медзакладів. Чи може батькові самому зробити синові опрацію, якщо треба?

 9. Злий медик / 25.02.2018 - 21:59 / Відповіcти

  ПАні “Дівчино” Даю відповідь на Ваш комент. Ніхто не казав батькові
  лікувати чи тим паче, як Ви пишеле оперувати дитину. Ваш комент не продуманий і не доречний в даній ситуації. Огляд проводиться як до здачі аналізів так і після їх результатів. А Пан Віталій був обурений саме тим, що дитині не розлили сечу в пробірку бо йому самому це було зробити – дуже низько впасти в очах сина і мед. працівників, тому шукав “крайнього”.

 10. А як це людина має сама розбивати сечу в пробірки?
  А як же гігієна, інструкції…?
  Людина прийшла з двору, РУКИ не миті, без рукавиць…що ж то за аналізи будуть?
  У НАШІЙ ЛІКАРНІ ВЖЕ ЗАМІСТЬ МЕДСЕСТЕР ВСЕ САМІ БУДЕМО ВИКОНУВАТИ????
  А НАВІЩО ТОДІ ТАМ ТА МЕДСЕСТРА СИДІЛА ЯКЩО ЛЮДИНА МАЄ ВСЕ САМА РОБИТИ?
  ЛОДАРЮГИ!!! ТА ЩЕ Й НАГЛІ Й ТУПІ!!!

 11. злий медик / 26.02.2018 - 21:13 / Відповіcти

  Ха ха , Хочу Вас поправити не розбивати а розливати сечу в пробірки. Які рукавиці які немиті руки. Для того щоб зібрати сечу треба взяти баночку помочитися туди і налити сечу з баночки в пробірку. Хто збирав знає, що в пробірку зразу посмочитися неможливо особливо жінкам – дуже вузьке горлишко. А щоб перелити сечу з баночки в пробіку не потрібно медсестри це має зробити та людина котра здає сечу для аналізу. Якщо це не може зробити дитина то мають зробити за неї батьки, а не медсестра.
  Ще трошки і Ми всі залишимось не тільки без медсестер а і без лікарів з такою зарплатнею як у них. Тоді отим всім панськовитим Віталіям , “правдам”, “дівчатам” та іншим- котрі тут дають безглузді коменти потрібно бути відкинути свою гординю, та “его” спуститись на землю засучити рукава і самим розливати свою сечу не чекаючи коли їм будуть підтирати одне місце оті медсестри котрих вони тут так паплюжать.

 12. Нестерович Оксана / 15.03.2018 - 13:44 / Відповіcти

  А я хочу сказати що поки такі нестеровичі не будуть платити податки щоб в держави було звідки брати гроші на підвищення зарплат і матеріальної бази і забезпечення лікарні то ніяка медсестра йому не допоможе.ти друже почни з себе а тоді вже обливай брудом когось. А ні то до приватних лікарів звертайся. Бо поки ти трутень не платиш податки ніхто нічого тобі не винен!!!

 13. Ахха)))І трутні вже нічого не пишуть)З такими віталіями,правдами нема навіть про що говорити,бо це люди,які у всьому звинувачують інших.В очі тобі буде ухмилятися на всі кутні,а поза *обгадить*як тільки можна.І клятву Гіппократа почитайте чи там є такий пункт,що хтось комусь щось зобов*язаний.

Додати коментар


Вільний доступ до зброї – 11%? Точно 11%?
Згідно соціологічних опитувань, дані про які на прес конференції надав Президент України П.О. Порошенко, зазначається, що лише 11% населення «За вільне володіння зброєю», 82% ...
Депутатcька комісія спрацювали як належить – ПанКурчак смердітиме дещо менше
Вже півроку діє тимчасова комісія по контролю за дотриманням норм охорони навколишнього середовища промисловими підприємствами Нововолинська. Ми збирались перед сесією та ...
Я теж, як і ви, звик, що десь там далеко на сході хтось стріляє
Я теж, як і ви, звик, що десь там далеко на сході хтось стріляє, хтось гине, щось відбувається, а тут життя триває… Але ж привезли загиблого молодого хлопця на Волинь, а лише ...
Чемпіонат, на котрому нема “наших”
Вже залишились лічені дні до старту мундіалю, але на стіні не висить карта, в календарі – жодних позначок і не робиться прогнозів, хто переможе. Питаєш у друзів, чи ...
Про турне Україною в майже 3к кілометрів та студентів Луганського державного медичного університету
Коротко про турне Україною в майже 3к кілометрів, тренінг для тренерів та студентів Луганського державного медичного університету. Тиждень провів у Луганській області де ...