Цілу ніч володимирчани простояли у черзі за ліками, а зранку їм сказали, що кошти закінчилися

21:22 | 2.10.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 1 коментар

Так, вони знову займали чергу з 16 години 30-го вересня, щоб 1-го жовтня зранку встигнути отримати ліки. Хтось спав у машині, частина ніч провели в ганку приймального відділення, не в коридорі, а в ганку. Кажуть, охоронець добрий чергував, виніс їм лавку, вони могли сидіти, – всю ніч. І туалети були закриті.

А зранку…а зранку вони були молодці, бо коли п’ята людина з черги отримала ліки, і їм сказали що грошей більше нема і фармацевт їде здавати звіт, вони підняли шум, без депутатів чи активістів, а просто люди, в більшій частині пенсійного віку.

Дружньо пішли до Катерини Чубок, (владнали питання грошей) – фармацевт не була в курсі перерахованих містом коштів (то вже друге питання “чому”?). А потім ще й написали колективне звернення на міськраду щодо дофінансування видачі ліків за пільговими рецептами.

Я прийшла туди о 10 ранку і з радістю теж підписала підготовлене ними звернення. Потім повернулася фармацевт і видала всім ліки!!!

В тій черзі більшість знайомі між собою. Було сумно слухати історію про проведену ними ніч в тому ганку, але дуже приємно слухати як вони потім вирішили питання грошей.

Я до чого це все пишу – ні відео, ні сотні репостів чи лайків ситуацію не вирішать. Я там, в одній з груп, стала “ворогом народу”, бо дозволила собі сказати що тим відео, і чередою подій, людей ввели в оману, може не свідомо, але ввели.

“Ми так і не зрозуміли, то програма і для нас, чи ні ?”, – це було їхнє питання.

Все буде добре, або так, як ми того заслуговуємо.

P.S. Враховуючи цей переполох, і наступного місяця хтось теж буде там ночувати. Хоча якщо виділено 100 000 на квартал, то грошей має вистачити. Але ночувати будуть, бо довіру не так легко відновити.

Знаєте, для мене цей допис більше про позитив, ніж про сум. Так є організаційні моменти які не вирішені, але те все не складно поправити, головне – вони всі пішли до дому з ліками, а на моїй пам’яті таке було дуже рідко.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
1 коментар
  1. угу, всюди треба бачити позитив і мажор.. хотіли вкрасти – не вдалося – ура перемога !

Додати коментар


Нововолинськ має бути містом можливостей для кожного. Настав час мислити про майбутнє
Куди ми йдемо? В якому місті хочемо жити через 5-10 років? 36 років тому Нововолинськ став моїм рідним містом! З того часу багато води спливло… Країна Рад розвалилась, важкий ...
Люди, невже вам отак комфортно: стан дворів у ваших руках
Довго вагалась, чи варто піднімати це все, але мовчати вже не вийде, бо то таки край. Я висловлю свою думку, а ви вже визначайте, права чи не права. Організуватись і навести ...
Чому Нововолинську потрібен бюджет участі
Знаєте, інколи у мене виникає таке враження, що Нововолинськ знаходиться зовсім на іншій планеті. В Україні з 2015 року діє бюджет участі, а ми все ж пасемо задніх. Це ж скільки ...
Нововолинськ має стати містом, дружнім до тварин
Скільки про це вже писали, а питання досі не вирішене. У Києві котів визнали частиною екосистеми, у Львові є комунальне підприємство “Лев”, а в Нововолинську при владі та ...
Не голосуйте за маніпуляторів з регіональним смородом, вам обіцятимуть все, що завгодно, але вірити не можна
Не питаючи дозволу ексрегіонал Максим Клим’юк використав для свого політичного відео фрагменти привітань знаменитостей до дня народження Володимира-Волинського. ...