Спогад про Олега Борбелюка, який відмовився допомогти армії України через команду з Москви

18:34 | 2.05.2020 / Джерело / Рубрика: Погляд / 20 коментарів

Читаю цей пост шестирічної давності і бачу, що чітко можна прослідкувати, хто був і є за Україну, а хто є патріотом своєї кишені, прихильником «совка» і сучасного пристосуванства.

Тоді, навесні 2014-го року ми звертались до багатьох підприємців, легальних і нелегальних, щоб допомогли Українській армії. Більшість відгукувалась.

Пам’ятаю, як дехто з наших пішов до Олега Борбелюка, директора «Гербору» (м. Володимир-Волинський), так як ніхто не зауважив, що від нього надходила якась допомога. Ну, всяко буває.

Деякі «ригі», ми бачили, з початком війни як би «отямились» і почали помагати Україні. Так от відбувся приблизно такий діалог:

– Олег, ти знаєш, ми тут армії помагаєм, запчастини купуєм, інше. Ти як, візьмеш участь? Чи ти прийняв якесь рішення? Бо ж увесь Володимир «двіжує», але коштів весь час бракує.

– Так, ми давно вже прийняли рішення. Ми ні в чому такому участі не братимемо. Ти ж знаєш, мої співвласники в Москві. І мені взагалі дали команду, що як «зеленые человечки» будуть у Володимирі і заходитимуть на підприємство, то щоб ми не чинили опір. Ну, щоб забор не поламали на «Герборі»…

«Ригі» тоді ще не знали, чи патріоти відстоють Україну чи ні. Вичікували, кого ж вітати, Путіна чи місцевого пристосуванця, який бажано щоб був їхнім ставлеником. Такий спогад.

Текст для рубрики взято з публічного допису на фейсбук-сторінці Костянтина Зінкевича

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
20 коментарі
 1. шоб було меньше “прихильників совка” треба просто дати народу більше, ніж давав совок… все просто, вперед, народ чекає !

 2. Волонтер це той хто віддае свое на благо інших а той хто збирае з пенсіонерів і витрачае на себе і трішечки на армію це мародер .

 3. Читаю подібне і стає зрозуміло що до місцевих виборів трішки залишилось )))) топлять один одного ))))

 4. Костя розкажи, куди ти подів міліони???? Одна птахофабрика дала більше мільйона гривень, гроші з закордонну теж міліонами давали.

 5. Редакція для чого ви стираете коментарі??? Костя з птахофабрики взяв більше мільйона, а таких було огого як багато. Де гроші хай розкаже своїм побратимам???

 6. Це з борбелюком такий гершин з Нововолинська

 7. ці гроші які костик брав і за них купив квартиру синові в яровиці місто луцьк йому ще гикнуться бо до волонтерства не мав за що заплатити аренду.

 8. Українець / 5.05.2020 - 20:40 / Відповіcти

  щоб обгадити когось треба самому бути безгрішним. Після волонтерства по декларації стати мільйонером – це круто. Де робота як депутата, що ти зробив для інших з своїх власних коштів? Дивись за собою.

 9. Викладіть скільки ви сплатили військового збору! Навіщо ганити! Ви скільки авто протягнули під АТО? Все забули? Справжні вчинки роблять тихо! А ви для піару! Не гніві т Бога! Він все бачить!

 10. Піаритись всі можуть! А зробити одиниці !

 11. Добро робиться тихо(техніка, паливо і спецодяг у тому ж 2014)!!! Забезпечити колектив з 700 чол. робочими місцями, своєчасно отримувати зарплату і сплачувати мільйонні податки – Костянтин Зінкевич, Ви теж таким займаєтесь чи тільки збираєте гроші з інших????

 12. Ви стираете коментарі, заказуху ви пишете, піарите Зінкевича Мародера, хай розкаже куди поділись міліони з карточки, і за які гроші купив квартиру в Луцьку. Одні їздили на передову доставляли, а інші крали міліони, і навіть побратимам не може відчітатись, де гроші.

 13. щоб було менше прихильників совка треба дати людям розум і трохи прикопати прихильників. в нся ж дві Германії дві Кореї, але тут декому ще дещо дати треба..

  • прально, прикопати всіх, хто з нами не згоден ! а шо, демократія… До речі, капіталізи в Еуропі замінив феодалізм за 160 років, при цьому в окремих країнах боротьба проходила з переменним успіхом.. Так чому ти, Валера, вирішив, шо капіталізьм че вершина людства ?

 14. Волонтерство визначається як безкорислива, безкоштовна діяльність людей, що не передбачає ніякої винагороди, але деяка частина волонтерів перетворилась на професійних «бізнесменів» , нараховуючи собі з благодійних коштів зарплату, гроші на відрядження і не тільки.

 15. Цей “спогад” ніяк не прикрашає автора..

 16. Фуууу, Зінкевич, май совість

Додати коментар


От чому так? Усім можна, а нам – ні!
Я роздратована. Ви навіть не уявляєте, як сильно… От чому так? Усім можна, а нам – ні?! Як це?! Я про те, що з 22-го травня ніби мали дати дозвіл на проведення тренувань в ...
Проти ще одного смердючого підприємства «Пан Курчак»: нововолинці, підпишіть петицію
Шановні нововолинці. Думаю, що більшість із вас уже встигла перелякатись новині про те, що в нашому місті з’явиться в скорому часі ще один смердючий промисловий об’єкт. Я не ...
Різниця між 8 та 9 травня дуже проста. Принаймні, якщо порівнювати нас і «іхтамнєтов»
8 травня люди кажуть війні “ніколи знову”. 9 травня знаходяться люди які кажуть війні “можем павтаріть”. І це фундаментальна різниця у світосприйнятті. Бо війна – це ...
Ще про довіз медиків з Поромівської ОТГ, медичну та освітню субвенції Нововолинську та боротьбу з совково-сепарським минулим
Прочитавши коментарі мерії (Нововолинська), був впевнений, що не напишу жодного слова, але отримуючи Ваші дзвінки, будучи людиною миролюбивою і не конфліктною, напишу крайній ...
Люди з інвалідністю мають такі ж права, як інші, і ще купу соціальних гарантій. Але, щоб забезпечити їх, потрібно зробити трішки більше
Сьогодні Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю. Позавчора Каті виповнилося 11 років, і 10 з них приходилося щось відстоювати та захищати: право на медичне ...