<

Жанна Білоцька

Сподіваюсь, книга стане пам’яткою про легендарну 51 ОМБр, про подвиги воїнів, які замовчують

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:19 | 17.05.2019 / Погляд / , /
88
/ коментарі 3

Це останній пост перед виходом книги про 51 ОМБр. Звітувати вже не буду. Книга друкується, і до кінця місяця побачить світ.

Сподіваюсь, вона стане пам’яткою про легендарну 51 ОМБр, про тих, хто мав честь воювати у її складі, про подвиги воїнів, які замовчують, і про тих, хто не повернувся. А також про створення 14 ОМБр. 

Як вже казала, книга є поза політикою. У ній знайдете розповіді учасників російсько-української війни, волонтерів, капеланів, командирів, прес-офіцера 14 ОМБр, автора книги “Карателі” Влада Якушева, військового експерта Олега Жданова та рідних загиблих, описані журналістами протягом трьох років. На останніх сторінках — світлини, що зображують події 2014-2016 років. 

Шкода, що одне з найбільших і героїчних бойових з’єднань ЗСУ розформували, відібравши прапор. Але більше болить, що спаплюжили пам’ять, стерши з історії, як ніби й не було його. Дуже хочеться, щоб нова влада розслідувала цю справу, а також Іловайські та Дебальцевські трагедії. Покарала винних і повернула добре ім’я 51 ОМБр, у складі якої загинули кращі її офіцери та солдати. 

Щиро дякую усім, хто відгукнувся і підтримав проект фінансово, бо, чесно кажучи, я вже хотіла закривати його. Величезна подяка колегам журналістам, які зробили неймовірну роботу. Загалом, як я вже писала, книга вийшла народною. Усього вдалося зібрати 72 тисячі гривень. 

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ганна Доскоч
26.11.2021
На запрошення власника частини будинку за адресою: вулиця Ковельська, 36 Мстислава Бражнікова та власника арт-крамнички, ...
Яна Никитюк
20.11.2021
Все починалося з того, що одного дня треба було взяти відповідальність на себе. Тож почну ділитися своєю історією. Ви ...
Ольга Доманська
18.11.2021
Дуже часто до мене звертаються пацієнти з проханням вправити диски. Або ж з наслідками після вправляння дисків: таких ...
Олеся Поруцька-Сакович
16.11.2021
Напевне, не тільки ми звернули увагу на те, який вигляд мають «нелеґали» біля кордону Польщі. Напевне, саме нам, ...
Руслан Бормовий
13.11.2021
Десь зо 50 тисяч років тому було просто: без племені ти ніхто. Вигнання – смерть. Їжі поза племені немає. Іншими словами, ...