<
Олена Владика

Щиро сподіваюся, що депутати не поставлять політичні принципи вище потреб дітей та проголосують за створення гімназії №7 у Володимирі

21:18 | 18.05.2023 / Погляд / , /
687
/ Коментарі відсутні

19-го травня важливий день, він покаже що для володимирських депутатів важливіше – власні принципи, чи благополуччя дітей. На сесії міської ради буде вирішуватися питання про створення на базі 7-ї початкової школи повноцінної гімназії. Це дасть можливість продовжити там навчання значній кількості дітей, які після реорганізації Центру освіти не зможуть залишитися у спортивному ліцеї.

Можна писати багато чому це важливо, але я сьогодні напишу, чому це необхідно для дітей з інвалідністю, серед яких і моя дочка. Саме в цій школі навчається найбільше дітей з інвалідністю міста. Люди переїжджають і з інших міст, селяться у Володимирі, тільки щоб дитина могла ходити тут до школи, хтось орендує житло поруч (і плювати, які умови) тільки б дитина мала можливість бути в школі.

Це єдиний заклад в місті де є педагогічний патронаж, завдяки цьому дитина може ходити до школи, а я в цей час працювати, а працювати – значить мати можливість жити. Якщо завтра цим дітям не дозволять продовжити навчання в своїй школі, вони повернуться в розвитку на два роки назад, бо перехід в іншу школу буде для них величезним стресом.

Не треба казати що у нас нема на це грошей, вони є. Прогноз? – Живемо в такий час, що прогнозувати марно, а ось прожити кожен день щасливо – варто, забезпечити дітям спокійне життя – обов’язково. Всі знають що питання дуже політичне, але коли в політику грають благополуччям дітей – це неприпустимо.

Щиро сподіваюся, що депутати, яким жителі нашої громади довірили керівництво нею, і керівництво її грошима, не поставлять завтра політичні принципи, асфальт і бруківку, вище спокою і благополуччя дітей.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жанна Білоцька
23.04.2023
Рідко закидаю робочу інформацію, але ту, яку вважаю важливою, ставлю на сторінку. Йдеться про особистий кабінет ...
Ганна Доскоч
16.04.2023
Дуже скоро Україна відзначатиме Дні Європи. На словах ми наближаємося до європейських цінностей, а на ділі – ...
Зосим Колбун
14.04.2023
Як у Нововолинську «боролися» з комуністичним символами та свободою слова за часів мерства Сапожнікова та що не ...
Анастасія Азанова
23.03.2023
Я вважаю, що головне завдання школи «Підприємець з нуля» – навчити людей, як згідно з законодавством, прозоро та чесно ...
Кіра Нізамієва
19.03.2023
Брала участь у проєкті «Нові ідеї для нових громад» на всіх етапах: відвідувала триденний табір, спільно з іншими ...