<
Вікторія Смолярчук

Саме нам жити в цій громаді, тому хотілося б, щоб реалізовуватися тут було комфортно

20:52 | 10.03.2023 / Погляд /
111
/ 1 коментар

Вікторія Смолярчук, учасниця проєкту «Нові ідеї для нових громад» від Володимирської громади:

«Спільно з такими ж активними молодими людьми, які брали участь у проєкті, ми обговорили і напрацювали дорожню карту розвитку нашої громади.

В результаті обговорення дійшли до висновку, що у Володимирській громаді варто було би покращувати співпрацю міської влади та молоді.

Також би хотілося спостерігати більшу зацікавленість та залучення молоді у життя громади, ніж вона є зараз.

В майбутньому саме нам жити у цій громаді, тому хотілося, аби реалізовуватися тут було комфортно. А також – разом розвивати цю громаду.

У майбутньому це має бути відкрита до змін, безпечна, інклюзивна та прогресивна громада, яка стане підтримкою та платформою для нашого розвитку.

А креативна та активна і вмотивована до змін молодь стане двигуном до розвитку міста та громади.

Я вважаю, що створення дорожньої карти дозволить створити таку громаду, підвищити залученість молоді в життя громади, налагодити комунікацію та співпрацю з владою, ну і насамперед, що дуже важливо, – зацікавити молодь в розвитку та створенні комфортної громади. Тому що це потрібно в першу чергу нам.

Для мене проєкт «Нові ідеї для нових громад» став надзвичайно великим джерелом натхнення, адже у ньому зібралися найактивніші люди нашого міста, які мають безліч нових ідей, від яких «горять очі».

Саме в їхній компанії ти розумієш, що не ти один запалений ідєю, є люди які готові в тебе підтримати. Дякую за нові знайомства, історії успіху та ідеї для нових проєктів про які ви почуєте згодом».

Нагадаємо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
один коментар
  1. Зелена ти ше, Віка, шоб про власні серйозні речі самостійно роздумувати.
    Шо ж на громадські зазіхаєш?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Анастасія Азанова
23.03.2023
Я вважаю, що головне завдання школи «Підприємець з нуля» – навчити людей, як згідно з законодавством, прозоро та чесно ...
Кіра Нізамієва
19.03.2023
Брала участь у проєкті «Нові ідеї для нових громад» на всіх етапах: відвідувала триденний табір, спільно з іншими ...
Алла Лісова
19.03.2023
За 11 місяців 2022 року з України виїхало загалом понад 14,5 мільйона українців, з яких 11, 7 мільйона – до країн Євросоюзу. ...
Михайло Регешук
5.03.2023
Я знаю, що майбутнє Нововолинська – це комфортне місто для життя, яке сповнене можливостей для розвитку та дозвілля, ...