<

Вікторія Смолярчук

Саме нам жити в цій громаді, тому хотілося б, щоб реалізовуватися тут було комфортно

20:52 | 10.03.2023 / Погляд /
134
/ 1 коментар

Вікторія Смолярчук, учасниця проєкту «Нові ідеї для нових громад» від Володимирської громади:

«Спільно з такими ж активними молодими людьми, які брали участь у проєкті, ми обговорили і напрацювали дорожню карту розвитку нашої громади.

В результаті обговорення дійшли до висновку, що у Володимирській громаді варто було би покращувати співпрацю міської влади та молоді.

Також би хотілося спостерігати більшу зацікавленість та залучення молоді у життя громади, ніж вона є зараз.

В майбутньому саме нам жити у цій громаді, тому хотілося, аби реалізовуватися тут було комфортно. А також – разом розвивати цю громаду.

У майбутньому це має бути відкрита до змін, безпечна, інклюзивна та прогресивна громада, яка стане підтримкою та платформою для нашого розвитку.

А креативна та активна і вмотивована до змін молодь стане двигуном до розвитку міста та громади.

Я вважаю, що створення дорожньої карти дозволить створити таку громаду, підвищити залученість молоді в життя громади, налагодити комунікацію та співпрацю з владою, ну і насамперед, що дуже важливо, – зацікавити молодь в розвитку та створенні комфортної громади. Тому що це потрібно в першу чергу нам.

Для мене проєкт «Нові ідеї для нових громад» став надзвичайно великим джерелом натхнення, адже у ньому зібралися найактивніші люди нашого міста, які мають безліч нових ідей, від яких «горять очі».

Саме в їхній компанії ти розумієш, що не ти один запалений ідєю, є люди які готові в тебе підтримати. Дякую за нові знайомства, історії успіху та ідеї для нових проєктів про які ви почуєте згодом».

Нагадаємо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.
Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
один коментар
  1. Зелена ти ше, Віка, шоб про власні серйозні речі самостійно роздумувати.
    Шо ж на громадські зазіхаєш?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мар'яна Коваль
3.10.2023
Я бачу і відчуваю, що люди, які приходять на зустрічі Клубу культурних менеджерів – зацікавлені. Вони комунікують зі ...
Олексій Біянов
29.09.2023
Сьогодні опинився у дуже цікавій ситуації, коли у маршрутці не зміг оплатити проїзд карткою, бо валідатор (прилад, що ...
Катерина Юрчук
28.09.2023
Відвідала зустрічі Клубу культурних менеджерів, бо для мене, як для директора дитячої художньої школи, який є менеджером ...
Ігор Пальонка
20.09.2023
Хочу висловити свою підтримку колегам з десятків громад України, а також Асоціації міст України, які закликають ...
Руслана Порицька
15.09.2023
Ці речі, ніби, абстрактні, але, водночас, дуже важливі. По-перше: щоб будувати команду, потрібно на ціннісному рівні шукати ...