Розповім трохи про навчальну поїздку в Естонію та публікацію в “Освіті України”

08:23 | 18.04.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Повернувся з навчальної поїздки до Естонії.

Разом з колегами-переможцями конкурсу “Кращі молодіжні практики України 2017” переймали колосальний досвід наших балтійських колег.

В Таллінні дізналися про сторічну історію формування молодіжної роботи в Естонії, підтримку молодіжної політики на законодавчому рівні (закон про молодіжну роботу, програма розвитку молодіжної сфери 2014-2022), участь центральних органів влади.

Провели зустрічі з представниками центральних органів виконавчої влади Естонської Республіки, відповідальними за формування та реалізацію молодіжної політики, а також центрів молодіжної роботи та молодіжних організацій Естонії, з молоддю української громади в Таллінні.

Молодіжний працівник в Естонії має 6 рівнів своїх навичок, кожні пів року може здавати тести для отримання вищого рівня кваліфікації.

Розповідав про роботу команди Молодіжний центр “Нові крила”, обмінювалися контактами для нових спільних проектів між Нововолинськом там молодіжними центрами Естонії. Привіз літературу про досвід Естонії в роботі з молоддю, їх проекти міжнародні можливості для молоді у 2018-19 роках.

Побував у двох неймовірних молодіжних центрах в місті Тарту – (екс -будівля будинку піонерів).
Своя кухня з посудомиййкою, електро плитою, холодильником та духовкою. Кухняє є на кожному поверсі. Є ванні кімнати з душовими кабінами.

На першому поверсі своя танцювальна та театральна студія, яка розділена пересувною стіною, та окермий кабінет для майстер класів та воркшопів.

Та в місті Пилтсамма – Є своя кухння, окремі кабінети, дитяча кімната, тенісний та більярдний стіл, бібліотека та власна баня.

На другому поверсі окрема міні квартира, яка може прийняти 6 людей/волонтерів, які можуть жити та працювати тут..
(Детальніше написав у Молодіжний центр “Нові крила”)

Перше враження коли прогулявся вуличками Таллінна “Ніби не виїжджав з Нововолинська” 😁 (жарт про автомобілі на естонських/польських/литовських “бляхах”)

Про діяльність команди Молодіжний центр “Нові крила” написали на сторінках головного вісника освітян України Освіта.ua.

Розповідається про наше місто, про створення та роботу команди Молодіжний центр “Нові крила”, наші досягнення та проекти, які реалізовуємо. Обов’язково почитайте

За одно почитаєте про роботу всіх переможців конкурсу “Кращих молодіжних практик – 2017”.

Правда там є помилка, що у нас 4 працівника на заробітній платі від відділу Освіти, науки та молоді від Волинської ОДА, але це не відповідає дійсності, всі наші члени працюють на волонтерських засадах. Напевно сплутали з Молодіжний центр Волині Хоча можливо це новина з майбутнього?))

Але в цілому пишаюся роботою нашої команди на такому високому рівні. Новина стала гарним мотиватором перд поїздкою для участі у двох заходах в Херсоні Школа менеджера від ГО “Громадський центр “Нова генерація” та Молодіжний Weekend громадської активності 20–21 квітня 2018 року

«Освіта України» — щотижнева газета, єдине офіційне друковане видання Міністерства освіти і науки України. Заснована у 1996 році.

 

Додати коментар


Ось на яку калюжу перетворилось мальовниче “Лісне озеро”
Ось на яку калюжу перетворилось мальовниче озеро – гарний рекреаційний куточок, де відпочивали ми в дитинстві.  Раніше озеро було облаштоване містками і можна було ловити ...
Пан Курчак вперто іде до своєї мети встановити котел-утилізатор
Так 25-04-2018 в Єдиному реєстрі на сайті Міністерства екології було зареєстроване повідомлення №2018425653. З моменту оприлюднення дається 20 робочих днів для пропозицій громади. ...
Пост, який всі довго чекають – про реконструкцію ставка
У 2016 році ми почали амбітний проект – це реконструкція ставка. Весною, пам”ятаю, пастор церкви “Спасіння” Volodymyr Valentyna Vronskyy на сесії ради розповів, що у 2017 планує ...
Про візит приурочений 900-річчю Цвікаю та перемовини з німецькими партнерами
Візит у рамках святкування 900-річчя партнерського міста Цвікау, що у Німеччині, насичений робочими зустрічами та перемовинами. По прибуттю разом з депутатами міськради ...
По шахті №9 усі показники, які надав Пилипюк сайту «Радар», не відповідають дійсності, це все брехня
Шановна editor, точніше Камишнікова Н., знаючи, що усі відгуки Ви пишете самі та цей коментар не буде висвітлений, вношу деякі поправки до Ваших коментарів, фото і написаного ...