Розповім трохи про навчальну поїздку в Естонію та публікацію в “Освіті України”

08:23 | 18.04.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Повернувся з навчальної поїздки до Естонії.

Разом з колегами-переможцями конкурсу “Кращі молодіжні практики України 2017” переймали колосальний досвід наших балтійських колег.

В Таллінні дізналися про сторічну історію формування молодіжної роботи в Естонії, підтримку молодіжної політики на законодавчому рівні (закон про молодіжну роботу, програма розвитку молодіжної сфери 2014-2022), участь центральних органів влади.

Провели зустрічі з представниками центральних органів виконавчої влади Естонської Республіки, відповідальними за формування та реалізацію молодіжної політики, а також центрів молодіжної роботи та молодіжних організацій Естонії, з молоддю української громади в Таллінні.

Молодіжний працівник в Естонії має 6 рівнів своїх навичок, кожні пів року може здавати тести для отримання вищого рівня кваліфікації.

Розповідав про роботу команди Молодіжний центр “Нові крила”, обмінювалися контактами для нових спільних проектів між Нововолинськом там молодіжними центрами Естонії. Привіз літературу про досвід Естонії в роботі з молоддю, їх проекти міжнародні можливості для молоді у 2018-19 роках.

Побував у двох неймовірних молодіжних центрах в місті Тарту – (екс -будівля будинку піонерів).
Своя кухня з посудомиййкою, електро плитою, холодильником та духовкою. Кухняє є на кожному поверсі. Є ванні кімнати з душовими кабінами.

На першому поверсі своя танцювальна та театральна студія, яка розділена пересувною стіною, та окермий кабінет для майстер класів та воркшопів.

Та в місті Пилтсамма – Є своя кухння, окремі кабінети, дитяча кімната, тенісний та більярдний стіл, бібліотека та власна баня.

На другому поверсі окрема міні квартира, яка може прийняти 6 людей/волонтерів, які можуть жити та працювати тут..
(Детальніше написав у Молодіжний центр “Нові крила”)

Перше враження коли прогулявся вуличками Таллінна “Ніби не виїжджав з Нововолинська” 😁 (жарт про автомобілі на естонських/польських/литовських “бляхах”)

Про діяльність команди Молодіжний центр “Нові крила” написали на сторінках головного вісника освітян України Освіта.ua.

Розповідається про наше місто, про створення та роботу команди Молодіжний центр “Нові крила”, наші досягнення та проекти, які реалізовуємо. Обов’язково почитайте

За одно почитаєте про роботу всіх переможців конкурсу “Кращих молодіжних практик – 2017”.

Правда там є помилка, що у нас 4 працівника на заробітній платі від відділу Освіти, науки та молоді від Волинської ОДА, але це не відповідає дійсності, всі наші члени працюють на волонтерських засадах. Напевно сплутали з Молодіжний центр Волині Хоча можливо це новина з майбутнього?))

Але в цілому пишаюся роботою нашої команди на такому високому рівні. Новина стала гарним мотиватором перд поїздкою для участі у двох заходах в Херсоні Школа менеджера від ГО “Громадський центр “Нова генерація” та Молодіжний Weekend громадської активності 20–21 квітня 2018 року

«Освіта України» — щотижнева газета, єдине офіційне друковане видання Міністерства освіти і науки України. Заснована у 1996 році.

 

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


Не перетворюйте вибори на громадянську війну
Обговорюйте, але не поливайте, дискутуйте, але не лайтеся, переконуйте, але не переходьте на особисте, аргументуйте, але й прислухайтеся до аргументів.  Дорогі друзі! І не ...
Про те, як адвокати захищають ймовірних вбивць Катерини Литкіної
Ми вже понад 2,5 роки їздимо на суди, чули все і різне, але те, що слухали цього разу від адвокатів вбивць – перейшло всі межі. Доброго вечора дорогі друзі, хоча добрим його не ...
Політичне замовлення чи просто випадковість?
Я розумію, що сьогодні в країні війна і СБУ повинно займатися питаннями БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ, а питання продажу трекерів не є першочерговим завданням. Але ж “закон один для ...
Ще один «осиковий кілок» у труну «русского мира» забитий
19 березня 2019 року назавжди увійде в історію мого села Жашковичі Іваничівського району. Сьогодні збулася мрія сотень моїх односельчан живих і тих, хто вже у Засвітах, – ...
Про 51-шу бригаду і банер до Порошенка
Різні думки ширяться просторами Фейсбуку про 51 бригаду і банер. Поважаю думку всіх, крім тих, хто плює образами на бригаду, бійців і опонентів Для ботів і “жовчометів”: 1. ...