Розповім трохи про навчальну поїздку в Естонію та публікацію в “Освіті України”

08:23 | 18.04.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Повернувся з навчальної поїздки до Естонії.

Разом з колегами-переможцями конкурсу “Кращі молодіжні практики України 2017” переймали колосальний досвід наших балтійських колег.

В Таллінні дізналися про сторічну історію формування молодіжної роботи в Естонії, підтримку молодіжної політики на законодавчому рівні (закон про молодіжну роботу, програма розвитку молодіжної сфери 2014-2022), участь центральних органів влади.

Провели зустрічі з представниками центральних органів виконавчої влади Естонської Республіки, відповідальними за формування та реалізацію молодіжної політики, а також центрів молодіжної роботи та молодіжних організацій Естонії, з молоддю української громади в Таллінні.

Молодіжний працівник в Естонії має 6 рівнів своїх навичок, кожні пів року може здавати тести для отримання вищого рівня кваліфікації.

Розповідав про роботу команди Молодіжний центр “Нові крила”, обмінювалися контактами для нових спільних проектів між Нововолинськом там молодіжними центрами Естонії. Привіз літературу про досвід Естонії в роботі з молоддю, їх проекти міжнародні можливості для молоді у 2018-19 роках.

Побував у двох неймовірних молодіжних центрах в місті Тарту – (екс -будівля будинку піонерів).
Своя кухня з посудомиййкою, електро плитою, холодильником та духовкою. Кухняє є на кожному поверсі. Є ванні кімнати з душовими кабінами.

На першому поверсі своя танцювальна та театральна студія, яка розділена пересувною стіною, та окермий кабінет для майстер класів та воркшопів.

Та в місті Пилтсамма – Є своя кухння, окремі кабінети, дитяча кімната, тенісний та більярдний стіл, бібліотека та власна баня.

На другому поверсі окрема міні квартира, яка може прийняти 6 людей/волонтерів, які можуть жити та працювати тут..
(Детальніше написав у Молодіжний центр “Нові крила”)

Перше враження коли прогулявся вуличками Таллінна “Ніби не виїжджав з Нововолинська” 😁 (жарт про автомобілі на естонських/польських/литовських “бляхах”)

Про діяльність команди Молодіжний центр “Нові крила” написали на сторінках головного вісника освітян України Освіта.ua.

Розповідається про наше місто, про створення та роботу команди Молодіжний центр “Нові крила”, наші досягнення та проекти, які реалізовуємо. Обов’язково почитайте

За одно почитаєте про роботу всіх переможців конкурсу “Кращих молодіжних практик – 2017”.

Правда там є помилка, що у нас 4 працівника на заробітній платі від відділу Освіти, науки та молоді від Волинської ОДА, але це не відповідає дійсності, всі наші члени працюють на волонтерських засадах. Напевно сплутали з Молодіжний центр Волині Хоча можливо це новина з майбутнього?))

Але в цілому пишаюся роботою нашої команди на такому високому рівні. Новина стала гарним мотиватором перд поїздкою для участі у двох заходах в Херсоні Школа менеджера від ГО “Громадський центр “Нова генерація” та Молодіжний Weekend громадської активності 20–21 квітня 2018 року

«Освіта України» — щотижнева газета, єдине офіційне друковане видання Міністерства освіти і науки України. Заснована у 1996 році.

 

Додати коментар


За що ми платимо квартплату?
Сьогодні прочитав біля під’їзду ось таке оголошення… І не можу я зрозуміти: за що ми платимо квартплату, за яке управління ми платимо??? В будинку 25, що по проспекту ...
Вже минула доба, як ми прокапали хіміотерапію, стан Ромчика добрий, він їсть, грається, головної болі і рвоти немає
Вже минула доба, як ми прокапали хіміотерапію, стан Ромчика добрий, він їсть, грається, головної болі і рвоти немає, температури теж. Завтра нам виставлять рахунок на оплату ...
Пропоную зібратися в центрі Нововолинська, біля міської ради, на флешмоб «Проти безпритульних собак»
Шановні нововолинці! Пропоную зібратися в центрі, біля міської ради, на флешмоб «Проти безпритульних собак», бо ці звірюки вже почали гризти людей. Люди вдень бояться ходити ...
Давайте, може, собаки будуть гуляти, а люди – по домівках?
Як можна так жити, щоб боятись вийти на вулицю, тому що там собаки, які кидаються на людей? Майже кожного ранку біля мого будинку зо 5 собак відпочиває на травичці, тому я мушу ...
Знайшов місце, де вже, мабуть, десятиліттями не ставала нога дорожника
Це межа Волинської та Львівської областей, одна з трьох доріг, які з’єднують ці області. І якщо дорогу Луцьк-Львів нарешті відремонтували, то на дорозі Іваничі-Сокаль і ...