Рекомендую запустити у Володимирі-Волинському кампанію «стоп- наркотик»

10:50 | 1.08.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 3 коментарі

30 липня у Володимирі-Волинькому були помічені особи, що розписують будинки рекламою наркотиків. Тому, щоб уберегти нашу молодь, рекомендую усім бажаючим розробити певну місцеву програму і запустити кампанію із “стоп- наркотик”.

Звертаюся до органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, представників правоохоронних органів, до уваги батьків, сусідів, звичайних перехожих та мешканців усіх міст!

Щоб забезпечити безпеку дітей підліткового віку від наркозалежності і від всілякого сприяння розповсюдження інформаційних написів, наркотиків та окремо алкогольної проблеми підлітків, також розповсюдження даної інформації в соцмережах та програмах зв’язку, рекомендую:

1. Побачивши молодих людей, котрі балончиками з фарбою починають розписувати всяку нісенітницю на стінах, зупинках і тд, типу:”@7281…, @7777, 27391 і інші подібні бредні, словесно їх зупинити, зняти на фото/відео та спробувати затримати до приїзду поліції. (Щодо останньої дії, необхідно усім разом розробити план чи інструкцію, для якнайшвидшого виявлення та затримання даних осіб).

2. Звернути увагу як найбільшій кількості перехожих на даних осіб.

3. Органам місцевого самоврядування, спільно із громадськими активістами міста, громадськими організаціями міста, директорами навчальних закладів, закладів комунального майна та державних структур, спільно із представниками поліції та СБУ, розробити цільову міську профілактичну програму “стоп-наркотик”. 

4. Зазначеним вище посадовим і керівним особам періодично (2 рази на тиждень) оглядати будинки та споруди, котрі находяться у підпорядкуванні.

5. Головам ОСББ та вуличним комітетам звернути увагу на дану проблему та інформувати жителів міста про загрозу життю і здоров’ю молодого покоління.

У наших містах цього не повинно бути. Ми – здорова нація, діти наші – найкращі.

Нагадую, що дані люди були знову помічені на вулицях княжого міста 30 липня 2019 року. Тому, щоб уберегти наше молоде покоління, рекомендую усім бажаючим розробити певну місцеву програму і запустити кампанію із “стоп- наркотик”.

Також, рекомендую всіляко проводити “душевні розмови із своїми дітьми, задля випередження біди.

Даний пост можна рахувати розпорядженням та наказом усім нам!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
3 коментарі
  1. Причина- бездіяльність поліції в цій проблемі.

  2. Тільки профілактика!

  3. Тільки профілактика дає результат.

Додати коментар


Ви – влада не українська: з року в рік нововолинська управлінська еліта замовчує роль рухівців у незалежницьких процесах в місті
До Дня Конституції України. Спогади першорухівця або що не сказав міський голова 27-го червня 2017 року у своїй доповіді. В кінці червня 2011-го року відійшов у вічність народний ...
Кількість спортивної інфраструктури прямо пропорційно знижує рівень злочинної поведінки
«Корінь зла», або чому рівень злочинності у Нововолинську збільшується – мені дуже зрозуміло. Місто було створене у 50-их роках минулого століття. Приїхали його ...
Яка жорстока та війна, який підступний той «русский мир»: кого вб’ють, кого з’яничарять
Два останніх дні думаю про Іллю Струка, нашого земляка, що загинув на Сході, хлопець планував стати священником. А також згадую ще одного волинянина, що іподияконствує при ...
Ми пройшли сім кіл пекла, поки дочекалися результатів ПЛР-тесту, який обов’язковий перед операцією
“Люди працюють на межі. У мене таких як ви – термінових – 2 тисячі зразків”. Таку телефонну розмову мені передали в амбулаторії, де я здала з дитиною тест на ...
От чому так? Усім можна, а нам – ні!
Я роздратована. Ви навіть не уявляєте, як сильно… От чому так? Усім можна, а нам – ні?! Як це?! Я про те, що з 22-го травня ніби мали дати дозвіл на проведення тренувань в ...