Рекомендую запустити у Володимирі-Волинському кампанію «стоп- наркотик»

10:50 | 1.08.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 3 коментарі

30 липня у Володимирі-Волинькому були помічені особи, що розписують будинки рекламою наркотиків. Тому, щоб уберегти нашу молодь, рекомендую усім бажаючим розробити певну місцеву програму і запустити кампанію із “стоп- наркотик”.

Звертаюся до органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, представників правоохоронних органів, до уваги батьків, сусідів, звичайних перехожих та мешканців усіх міст!

Щоб забезпечити безпеку дітей підліткового віку від наркозалежності і від всілякого сприяння розповсюдження інформаційних написів, наркотиків та окремо алкогольної проблеми підлітків, також розповсюдження даної інформації в соцмережах та програмах зв’язку, рекомендую:

1. Побачивши молодих людей, котрі балончиками з фарбою починають розписувати всяку нісенітницю на стінах, зупинках і тд, типу:”@7281…, @7777, 27391 і інші подібні бредні, словесно їх зупинити, зняти на фото/відео та спробувати затримати до приїзду поліції. (Щодо останньої дії, необхідно усім разом розробити план чи інструкцію, для якнайшвидшого виявлення та затримання даних осіб).

2. Звернути увагу як найбільшій кількості перехожих на даних осіб.

3. Органам місцевого самоврядування, спільно із громадськими активістами міста, громадськими організаціями міста, директорами навчальних закладів, закладів комунального майна та державних структур, спільно із представниками поліції та СБУ, розробити цільову міську профілактичну програму “стоп-наркотик”. 

4. Зазначеним вище посадовим і керівним особам періодично (2 рази на тиждень) оглядати будинки та споруди, котрі находяться у підпорядкуванні.

5. Головам ОСББ та вуличним комітетам звернути увагу на дану проблему та інформувати жителів міста про загрозу життю і здоров’ю молодого покоління.

У наших містах цього не повинно бути. Ми – здорова нація, діти наші – найкращі.

Нагадую, що дані люди були знову помічені на вулицях княжого міста 30 липня 2019 року. Тому, щоб уберегти наше молоде покоління, рекомендую усім бажаючим розробити певну місцеву програму і запустити кампанію із “стоп- наркотик”.

Також, рекомендую всіляко проводити “душевні розмови із своїми дітьми, задля випередження біди.

Даний пост можна рахувати розпорядженням та наказом усім нам!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
3 коментарі
  1. Причина- бездіяльність поліції в цій проблемі.

  2. Тільки профілактика!

  3. Тільки профілактика дає результат.

Додати коментар


Вам телефонують з невідомого номера і млосно мовчать у слухавку?
Не поспішайте з висновками. Це може бути не таємна шанувальниця чи шанувальник. І навіть не шахраї. Принаймні у їх звичному вигляді. Наші читачі поскаржилися, що їм ледве не ...
Шацький армагедон, або як людська байдужість вбиває Світязь
Колись мені зустрівся такий анекдот. «Син підійшов до батька і запитав – Що таке некомпетентність, і що таке байдужість? – Батько трохи подумав і відповів – Не знаю, ...
Цілу ніч володимирчани простояли у черзі за ліками, а зранку їм сказали, що кошти закінчилися
Так, вони знову займали чергу з 16 години 30-го вересня, щоб 1-го жовтня зранку встигнути отримати ліки. Хтось спав у машині, частина ніч провели в ганку приймального відділення, ...
Дружба з вовком вилазить боком
Вчора Росія перекрила білоруський коридор постачання енергетичного вугілля в Україну. Ситуація з наповненням вугільних складів ТЕС напередодні зими й без того була ...
Де текст документу так званої «формули Штайнмаєра»
Парламент повинен знати, які рішення приймає Україна, Президенту не варто проводити закулісні ігри. Володимир Зеленський грається з вогнем… – Де текст документу, про ...