Рекомендую запустити у Володимирі-Волинському кампанію «стоп- наркотик»

10:50 | 1.08.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 3 коментарі

30 липня у Володимирі-Волинькому були помічені особи, що розписують будинки рекламою наркотиків. Тому, щоб уберегти нашу молодь, рекомендую усім бажаючим розробити певну місцеву програму і запустити кампанію із “стоп- наркотик”.

Звертаюся до органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, представників правоохоронних органів, до уваги батьків, сусідів, звичайних перехожих та мешканців усіх міст!

Щоб забезпечити безпеку дітей підліткового віку від наркозалежності і від всілякого сприяння розповсюдження інформаційних написів, наркотиків та окремо алкогольної проблеми підлітків, також розповсюдження даної інформації в соцмережах та програмах зв’язку, рекомендую:

1. Побачивши молодих людей, котрі балончиками з фарбою починають розписувати всяку нісенітницю на стінах, зупинках і тд, типу:”@7281…, @7777, 27391 і інші подібні бредні, словесно їх зупинити, зняти на фото/відео та спробувати затримати до приїзду поліції. (Щодо останньої дії, необхідно усім разом розробити план чи інструкцію, для якнайшвидшого виявлення та затримання даних осіб).

2. Звернути увагу як найбільшій кількості перехожих на даних осіб.

3. Органам місцевого самоврядування, спільно із громадськими активістами міста, громадськими організаціями міста, директорами навчальних закладів, закладів комунального майна та державних структур, спільно із представниками поліції та СБУ, розробити цільову міську профілактичну програму “стоп-наркотик”. 

4. Зазначеним вище посадовим і керівним особам періодично (2 рази на тиждень) оглядати будинки та споруди, котрі находяться у підпорядкуванні.

5. Головам ОСББ та вуличним комітетам звернути увагу на дану проблему та інформувати жителів міста про загрозу життю і здоров’ю молодого покоління.

У наших містах цього не повинно бути. Ми – здорова нація, діти наші – найкращі.

Нагадую, що дані люди були знову помічені на вулицях княжого міста 30 липня 2019 року. Тому, щоб уберегти наше молоде покоління, рекомендую усім бажаючим розробити певну місцеву програму і запустити кампанію із “стоп- наркотик”.

Також, рекомендую всіляко проводити “душевні розмови із своїми дітьми, задля випередження біди.

Даний пост можна рахувати розпорядженням та наказом усім нам!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
3 коментарі
  1. Причина- бездіяльність поліції в цій проблемі.

  2. Тільки профілактика!

  3. Тільки профілактика дає результат.

Додати коментар


Бути чи не бути молодіжному центру в Нововолинську? Ось у чому питання…
У світі відзначають Міжнародний День молоді, а ми й далі шукаємо приміщення та робимо все можливе, щоб власними силами знайти простір, який буде осередком для розвитку молоді ...
Трава на 5-му мікрорайоні у Нововолинську вища за голови дітей
Шановний Віктор Борисович! Нещодавно ви заявляли, що якщо комунальники не покосять траву у Нововолинську, то самі візьмете косу у руки. Трава на 5-му мікрорайоні вже вище ...
Рекомендую запустити у Володимирі-Волинському кампанію «стоп- наркотик»
30 липня у Володимирі-Волинькому були помічені особи, що розписують будинки рекламою наркотиків. Тому, щоб уберегти нашу молодь, рекомендую усім бажаючим розробити певну ...
Молодіжний центр у Нововолинську залишився без приміщення: Є пропозиція до місцевого бізнесу
Молодіжний центр “Нові крила” у Нововолинську залишився без приміщення, пакуємо коробки. Міськрада не може запропонувати альтернативу. Є питання/пропозиція до ...
Як обирався логотип Володимира-Волинського: конкурс, оргкомітет, голосування
Процес по обранню кращого туристичного логотипа та гасла Володимра-Волинського був тривалим та проходив у декілька етапів. Враховувались думки мешканців міста, художників, ...