<
Юрій Бутусов

Питання про зв’язки Єрмака з росією з боку американських політиків абсолютно закономірні

23:05 | 12.07.2022 / Погляд / , , /
331
/ Коментарі відсутні

В Конгресі США вперше вимагають дати оцінку зв’язкам голови Офісу президента Єрмака з росією через блокування владою роботи антикорупційних органів.

Заява конгресвумен Вікторії Спартц, яка є активним лобістом американської допомоги Україні, про необхідність розслідувати в США зв’язки голови Офісу президента Андрія Єрмака та його ймовірні домовленості з росією, стала першим офіційним нагадуванням Вашингтону, що навіть попри війну США не будуть закривати очі на корупцію та проросійських діячів у оточенні президента Володимира Зеленського.

Нагадаю, що з серпня 2020 року в Україні відсутній Спеціальний антикорупційний прокурор, і вже 2 (два!) роки саме офіс президента Зеленського під керівництвом Єрмака та його заступника Татарова блокує призначення нового прокурора САП.

1-го вересня 2021 року президент Зеленський підписав спільну декларацію с президентом США Байденом, що Україна забезпечить найближчим часом призначення нового прокурора САП. Конкурс на посаду прокурора виграв детектив НАБУ О. Клименко, але офіс президента не дозволяє конкурсній комисії зробити офіційну заяву про перемогу Клименка.

Тобто Зеленський порушив офіційні зобов’язання України перед керівництвом США – і це робилось навмисно в умовах попереджень США про швидке російське вторгнення.

Тобто Зеленськй, Єрмак та Татаров дуже добре розуміли, що погіршують стосунки з Америкою. І розуміють, що тільки завдяки крові десятків тисяч українських патріотів та подвигу українського народу можуть продовжувати грати у свої політичні ігри, інакше б США вже давно застосували більш дієві важелі щодо конкурсу по САП.

Антикорупційна реформа – це основа довіри наших західних союзників, наша єдина структурна реформа. І тепер, не зважаючи на війну і неоціненну допомогу Заходу, влада продовжує блокувати і САП і НАБУ. Тому питання про зв’язки Єрмака з росією з боку американських політиків абсолютно закономірні.

В Україні ці питання багато піднімались і до вторгнення 24-го лютого. Вагнергейт, призначення російського агента Демченка керівником української розвідки, відмова від закупівель снарядів 152 мм та 122 мм – жодного такого снаряду при Зеленському не купили за три роки, відмова від закупівель протитанкових ракетних комплексів Стугна, які є основною протитанковою зброєю армії, закупівлі в росії та білорусі електрики, вугілля, бітуму, бензина, дизеля – все це теж ланцюжки російського впливу, які тісно змішані з корупцією та тіньовими підкилимними іграми влади.

Запитання Спартц по діяльності Єрмака та його зв’язках з росією та російською агентурою грунтуються на численних конкретних фактах. Ні, відповідь на такі питання не призведуть до зменшення допомоги Україні, відповідь на питання Спартц є єдиною запорукою, що така допомога буде збільшуватись.

Президент Зеленський та його оточення мають з заяви Спартц зробити належні висновки – вам ніхто не дозволить брехати та красти, ні українське суспільство ні наші союзники, тому треба припиняти ганьбити країну та терміново призначити Клименка, визнати результати конкурсу на САП, та розблокувати конкурс по НАБУ.

Натомість, замість належних та чесних висновків, українська влада намагається дискредитувати Спартц так само, як дискредитує будь-яку критику з України – хвилею брехні та звинувачень. Вони нічого не забули та нічому не навчились.

Джерелом для рубрики став пост у фейсбуці  Юрія Бутусова.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Віталіна Макарик
19.09.2022
У нинішньому сьогоденні українців існує тонка межа між радістю і смутком. Хтось викладає фото щасливих моментів у ...
Соня Кошкіна
16.09.2022
Служба безпеки України вважає, що масові переходи громад від УПЦ (та, яка нібито не МП) до ПЦУ – «загроза національній ...
єпископ Євстратій (Зоря)
22.08.2022
Митрополит Онуфрій дуже рідко виходить у публічний простір. Наприклад, щодо того, яким є нині статус об‘єднання, ним ...
Михайло Волинець
2.08.2022
Є особи, яких у гонитві за чорною гривнею не зупиняє навіть війна – схеми у вугільній галузі нікуди не поділися. Цього ...
Віктор Мартиненко
25.07.2022
2014 рік. Збіговисько у москві з нагоди чергової річниці гундяєва. Також є свіжі фото: єрарх УПЦ МП, так званий «митрополит ...