<

Руслан Бормовий

Про твоє, їхнє, наше оточення

19:49 | 13.11.2021 / Погляд / /
191
/ 1 коментар

Десь зо 50 тисяч років тому було просто: без племені ти ніхто. Вигнання – смерть. Їжі поза племені немає. Іншими словами, у ті часи ти мав робити все заради того, щоб тебе визнали своїм.

Це завдання №1. Конформізм, що зашкалює. Якщо про тебе шепочуться, що ти дивний, якийсь мутний – це зловісні дзвіночки. Можливо, тебе виженуть. І ти помреш.

Проблема в тому, що в 21 столітті багато хто живе за цією життєвою парадигмою – і в цьому головна причина їхніх страхів.

А тепер уявляємо: є ти. Ти хочеш розвиватися, ставати кращою версією себе, заробляти гроші, купувати тачки та подорожувати. Похвальне бажання? Але не для твого оточення….

Запостив ти в інстаграм пост: “Хлопці, я вирішив розпочати бізнес”. І тут ті друзі, з якими можливо ви разом прогулювали школу, починають:

«Ахах, ну тепер Ілон Маск є у нашій компанії»

«А коли яхту купиш, даси порибалити?»

«Успішний успіх реалізовуватимеш?»

Що з ними не так? А те, що на твоєму тлі вони різко (у власному баченні) стають невдахами. І це їх ранить майже як фізичний біль. Хлопцям терміново треба овернути тебе назад, до своєї орбіти.

Ви ж одне плем’я з першого класу разом? Тобі теж якось погано всередині себе від того, що ти вибиваєшся і свого колективу. Ти втрачаєш мотивацію та зрештою бізнес не запускаєш.

Припустимо, через рік тобі терміново знадобилось 20к $ на стартовий внесок з іпотеки. Думаєш ті хлопці, які прикалувались над тобою, тобі його дадуть? Типу: “Ой, друже ми ось тоді відмовили тебе від бізнесу, ось тобі “бакси”. Ні, так не працює. Тобі нічого не дадуть. Тоді навіщо ти послухався їх? Ти віддав своє майбутнє на аутсорс їхньому бажанню.

ТВОЄ МАЙБУТНЄ – ТІЛЬКИ ТВОЯ СПРАВА ХХІ століття! Тебе не виженуть із племені. Племен більше немає. Ти можеш робити найдивніші та найнезвичайніші штукенції на світі. З голоду не помреш зрештою.

Можеш почати вести весілля, ходити на бізнес-сніданки, відкривати прокат рожевих самокатів, перетнути пішки планету, зробити щось корисне для пенсіонерів, переїжати в інші країни і т.д.. Чужі думки просто сторонній шум. Раніше від них залежало твоє фізичне виживання, зараз максимум настрій.

Живи як плануєш! Бо це твої плани і твоя реалізація! Головне, щоб ці плани були!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
один коментар
  1. Хтось Руслана крепко образив, да?
    А про 50 тисяч років то ти загнув :)
    Може не зря тебе і ображають…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жанна Білоцька
13.01.2022
На жаль, це правда. Бо у нашій країні вони чомусь вважаються старими і непотрібними. Хоча мали б бути на вагу золота. Бо ...
Євген Клопотенко
12.01.2022
Минулого року МОЗ за ініціативою Першої леді запровадив нові норми шкільного харчування. Загальні тези: менше хліба, ...
Олександр Топорівський
6.01.2022
З 10-го по 26-те грудня кожен повнолітній житель Нововолинської громади міг підтримати один великий та малий проєкт. ...
Віктор Мартиненко
24.12.2021
Незмінна традиція останніх років – в кінці грудня інформаційний простір заповнюється питанням «переносу» ...
Олександр Топорівський
24.12.2021
Нещодавно перевів усі нетермінові посилки в Укрпошта (доставка за 3-4 дні) і вкотре звернув увагу: персонал обслуговує ...