Про те, як адвокати захищають ймовірних вбивць Катерини Литкіної

23:51 | 22.03.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 2 коментарі

Ми вже понад 2,5 роки їздимо на суди, чули все і різне, але те, що слухали цього разу від адвокатів вбивць – перейшло всі межі.

Доброго вечора дорогі друзі, хоча добрим його не назвеш. Сьогодні в нас були судові дебати…

Адвокати – брехливі собаки, знаючи що вчинили їхні підсудні до останнього виправдовують вбивць. Таких адвокатів потрібно теж судити.

Всі прикриваються буквою закону, говорять що не захищають вбивство а захищають підсудних і тут же говорять різні нісенітниці щоб виправдати.

Шостак з Дягелем сказали що це не є жорстоке вбивство, тому що всі удари які були нанесені, кожен з них був смертельний. Катя після першого удару втратила свідомість (роздумував Дягель) і тоді вже не важливо скільки разів її вдарили потім, бо тіло (труп) не відчуває болю (заявив Шостак).

Дягель назвав це «дитяче вбивство». Ви це розумієте ??? Немає просто слів … Таке враження що для них це якась гра, що вони не мають своїх дітей, як взагалі вбивство може бути дитячим, чи дорослим? Для мене це вбивство і все.

Він сьогодні описав Терлецького як зразкового громадянина, тільки позитивні характеристики, і як така дитина може вбити? А знаєте що ще Дягель сказав? «Таке враження що я захищаю ангела». Це Шок і Абсурд… Немає сил вам розповісти все, що Дягель сьогодні городив. Так низько впасти, ставити під сумнів навіть поганий зір у Каті.

А Шостак, – «немає складу злочину і немає прямих доказів вбивства». Ковальов і Полячук теж відзначилися, теж опиралися на закон і всі прогалини, які допустили наші органи пригадали, а саме головне, що обвинувачений акт їм не сподобався, його вимагають змінити, бо Терлецький – золотий хлопчик.

Це ж тільки Статочнюк вбивав, а він так, просто був у стороні і просто помагав ховати тіло. Це тільки маленька частинка з почутого, ми змушені були вислуховувати все це мовчки, тому що не можна перебивати, вони мають право говорити все як думають (або хочуть).

Шостак, Дягель, Полячук і Ковальов: те, що ви сьогодні говорили в суді і як це подавали суддям, вам все вернеться. Те, як ви до останнього випивали нашу «кров», в житті все вертається з подвійною силою. Горіти вам в пеклі разом зі своїми підсудними.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
2 коментарі
  1. Ганьба тим адвокатам ймовірним вбивцям. Їх потрібно засудити разом зі своїми Іродами підзахисними!!!

  2. Анатоль_ БІДЗЮРА / 25.03.2019 - 14:09 / Відповіcти

    Де коментарі “совісних і небайдужих” нововолинців??

Додати коментар


Реконструкція площі у Володимирі-Волинському: потрібно провести археологічні розкопки та історичні дослідження
Однією з головних обговорюваних тем у Володимирі-Волинському є реконструкції площі Героїв. Отож, дозволю собі кілька думок щодо проекту реконструкції площі. 1. Археологія ...
Хочеш круту нашу брендову футболку або ж своє горнятко? Виконуй умови та підтримай наш проєкт
Екологічний проєкт #своє горнятко став переможцем грантів. Ми з командою Молодіжний центр “Нові крила” доводимо важливість всіх кроків, навіть маленьких, для ...
Жінка – як вино – з кожним роком стає кращою
З віком жінка стає кращою, гарнішою та витриманішою. Не усім це вдається, як і не кожне гроно винограду може стати хорошим напоєм. Тому ми підготували для вас правила для ...
Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!
Без сумніву проголосував “за” в питанні зняття депутатської недоторканості, як і голосував щоразу у минулому скликанні. Але мовчати, коли чинна монокоаліція прагне ...
Головна проблема – це практично відсутність велоструктури в Нововолинську
Приємно почуватися ваговим велосипедистом на шосе поряд з автотранспортом! Чому б не зробити цю приємність буденню? Велопарковка, яку облаштували в гімназії, поки що не ...