Про те, як адвокати захищають ймовірних вбивць Катерини Литкіної

23:51 | 22.03.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 2 коментарі

Ми вже понад 2,5 роки їздимо на суди, чули все і різне, але те, що слухали цього разу від адвокатів вбивць – перейшло всі межі.

Доброго вечора дорогі друзі, хоча добрим його не назвеш. Сьогодні в нас були судові дебати…

Адвокати – брехливі собаки, знаючи що вчинили їхні підсудні до останнього виправдовують вбивць. Таких адвокатів потрібно теж судити.

Всі прикриваються буквою закону, говорять що не захищають вбивство а захищають підсудних і тут же говорять різні нісенітниці щоб виправдати.

Шостак з Дягелем сказали що це не є жорстоке вбивство, тому що всі удари які були нанесені, кожен з них був смертельний. Катя після першого удару втратила свідомість (роздумував Дягель) і тоді вже не важливо скільки разів її вдарили потім, бо тіло (труп) не відчуває болю (заявив Шостак).

Дягель назвав це «дитяче вбивство». Ви це розумієте ??? Немає просто слів … Таке враження що для них це якась гра, що вони не мають своїх дітей, як взагалі вбивство може бути дитячим, чи дорослим? Для мене це вбивство і все.

Він сьогодні описав Терлецького як зразкового громадянина, тільки позитивні характеристики, і як така дитина може вбити? А знаєте що ще Дягель сказав? «Таке враження що я захищаю ангела». Це Шок і Абсурд… Немає сил вам розповісти все, що Дягель сьогодні городив. Так низько впасти, ставити під сумнів навіть поганий зір у Каті.

А Шостак, – «немає складу злочину і немає прямих доказів вбивства». Ковальов і Полячук теж відзначилися, теж опиралися на закон і всі прогалини, які допустили наші органи пригадали, а саме головне, що обвинувачений акт їм не сподобався, його вимагають змінити, бо Терлецький – золотий хлопчик.

Це ж тільки Статочнюк вбивав, а він так, просто був у стороні і просто помагав ховати тіло. Це тільки маленька частинка з почутого, ми змушені були вислуховувати все це мовчки, тому що не можна перебивати, вони мають право говорити все як думають (або хочуть).

Шостак, Дягель, Полячук і Ковальов: те, що ви сьогодні говорили в суді і як це подавали суддям, вам все вернеться. Те, як ви до останнього випивали нашу «кров», в житті все вертається з подвійною силою. Горіти вам в пеклі разом зі своїми підсудними.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
2 коментарі
  1. Ганьба тим адвокатам ймовірним вбивцям. Їх потрібно засудити разом зі своїми Іродами підзахисними!!!

  2. Анатоль_ БІДЗЮРА / 25.03.2019 - 14:09 / Відповіcти

    Де коментарі “совісних і небайдужих” нововолинців??

Додати коментар


У мене виявили злоякісну пухлину. Починаю боротися і закликаю жінок бути уважними до себе
Спочатку я піймала себе на бажанні закритися, нікому не розповідати про хворобу, але згодом зрозуміла, що ми мусимо змінити ставлення до онкохворих у суспільстві та закликаю ...
Хто може посприяти, щоб знову запрацював кіоск біля хлібозаводу в Нововолинську?
Велике прохання! На території Нововолинського хлібозаводу працював продуктовий кіоск. Жителі навколишніх вулиць, а з них у приватному секторі більшість пенсіонери і люди ...
Люди, припиніть поширювати ганебну інформацію щодо обміління Світязя
Звертаюся до всіх, хто подібно робить, або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди припиніть так чинити, ви не покращите ситуацію публікуючи на ...
Штат районних державних адміністрацій треба скоротити на понад 18 тисяч позицій
Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів і спробуємо добитись, щоб 18 499 службовців РДА, які ...
У разі невиконання прем’єром обіцянок, акції протесту гірників будуть неминучі
Сподіваюся, що прем’єр- міністр України дотримається обіцяного, і ми спільними зусиллями зможемо стабілізувати ситуацію у вугільній галузі. АЛЕ. У разі невиконання паном ...