Про поєднання здорового способу життя і роботу в органах місцевого самоврядування

20:37 | 12.09.2020 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Чимало з Вас зі скептицизмом та нерозумінням дивиться на те, як так – староста Старолішнянського старостинського округу Поромова настільки вдарився у спорт? Чи не заважає це основному виду діяльності? Так от – не заважає.

Більше того – ще й допомагає. Як? А зараз розповім.

Завдяки Ігорю Гузю багато хто пізнав #магіюранку.

Дуже крутий челендж, де люди прокидалися увесь серпень на світанку і … бігли.

На щастя, погода всміхалася, сонце сходило привітно і заряджало справді на весь день.

Більше того – це збільшує продуктивність праці! Знаю точно! Біг – антистрес, антидепресант. Для бігу не треба ані м’яча, ні якихось там ключок чи інших приладь. Треба лише зручне взуття і бажання. Все. Бігати можна в лісі, в парку, біля полів, але дивитися під ноги і по сторонах, бо сюрпризи можуть бути не лише приємними.

Бігати можна біля шкіл у Нововолинську, але поки, щоправда, не особливо є де, а хотілося б. На стадіоні теж бігати було би непогано, але у мене сумніви щодо вільного доступу. Та й взагалі, це трішки неправильно – робити один потужний об’єкт, коли варто вкладати в доступний спорт для всіх.

От, як мої друзі з 15-го мікрорайону можуть скористатися стадіоном? А ще, біг дуже мобілізує. Їжджу на роботу на велосипеді.

Це показує набагато краще, аніж автолюбителям, стан доріг. Відчуваю “на власній шкірі” в усіх сенсах цього слова. А також, в окремих моментах набагато скоріше можна дістатися до проблемної локації.

Фізичні навантаження завжди в плюс, тому не цураюся навантажень. Перенести, перевезти, пересунути, встановити, поскладати … Якщо щось треба зробити, то включаюся в процеси. І людям добре, і мені користь.

А ще комунікацію покращує, бо суспільно-корисна спільна робота дуже єднає. Діалог влади і громади має бути – це суттєва складова успішної роботи і запорука розвитку. Здоровий спосіб життя неможливий без здорового харчування,а здорове харчування значно дешевше, ніж шкідливе. Вартість цигарок і спиртного вельми пристойна. За ті ж самі кошти можна купити овочів, а це вітаміни, мікроелементи, клітковина.

Спорт сприяє комунікації – знайомишся з хорошими людьми, що мають спільне бажання бути успішними. Кросфіт – це сила, міць, витривалість, вмотивованість. Це дисципліна і самоконтроль, що вкрай важливо, коли працюєш для людей і з людьми, коли приймаєш рішення.

Знаю, що чимало зі скептицизмом ставляться до закликів на пробіжки та на дописи про важливість заняття спортом, але я знаю точно – тільки здоровий підхід до себе зробить людину справді сильною!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


А що ти зробив для екології в Нововолинську?
Таке питання дуже часто чую від знайомих, від колег з депутатського корпусу, навіть від звичайних перехожих. Сталось, що є очільником комісії при міській раді, котра ...
Чисті та прибрані цвинтарі – завдання громади
Знаєте, зараз дуже багато розмов точиться навколо того, хто більше виграє від доєднання – місто чи село, адже до Нововолинська доєднаються Грядівська та Грибовицька ...
Як моторошне минуле зробити туристичною атракцією
Володимир-Волинський – місто з багатою історією. Є на його сторінках і темні, криваві, страшні моменти. Пам’ятаючи про минуле, ми не забуваємо про день завтрашній, в ...
Зміни в місті мають поліпшувати рівень життя усіх його мешканців
Багато у Володимирі говориться про розвиток туризму, та на ділі воно важко просувається –  треба реально дивитися на речі і на те, що ми маємо. Ми, мабуть, найбільше ...
«У Володимирі стало зовсім трішечки, але безпечніше жити» – провели тренінг з першої медичної допомоги
Ну от і провели тренінг по першій домедичній допомозі у Володимирі-Волинському. Що можна сказати – дякую тим, хто прийшов і спробував в теорії й у практиці надати першу ...