<
Назар Максимів

Про поєднання здорового способу життя і роботу в органах місцевого самоврядування

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:37 | 12.09.2020 / Погляд / , /
2
/ Коментарі відсутні

Чимало з Вас зі скептицизмом та нерозумінням дивиться на те, як так – староста Старолішнянського старостинського округу Поромова настільки вдарився у спорт? Чи не заважає це основному виду діяльності? Так от – не заважає.

Більше того – ще й допомагає. Як? А зараз розповім.

Завдяки Ігорю Гузю багато хто пізнав #магіюранку.

Дуже крутий челендж, де люди прокидалися увесь серпень на світанку і … бігли.

На щастя, погода всміхалася, сонце сходило привітно і заряджало справді на весь день.

Більше того – це збільшує продуктивність праці! Знаю точно! Біг – антистрес, антидепресант. Для бігу не треба ані м’яча, ні якихось там ключок чи інших приладь. Треба лише зручне взуття і бажання. Все. Бігати можна в лісі, в парку, біля полів, але дивитися під ноги і по сторонах, бо сюрпризи можуть бути не лише приємними.

Бігати можна біля шкіл у Нововолинську, але поки, щоправда, не особливо є де, а хотілося б. На стадіоні теж бігати було би непогано, але у мене сумніви щодо вільного доступу. Та й взагалі, це трішки неправильно – робити один потужний об’єкт, коли варто вкладати в доступний спорт для всіх.

От, як мої друзі з 15-го мікрорайону можуть скористатися стадіоном? А ще, біг дуже мобілізує. Їжджу на роботу на велосипеді.

Це показує набагато краще, аніж автолюбителям, стан доріг. Відчуваю “на власній шкірі” в усіх сенсах цього слова. А також, в окремих моментах набагато скоріше можна дістатися до проблемної локації.

Фізичні навантаження завжди в плюс, тому не цураюся навантажень. Перенести, перевезти, пересунути, встановити, поскладати … Якщо щось треба зробити, то включаюся в процеси. І людям добре, і мені користь.

А ще комунікацію покращує, бо суспільно-корисна спільна робота дуже єднає. Діалог влади і громади має бути – це суттєва складова успішної роботи і запорука розвитку. Здоровий спосіб життя неможливий без здорового харчування,а здорове харчування значно дешевше, ніж шкідливе. Вартість цигарок і спиртного вельми пристойна. За ті ж самі кошти можна купити овочів, а це вітаміни, мікроелементи, клітковина.

Спорт сприяє комунікації – знайомишся з хорошими людьми, що мають спільне бажання бути успішними. Кросфіт – це сила, міць, витривалість, вмотивованість. Це дисципліна і самоконтроль, що вкрай важливо, коли працюєш для людей і з людьми, коли приймаєш рішення.

Знаю, що чимало зі скептицизмом ставляться до закликів на пробіжки та на дописи про важливість заняття спортом, але я знаю точно – тільки здоровий підхід до себе зробить людину справді сильною!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Андрій Козінчук
29.01.2023
Я дуже випадково дізнався, що існує тривожна тенденція у цивільних (тобто нормальних людей), що ми можемо програти. Що ...
Остап Дроздов
15.01.2023
Віражі злості, лютування, вогнеметної агресії до ворогів, ярості, лютої іритації, несамовитості, оскаженілої мсти – все ...
Оксана Мороз
5.01.2023
«Чому на моїй вулиці найбільше виключають світло, коли на деяких майже ні?» – наприкінці листопада написав на своїй ...
Андрій Бокоч
15.12.2022
Друзі! Всі ж ви чули про резонансну справу Віктора Циплакова. ЗМІ нагадали про події дворічної давності після того, коли ...
Жанна Білоцька
8.12.2022
Ще зрозумію жіночу половину. Хтось сидить вдома з дітьми, хтось підпрацьовує дистанційно у тому ж інтернеті, їм нудно і ...