Як я опинилась в Грузії на тренінгу для молоді з усієї Європи. Хапай можливість з Erasmus+

17:12 | 11.09.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Якщо ти «молодий» (18-30) займаєшся громадською діяльністю та активний в суспільстві і тобі не байдужий як особистісний розвиток, так і розвиток твого оточення.

Отож, до чого я веду. Хапай можливість з Erasmus+.

Або коротко про те, як я опинилась в Грузії на тренінгу для молоді з усієї Європи). Цього разу в Грузії відбувався TC: “ Show up! Best practices on increasing visibility of youth work”.

Цей тренінг курс був присвячений в основному медіа (PR, social media marketing, fundraising, external communication, visual, writing, video/photo making).

Розмовною мовою курсу була, звичайно, англійська, але навіть якщо ти не профі в іноземній, можеш не хвилюватись, тебе зрозуміють навіть з пів слова, бо там збираються люди, які на одній хвилі з тобою!

Курс ділився на 4 частини:

1. Team building: ми знайомились, грали ігри, присвятили цілий день знайомству один з одним, презентували свої спільноти та ГО.

2. Workshops: ми поділились на групи по різних напрямках і разом готували лекції для інших учасників по темах, які близькі кожному, я була звичайно в групі SMM і ще в Photo making. Ми проводили лекцію для групи і слухали лекції інших.

3. Practical phase: ми поділились на національні групи і виходячи з нових знань, які отримали на воркшопах готували різні медіа матеріали для своїх організацій, потім їх презентували.

4. Evaluation: підводили підсумки курсу, придумували можливості майбутньої співпраці, рефлексували і прощались

За цей тиждень мій кругозір значно розширився, коли ти в оточенні людей з інших країн, організацій, твій мозок починає думати більш по Европейськи, а це дуже важливо для української молоді.

Тепер я повернулась не тільки з новими знаннями і досвідом, а й з купою нових друзів, які стали дуже рідними навіть за один тиждень.

Тому я закликаю вас використовувати усі можливості, які трапляються на шляху! Дякую Молодіжний центр “Нові крила” за те я така як є, свідома та змотивована змінювати світ!

П.с. Якщо дуже цікаво дізнатись більше, я можу одного разу в МРЦ розповісти про цю подорож та як ви можете потрапити на такі програми.

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Про силу фейсбуку, батьківський бюджет, який йде на ремонт та меблі в садку, та чому про це треба мовчати…
Депутати, міська влада, мають право всюди говорити і звітуватися про те, що зроблено для садків, а батьки повинні мовчати! На жодній освітянській конференції чи в ЗМІ не ...
Закликаю творити перемоги і пишатися перемогами один одного
Думаю, що сьогодні ми маємо згадати, що 2018 рік – це сторіччя УНР. Сторіччя перемог і сторіччя історичної поразки української нації в боротьбі за свою державу. Я не буду довго ...
Куди ми йдемо далі: до цивілізованого світу чи до мордору
Я в громадському русі – з сімнадцяти років. Це – майже півжиття. І весь цей час мої рідні та близькі постійно акцентують на тому, що займатися громадською активністю – ...
Ось і все! InvictusGames 2018 завершилися! Я лиш навчилася засинати тут вночі, а вже потрібно повертатися
27-го жовтня була церемонія закриття, як на мене, набагато грандіозніша за попередню. Наша збірна виглядала на фоні інших трохи напруженою. Ще б пак, основний месидж з яким нас ...
Маховик передвиборчої кампанії набирає оберти
Мені, як очільнику «Вар’яти-шоу», це стало зрозуміло ще кілька місяців тому, коли зондуючи можливості промоції наших концертів у тих чи інших містах, ми наштовхувались на ...