Як я опинилась в Грузії на тренінгу для молоді з усієї Європи. Хапай можливість з Erasmus+

17:12 | 11.09.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Якщо ти «молодий» (18-30) займаєшся громадською діяльністю та активний в суспільстві і тобі не байдужий як особистісний розвиток, так і розвиток твого оточення.

Отож, до чого я веду. Хапай можливість з Erasmus+.

Або коротко про те, як я опинилась в Грузії на тренінгу для молоді з усієї Європи). Цього разу в Грузії відбувався TC: “ Show up! Best practices on increasing visibility of youth work”.

Цей тренінг курс був присвячений в основному медіа (PR, social media marketing, fundraising, external communication, visual, writing, video/photo making).

Розмовною мовою курсу була, звичайно, англійська, але навіть якщо ти не профі в іноземній, можеш не хвилюватись, тебе зрозуміють навіть з пів слова, бо там збираються люди, які на одній хвилі з тобою!

Курс ділився на 4 частини:

1. Team building: ми знайомились, грали ігри, присвятили цілий день знайомству один з одним, презентували свої спільноти та ГО.

2. Workshops: ми поділились на групи по різних напрямках і разом готували лекції для інших учасників по темах, які близькі кожному, я була звичайно в групі SMM і ще в Photo making. Ми проводили лекцію для групи і слухали лекції інших.

3. Practical phase: ми поділились на національні групи і виходячи з нових знань, які отримали на воркшопах готували різні медіа матеріали для своїх організацій, потім їх презентували.

4. Evaluation: підводили підсумки курсу, придумували можливості майбутньої співпраці, рефлексували і прощались

За цей тиждень мій кругозір значно розширився, коли ти в оточенні людей з інших країн, організацій, твій мозок починає думати більш по Европейськи, а це дуже важливо для української молоді.

Тепер я повернулась не тільки з новими знаннями і досвідом, а й з купою нових друзів, які стали дуже рідними навіть за один тиждень.

Тому я закликаю вас використовувати усі можливості, які трапляються на шляху! Дякую Молодіжний центр “Нові крила” за те я така як є, свідома та змотивована змінювати світ!

П.с. Якщо дуже цікаво дізнатись більше, я можу одного разу в МРЦ розповісти про цю подорож та як ви можете потрапити на такі програми.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


Про 51-шу бригаду і банер до Порошенка
Різні думки ширяться просторами Фейсбуку про 51 бригаду і банер. Поважаю думку всіх, крім тих, хто плює образами на бригаду, бійців і опонентів Для ботів і “жовчометів”: 1. ...
Тільки нецензурною лексикою можна передати “радість” від споглядання роботи автодору
Кожен раз виходячи з дому чи виїжджаючи машиною, згадую “вєлікий магучій”… Тільки нецензурною лексикою можна передати “радість” від споглядання роботи автодору. ...
Мабуть вам краще дихати викидами «кронораку»?!
«Шикарні липи, мої улюблені. Молоді, здорові дерева, з ідеальною шикарною кроною, з солодким ароматом улітку.» Що не бачите? Так і я не бачу! Для мене це був такий шок! Я побачила ...
Володимир-Волинська автостанція- це перевірка на психічне здоров’я, витримку і терпіння
Володимир-Волинську автостанцію то називають “квест-кімнатою на виживання”, то критикують за хамство працівників, то “засвітиться” вона у скандалах з ...
Вибори 2019. До чого вони приведуть нас?
Віповідь – ні до чого. Система, створена олігархічною владою, вкладає у вибори мільйони доларів для приведення своїх людей до влади. Купують виборців за дрібні гроші. За ...