Як я опинилась в Грузії на тренінгу для молоді з усієї Європи. Хапай можливість з Erasmus+

17:12 | 11.09.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Якщо ти «молодий» (18-30) займаєшся громадською діяльністю та активний в суспільстві і тобі не байдужий як особистісний розвиток, так і розвиток твого оточення.

Отож, до чого я веду. Хапай можливість з Erasmus+.

Або коротко про те, як я опинилась в Грузії на тренінгу для молоді з усієї Європи). Цього разу в Грузії відбувався TC: “ Show up! Best practices on increasing visibility of youth work”.

Цей тренінг курс був присвячений в основному медіа (PR, social media marketing, fundraising, external communication, visual, writing, video/photo making).

Розмовною мовою курсу була, звичайно, англійська, але навіть якщо ти не профі в іноземній, можеш не хвилюватись, тебе зрозуміють навіть з пів слова, бо там збираються люди, які на одній хвилі з тобою!

Курс ділився на 4 частини:

1. Team building: ми знайомились, грали ігри, присвятили цілий день знайомству один з одним, презентували свої спільноти та ГО.

2. Workshops: ми поділились на групи по різних напрямках і разом готували лекції для інших учасників по темах, які близькі кожному, я була звичайно в групі SMM і ще в Photo making. Ми проводили лекцію для групи і слухали лекції інших.

3. Practical phase: ми поділились на національні групи і виходячи з нових знань, які отримали на воркшопах готували різні медіа матеріали для своїх організацій, потім їх презентували.

4. Evaluation: підводили підсумки курсу, придумували можливості майбутньої співпраці, рефлексували і прощались

За цей тиждень мій кругозір значно розширився, коли ти в оточенні людей з інших країн, організацій, твій мозок починає думати більш по Европейськи, а це дуже важливо для української молоді.

Тепер я повернулась не тільки з новими знаннями і досвідом, а й з купою нових друзів, які стали дуже рідними навіть за один тиждень.

Тому я закликаю вас використовувати усі можливості, які трапляються на шляху! Дякую Молодіжний центр “Нові крила” за те я така як є, свідома та змотивована змінювати світ!

П.с. Якщо дуже цікаво дізнатись більше, я можу одного разу в МРЦ розповісти про цю подорож та як ви можете потрапити на такі програми.

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

В американському містечку Пенсакола три керівника і лише сім депутатів
Підходить до завершення дуже насичена поїздка до маленького містечка Пенсакола, штат Флорида. Це місто має 53 тис. жителів, де живуть хороші і веселі люди. Програма була дуже ...
Як я опинилась в Грузії на тренінгу для молоді з усієї Європи. Хапай можливість з Erasmus+
Якщо ти «молодий» (18-30) займаєшся громадською діяльністю та активний в суспільстві і тобі не байдужий як особистісний розвиток, так і розвиток твого оточення. Отож, до чого я ...
Нововолинці, ми маємо знати, чим нас труять
У Нововолинську можна створити проект громадського бюджету участі, щоб провести моніторинг забруднення повітря. Коли пробуєш змінити життя на краще в цьому місті, більше ...
Українського історика Григорія Купріяновича можуть позбавити волі на 3 роки
Це – Григорій Купріянович. Український історик, активний громадський діяч у Польщі. Ми з ним знайомі особисто. Він знає, що таке дискримінація історичної правди з ...
Поїздка в Нововолинськ з Києва – то завжди пекло
Єдині щасливі поїздки, котрі я пам’ятаю, то були на машині по варшавській трасі. Рейсовий автобус на 9 годин – це еталон, ми з Сашою сидимо на останньому ряду, де 5 місць, ...