Петя, краще б ти мені тисячу прислав

16:22 | 5.03.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 26 коментарів

А мені написав Президент

Сьогодні зранку в поштовому ящику знайшла “лист щастя” від самого гаранта.

Купа ілюстративних матеріалів про те, як Волинь за його правління розквітла і навіть анкетка, в якій пропонується оцінити роботу мерів, голів ОТГ. І навіть конвертик є, щоб то відправити Петру.

Єдина корисна річ з усього, то карта. Правда, її псює фейс засланого козачка Савченка.

Ех, Петя, Петя, краще б ти мені тисячу прислав! Бо важко оцінити масштаби провального п’ятирічного краху і не так важко прикинути скільки коштів платників податків було потрачено на оцю хєрню!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
26 коментарі
 1. Зе прийде тобі порядок наведе. А дорога з Луцька до Нововолинськ найкраща за останні 15 років.

 2. пенсії не призидент а дороги призидент ( з таким електоратом Петя в тебе ще є шанс )
  про шанс не жартую -але дуже хочу помилятися

  • Прикинь за інших не було а тепер є, подивись скільки нових виробництв в містах зах обл відкривається. Але нащо нам виробництво – краще такси тягати і субсидію оформити, ще з хати всіх виписати. А отг якраз то і найбільший +, в одному з сіл за 25років асфальт поклали(правда не зовсім). Але то вже на місці контроль треба.

 3. Мені кажуть, що я порохобот проплачени, але то таке, не привикати. Просто не можу не реагувати на такі “веселі статєйки”, які тут зараз перед виборами від багатьох умніків проскакують. Дівчинко! Скажу тобі. Так, зараз людям тяжко живеться, розвелася купа жуліків, бандюків, революціонерів та іншої гадості. Але за 5 років з країни, яку витягають з болота Америку не зробиш. Але якщо ти не бачиш, що в позитивному плані змінилося за останніх 5 років , то ти, вибач, повна ду.. і ці листівки, можливол,саме для таких. Та хочу спитати: може ти і маму свою продаси за тисячу, продаш України за 2 тисячі, якби хто дав. Таке , до речі, я недавно почув у маршрутці:” Якби мені Порошенко дав тисячу, то я б за нього голосувала”. Багато ще вас ходить по цій землі, продажних манкуртів без роду без племені , хоч греблю гати. І через таких, як ви ми сьогодні в такому гамні живемо, бо бандитам за гречку допомогли дорватися до влади. Через таких як ви ми завтра можемо проср..ти країну . Бо такі манкурти проголосують або за хронічну обіцяльницю або за ще одного такого ж, “за молоду кров”, за “нове лице в політиці”.І все , за що боролися покоління піде коту під хвіст. Ви, молоді, хоч це усвідомлюєте? Недавно подивився на 1 плюс1 передачу Права на владу, де виступав цей “молоди герой нашего времени”. Вибачте, але то повний 3.14здец!!! Кличко”курит в сторонке” і в прівнянні з ним виглядає титаном думки. І цій людині ви збираєтесь віддати свій голос, він має бути гарантом Конституції і голокомандуючим? Сміх і гріх і позорище перед цілим світом!!! Якщо ви це допустите, то ви повні ідіоти. Вже робили експерименти з Януковичем, бо хотіли порядку. До чого це призвело бачите. Хочете нового Майдану тільки вже з кров”ю? А подумати, а щось почитати про кандидатів і тоді робити вибір не хочете? Чи тільки емоціїї, власне пузо і враження від художнього фільму. Будьте розсудливі,не зробіть фатальної дурниці, бо дожартуєтесь. І тоді і тисячі не треба буде.

  • то нахріна ви робили експеременти з Януковичем – вам розумні люди говорили не скачіть бо буде лихо
   А про новий майдан тільки з кровю – тобі що настарому мало крові було
   Вадим не топи за цього вордулаку який на людскій крові прийшов до влади
   P.S і здається мені що статейки і коменти такого типу то маленька заказуха одна легко легко топить так щоб не помітно інший вихваляє – ну теж непомітно

   • А той майдан був без крові???? Ні один президент не живе так як цей вилупок!!!! І закидайте мене чим хочете він робить геноцид!!!!! І якщо він ще раз пройде це буде катастрофа!!!!!!

  • Може і так. Якщо за Порошенка відродилася армія, то ніхто інший як Зе відродить УПА

  • Громадянин / 6.03.2019 - 10:52 / Відповіcти

   Манкурт, манкурт, цікаво чи автор взагалі знає значення цього слова?
   Вихваляння Порошенка просто на вищому рівні. Якісні зміни за 5 років?
   Ок, поїхали.
   + Комуналка (збільшення в РАЗИ)
   + Курс гривні( обвал в 4+ РАЗИ)
   + Інфляція ( індексація цін, в РАЗИ)
   + Розкрадання бюджету на найвищому рівні, починаючи з УкрОборонПрому закінчиючи місцевими бюджетами.
   + Медреформа ( кому це стало зручніше???)
   + Зростання зарплат і пенсій на 100-200 грн.( При 35роках стажу на поверхні, пенсія шахтарки 1700грн)
   + Свобода думки і слова.( Репресії і переслідування журналістів)
   + Реформа суду ( краще промовчу…)
   + Реформа поліції( в РАЗИ збільшення криміногенної ситуації в місті!!!)
   Продовження хочете чи вистачить?
   Ото ж бо, перед вихвалянням гаранта( одного з засновників ПР, зам міністра часів Януковича і єдиного хто збільшив свої статки в РАЗИ, подивіться у зеркало, та запитайте себе, не дурень Ви часом????

   • По-перше: гаранта я не вихваляю, а висловлюю свою думку, а тому потрібно уважніше вчитуватись. По- друге: значення слова манкурт я не тільки знаю, але й майже щоденно зустрічаюсь з його уособленням. По-третє: кого ви пропонуєте як альтернативу. Давайте, вихваляйте , я це переживу, обговоримо. В іншому випадку, то що ви написали це звичайне скиглення, критиканство і демагогія. Після майже 30 років тотального розкрадання країни, знаючи, що у спадок лишив Янукович, тільки дурень може себе тішити, що прийде месяія і за 5 років зробить його щасливим. Так що запитання про дурня, я думаю, з вашого боку варто би було ставити риторично.

  • Бот ти і є порхобот, Вадиме! Така твоя невдячна доля. Терпіння тобі!

 4. Громадянин / 6.03.2019 - 10:55 / Відповіcти

  Тільки я Вас попрошу шановний Порошенківець. Не приплітайте сюди томос і безвіз( якісних змін життю, вони не надали абсолютно!)
  А армію не чіпайте взагалі. Дякую удачі вашому кандидату, надіюсь не набере і 5%.
  І дійсно підтримаю автора, краще тисячу чим нічого.
  На рахунок торгу державою і обранням кандидатів особами молодого віку, перегляньте за кого голосували Ви і, що ви залишили молодому поколінню!
  Із однієї з найрозвиненіших країн початку 90-х, саму бідну в 2019.

  • Бачите, ви самі досягнення Порошенка перелічили, виключивши їх так легко зі списку, І це ще далеко не всі, погугліть собі на дозвіллі, коли не знаєте. А там багато пунктиків істориичного значення. А такі як ви тільки про свою сраку думаєєте, а вона в історію не війде. За манерою мислення ви типовий совок і ображений хохол за сутністю, тому слово манкурт так сильно вас дратує. А бідною країною ми стали через вам подібних. ( чому, то дивитися пост вище) 25 років через таких пішли коту під хвіст, бо тільки те і робите, що нарікаєте на владу, хоча самі цілком відповідаєте за власне життя, адже цих придурків вам ображеним обирають не інопланетяни. А тому, перше ніж черговий раз гадити на владу, подивіться уважно в дзеркало, а вже після цього розмірковуйте, що залишається молодому поколінню.

 5. я за пецю. Такий унікальний експеримент над країною преривати не можна ! почекаемо, поки він сам прирветься…

 6. Люди думайте головою ! Чого так бояться Порошенка? Почав прижимати хвоста корупції і виставили клоуна зеленського на вибори. підтримую вадима я працюю і бачу зміни в кращу сторону і дороги тоже зроблені нормально. Коли обіцяють запустити виробництво .це може говорити людина яка не має поняття що це таке (МАЮ НА УВАЗІ ОБІЦЯЮЧИХ КАНДИДАТІВ) В нововолинську розбирають готовий завод і як з гуся вода сапога . ЗА ЦИМ вибачте повинен слідкувати порошенко чи наша обласна рада яку ми з вами обрали

  • Готовим заводом він був у 90му.розбирають офісне приміщення, яке нікому не потрібне було. Радійте що ще більше виробництва буде.

 7. Кожен має своє бачення. За часів правління ПП наприклад нашій сім’ї стало важче по комунальці. Зп відносно ті ж, а витрати в 3 рази більші разом із продуктами. Перейшла на гуманітарочку, стала вегетаріанкою. Весело. А гарант?~ певно ні в чому собі не відмовляє. Все можна терпіти, але не втручання в справи Церкви, не образу людей~ відразливо скидати з жінок головний убір? Він нас має за смердів. Він не чоловік~ не має ні честі, ні гідності… Які здобутки? Це ганьба.

 8. дно ще не знайдено, треба рити далі… Пеця, вперед !

 9. а що тут сперечатися … Знайдіть в інтернеті – будинок Порошенка в Козино…і все стане ясно …

 10. Вадиме, не соромся, що любиш пецю!

 11. тримайся, вадік ! тільки пеця вилікує цей народ !

Додати коментар


Про 51-шу бригаду і банер до Порошенка
Різні думки ширяться просторами Фейсбуку про 51 бригаду і банер. Поважаю думку всіх, крім тих, хто плює образами на бригаду, бійців і опонентів Для ботів і “жовчометів”: 1. ...
Тільки нецензурною лексикою можна передати “радість” від споглядання роботи автодору
Кожен раз виходячи з дому чи виїжджаючи машиною, згадую “вєлікий магучій”… Тільки нецензурною лексикою можна передати “радість” від споглядання роботи автодору. ...
Мабуть вам краще дихати викидами «кронораку»?!
«Шикарні липи, мої улюблені. Молоді, здорові дерева, з ідеальною шикарною кроною, з солодким ароматом улітку.» Що не бачите? Так і я не бачу! Для мене це був такий шок! Я побачила ...
Володимир-Волинська автостанція- це перевірка на психічне здоров’я, витримку і терпіння
Володимир-Волинську автостанцію то називають “квест-кімнатою на виживання”, то критикують за хамство працівників, то “засвітиться” вона у скандалах з ...
Вибори 2019. До чого вони приведуть нас?
Віповідь – ні до чого. Система, створена олігархічною владою, вкладає у вибори мільйони доларів для приведення своїх людей до влади. Купують виборців за дрібні гроші. За ...