<
Микола Лукашук

Пане мер Нововолинська, а не могли б ви зателефонувати путіну, щоб він не запускав ракети і ми мали світло?

22:20 | 21.11.2022 / Погляд /
1833
/ коментарі 2

Пане мер, Борис Сергійович, а не могли б Ви зателефонувати путіну, щоб припинив запуск ракет, припинив руйнувати наші міста, інфраструктуру, головне – вбивати наших солдат і людей, дітей. Скільки можна це терпіти?

Взагалі, в інших містах теж виключають світло і напевне Ви там причетні до того? А чому на сході нашої країни взагалі немає світла, води, опалення, при чому не на добу, а на цілу зиму то точно?

Чому люди там обігріваються дровами, навіщо варять їсти на вулицях, що тоді їжа стає більш корисною? І взагалі, як так, що Ви, пане мер, не знаєте, де взяти більше теплих речей для тих, у кого в Ізюмі чи Куп’янську, немає у що одягнути дітей?

Але що там? Ось тут, в нашому місті, Ви постійно викидаєте сміття, при чому поза баки, ну як Вам не соромно, бо нам простим мешканцям не соромно, а Ви? Ай-яй-яй!

Вже 9 місяців йде повномасштабна війна, а Ви до цього часу не змогли купити більше десятка генераторів для великих підприємств. І не потрібно нічого нам говорити, бо нам не важливо, що вони коштують від 1,5 мільйона один, бо ми вважаємо, що на 5 кВт вистачить, хоча потрібні від 250 кВт, з пусковою спроможністю 450 кВт.

Де їх взяти? Та в Польщі чи Німеччині…. А немає, ну правильно, Київ домовився швидше, бо казначейство з центром саме там. Але ж можна було перетягнути його сюди, хіба Ви не можете? Дивно….

Я шокований, знервований, розчарований, десь там хлопці не мають деколи можливості сходити до туалету, мова вже не про їжу, а тепло, для них це сон.

Діти. Діти настільки щасливі стаканчику Мівіни. Просто пишеш з думкою про них і хочеться плакати…

Джерелом для рубрики став допис депутата Нововолинської міської ради Миколи Лукашука у фейсбуці

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 2
  1. Бо є люди котрі хочуть назад до корита такі , як “Сапог” та його посіпаки! Такі “люди” і бачять у всьому зло, навіть там де в пріорі його не може бути ) . Тому порада до всіх розсудливих містян читайте, думайте, аналізуйте. Пану меру терпіння, мудрості ) у Вас все ВИХОДИТЬ!

  2. Микола,Ви оцінюєте рівень стосунків між ланками влади в даному випадку.А Ваше звернення до чого?Піар?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жанна Білоцька
26.11.2022
Щоб було зрозуміло, про що пишу, зайдіть почитайте коментарі на сторінці Пальонки. Там ті, хто сидить без світла, хочуть, ...
Борис Карпус
24.11.2022
Вчора росія вчергове атакувала енергосистему України. Енергетикам довелося застосувати екстрене відключення. Усі ми ...
Жанна Білоцька
17.11.2022
Знову триває масований обстріл України виродками. Знову матимемо проблеми з енергопостачанням та водопостачанням. І ...
Сергій Мартинюк
8.11.2022
Про це спікер проєкту «Нові ідеї для нових громад», лідер гурту «Фіолет», автор та письменник, громадський активіст, ...
Оксана Киричук
6.11.2022
Оксана Киричук, засновниця Агенції регіонального розвитку Прибужжя. Оксана – є вихідцем громадського сектору, ...