Не очікувала, що цей смерч на Іваничівщині стане такою сенсацією

19:59 | 1.06.2018 / Рубрика: Погляд / 5 коментарів

Вчора у мережі Інстаграм поділилася коротеньким відео із смерчем в Іваничівському районі. Зізнаюся чесно, не очікувала такого ажіотажу навколо нього. Ну так – смерч, ну так – на Волині!

Вчора довелося побувати в селі Самоволя Іваничівського району. В принципі не дуже далеко від Павлівки. В цьому селі відбулися похорони нашої колеги-журналістки. Коли ж ми вийшли з кладовища, то навпроти цвинтаря у полі гуляв цей “красавчік”. Величезний і рухався в нашому напрямку.

Спершу я з колегою не звернули уваги, бо подумали, що працює трактор і йде курява… Але смерч лише набирав обертів. Тоді хтось з місцевих кинув фразу “та от такі стовпи у мене колись зняли килим і віднесли в сторону”, тоді до нас дійшло, що ми бачимо. Жінки казали, що їх часто бачать поблизу села, та навіть іноді вони шкодять, але не суттєво, в основному звикли.

Зробила кілька фото і вирішила ховатися в автобус. А потім пригадала, що кілька днів тому з друзями говорили про свої страхи і коли я сказала, що мій страх це “торнадо”, то мене заспокоїли: “Їх не буває в Україні” (звідти і теги до відео). Вирішила записати кілька секунд і показати своїм друзям, щоб не було для них більше причини сміятися з моєї фобії.

“Так кажете в Україні не буває?” – це я адресую друзям. “Ось Вам відео, що вони бувають і навіть поруч!”

Однак, сторінка моя публічна і колеги-журналісти під враженням поширили цей запис як “сенсацію”. В тому селі вчора ми загалом бачили 4 смерчі. Той, що на відео найбільшій, а ще 3 трохи менші. Вітру на вулиці не було, спека така, що жах. До тями лише приводили, отакі гуляючи стовпи пилюки… Збоку цього “крутяха” ліс, порівняйте його розміри з розмірами дерев і ви зрозумієте масштаб!

Чи було страшно? Так і навіть дуже лячно… Я не знаю як себе поводити, коли на рівнині тебе застане така ось аномалія… А Ви знаєте?

5 коментарі
 1. Дашуль, побачила б ти як виглядаę НЕ сенсацiйний, а простий смерч в Оклахомi, тобi було б соромно писати такi високопарнi слова про луны легкий вiтерець.
  Робиш помилку, Даша, в бажаннi спiймати читача методом “сенсацiй”.
  Пиши вiд душi, a я пiдтримаю!

 2. Дашуль, побачила б ти як виглядаę НЕ сенсацiйний, а простий смерч в Оклахомi, тобi було б соромно писати такi високопарнi слова про цей легкий вiтерець.
  Робиш помилку, Даша, в бажаннi спiймати читача методом “сенсацiй”.
  Пиши вiд душi, a я пiдтримаю!

  • Дарія Поддубецька / 13.06.2018 - 16:38 / Відповіcти

   я як і більшість читатів не потраплять в Оклахому….. а теги пояснила, бо пост був адресований друзям і з певним стьобом, однак більшість ЗМІ не зрозуміли та навіть не запитували. Просто перерепостили) Чи Ви вважаєте, що дійсно вартісний матеріал я публікувала на свій інстаграм, а не в сторінки БУГ?

 3. Я, Даша, не дуже розумiюсь в цих новомоднiх словечках, типу “теги”, “iнстаграм” i т.д.
  Просто прочитав i все.
  Не ображайся!
  Якшо це було адресовано конкретному колу людей – ТО ТИ ДУЖЕ ГАРНО ПИШЕШ, ДАША!

  • Дарія Поддубецька / 21.06.2018 - 13:38 / Відповіcти

   я не ображаюся, лише пояснила ситуацію, коли допис у фб був адресований моїм друзям, а журналісти просто розібрали його по виданнях і зробили сенсацію) При чому реально, сенсацію тут зробили самі ж мої колеги і в принципі мені приємно, що колеги так довіряють… але не уважність людей погубить) Бо я теж вважаю себе журналісткою і працюю в інтересах свого ж видання” БУГ” і відповідно, що будь який цікавий матеріал я перш за все опублікую на сторінках БУГ, а лише потім поширю на свої публічні сторінки)

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

“Тендерознавці” всюди або Читай закони не перед сном
Можливо, це тепер культура суспільства така, що людина, не розібравшись, пише про свої «сенсаційні відкриття» в соцмережі, банально сподіваючись отримати за це трохи лайків. ...
Формувати своїх довірених осіб зі списку екс-регіоналів – рішення не зовсім адекватне
Чесних більше? Я намагаюся особливо не коментувати перебіг президентської кампанії. Наразі не маю великого бажання влізати в цей «політичний срач», але… Але коли окремі ...
На мою думку, найкраща квест-кімната у світі – автостанція Володимира-Волинського
Зверніть увагу на два фото. На першому— найкраща у світі квест-кімната на думку пересічних аматорів і дилетантів «SAW Escape Room» у Лас-Вегасі. На другому — справді найкраща ...
Отримала цінний мотиваційний урок від хлопця, що на інвалідному візку стрибає по сходах
Зустріч, яка й досі тримає мене під враженнями і легким шоком та змушує дещо по-іншому глянути на життя і своє “можу”. Це Саша Ващук – приємний, веселий хлопець. Так, ...
Ситуація, що склалася в Іваничівському районі, виходить за рамки здорового глузду
З «подачі» голови Волинської ОДА Олександра Савченка, слідчими відділення місцевої поліції проводяться допити депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату. Чи ...