<
Андрій Козінчук

Не очікуй перемоги, роби її доступними для тебе способами

05:34 | 29.01.2023 / Погляд /
83
/ 1 коментар

Я дуже випадково дізнався, що існує тривожна тенденція у цивільних (тобто нормальних людей), що ми можемо програти. Що Київ візьмуть. І людям тривожно. А ще я дізнався, що в нас йде не зовсім коректна мобілізація. Ну тобто гребуть у військо методом залякування, насилля і дирявої маніпуляції «Чо не в армії?».

Ну дійсно війнонька йде складна і ми несемо втрати. Люди, територія, техніка. Погода гімняна, членомозкових багато, пруть і життя наскільки тут демпінгує, що починаєш насолоджуватися світанками, сніданками і жирними лінивими котами. Але все ж таки хотів би ще раз розставити всьо по пунктам:

 1. Обери свою роль: я йду воювати, я критична інфраструктура, я активно допомагаю армії, я нічого не буду робити. Будь чесним з собою. Якшо ти ше вагаєшся, варто визначитись.
 2. Не очікуй Перемоги. Роби її доступними для тебе способами. Перестань спостерігати. Бери участь. Якшо ти питаєш коли скінчиться війна, ти спостерігач.
 3. Якщо ти не в армії, то це нормально. Але війна нікого не омине. Якщо твій дім цілий, ти здоровий, то все одно є варік шо то не надовго.
 4. Якщо боїшся наступу на Київ, придумай план евакуації, йди в армію, заправ автівку, домовся з кєнтом в Франику про хост, піди на курси самооборони. Бійся активно, а не втіхаря.
 5. Збав тебе боже перестати вірити в свою Армію. Ми робимо все що можемо і не можемо. Якщо Ти не віриш в армію – стань нею.
 6. Не читай новини. Твори їх.
 7. Подивися хто навколо тебе. Вони посилюють тебе? Нє? А мають.
 8. Ми обов’язково переможемо. Але лише з вашою допомогою і підтримкою.
 9. Якщо ти не можеш повпливати на ситуацію, ти стопудово можеш впливати на себе. Покращ себе. Полюби себе. Посиль себе.
 10. Якщо ти дізнався/лася, що попереду важка битва, сприймай це як корисну інформацію. В тебе є можливість підготуватися аби розвалити по кускам вражину. Ну хіба не круто? Отож

Джерелом для рубрики став допис Андрія Козінчука у фейсбуці

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
один коментар
 1. Козінчук, через деякий час ти будеш “старий але немудрий”.
  Такий брєд написати можна хіба після водочки вкуснющєй

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Анастасія Азанова
23.03.2023
Я вважаю, що головне завдання школи «Підприємець з нуля» – навчити людей, як згідно з законодавством, прозоро та чесно ...
Кіра Нізамієва
19.03.2023
Брала участь у проєкті «Нові ідеї для нових громад» на всіх етапах: відвідувала триденний табір, спільно з іншими ...
Алла Лісова
19.03.2023
За 11 місяців 2022 року з України виїхало загалом понад 14,5 мільйона українців, з яких 11, 7 мільйона – до країн Євросоюзу. ...
Вікторія Смолярчук
10.03.2023
Вікторія Смолярчук, учасниця проєкту «Нові ідеї для нових громад» від Володимирської громади: «Спільно з такими ж ...
Михайло Регешук
5.03.2023
Я знаю, що майбутнє Нововолинська – це комфортне місто для життя, яке сповнене можливостей для розвитку та дозвілля, ...