<

Андрій Козінчук

Не очікуй перемоги, роби її доступними для тебе способами

05:34 | 29.01.2023 / Погляд /
90
/ 1 коментар

Я дуже випадково дізнався, що існує тривожна тенденція у цивільних (тобто нормальних людей), що ми можемо програти. Що Київ візьмуть. І людям тривожно. А ще я дізнався, що в нас йде не зовсім коректна мобілізація. Ну тобто гребуть у військо методом залякування, насилля і дирявої маніпуляції «Чо не в армії?».

Ну дійсно війнонька йде складна і ми несемо втрати. Люди, територія, техніка. Погода гімняна, членомозкових багато, пруть і життя наскільки тут демпінгує, що починаєш насолоджуватися світанками, сніданками і жирними лінивими котами. Але все ж таки хотів би ще раз розставити всьо по пунктам:

 1. Обери свою роль: я йду воювати, я критична інфраструктура, я активно допомагаю армії, я нічого не буду робити. Будь чесним з собою. Якшо ти ше вагаєшся, варто визначитись.
 2. Не очікуй Перемоги. Роби її доступними для тебе способами. Перестань спостерігати. Бери участь. Якшо ти питаєш коли скінчиться війна, ти спостерігач.
 3. Якщо ти не в армії, то це нормально. Але війна нікого не омине. Якщо твій дім цілий, ти здоровий, то все одно є варік шо то не надовго.
 4. Якщо боїшся наступу на Київ, придумай план евакуації, йди в армію, заправ автівку, домовся з кєнтом в Франику про хост, піди на курси самооборони. Бійся активно, а не втіхаря.
 5. Збав тебе боже перестати вірити в свою Армію. Ми робимо все що можемо і не можемо. Якщо Ти не віриш в армію – стань нею.
 6. Не читай новини. Твори їх.
 7. Подивися хто навколо тебе. Вони посилюють тебе? Нє? А мають.
 8. Ми обов’язково переможемо. Але лише з вашою допомогою і підтримкою.
 9. Якщо ти не можеш повпливати на ситуацію, ти стопудово можеш впливати на себе. Покращ себе. Полюби себе. Посиль себе.
 10. Якщо ти дізнався/лася, що попереду важка битва, сприймай це як корисну інформацію. В тебе є можливість підготуватися аби розвалити по кускам вражину. Ну хіба не круто? Отож

Джерелом для рубрики став допис Андрія Козінчука у фейсбуці

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
один коментар
 1. Козінчук, через деякий час ти будеш “старий але немудрий”.
  Такий брєд написати можна хіба після водочки вкуснющєй

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Олексій Біянов
29.09.2023
Сьогодні опинився у дуже цікавій ситуації, коли у маршрутці не зміг оплатити проїзд карткою, бо валідатор (прилад, що ...
Катерина Юрчук
28.09.2023
Відвідала зустрічі Клубу культурних менеджерів, бо для мене, як для директора дитячої художньої школи, який є менеджером ...
Ігор Пальонка
20.09.2023
Хочу висловити свою підтримку колегам з десятків громад України, а також Асоціації міст України, які закликають ...
Руслана Порицька
15.09.2023
Ці речі, ніби, абстрактні, але, водночас, дуже важливі. По-перше: щоб будувати команду, потрібно на ціннісному рівні шукати ...
Волонтери БО «Укриття-Нововолинськ»
14.09.2023
Фейсбук запитує, що у нас на думці…Якщо відверто, то все непросто, з однієї сторони ти стараєшся, щоб допомогти, а у ...