Ми пройшли сім кіл пекла, поки дочекалися результатів ПЛР-тесту, який обов’язковий перед операцією

19:09 | 30.05.2020 / Рубрика: Погляд / 6 коментарів

“Люди працюють на межі. У мене таких як ви – термінових – 2 тисячі зразків”.

Таку телефонну розмову мені передали в амбулаторії, де я здала з дитиною тест на коронавірус. Бо здати ПЛР-тест – це обов’язкова умова у підготовці до планової операції.

5 днів: дзвонила, тисла, а потім і плакала, благаючи надати результат. Ми просто не могли чекати довше.

А тим часом Міністерство охорони здоров’я України так красномовно щодня звітує: у нас все під контролем, всі можуть, всім роблять, всім вдається…

Цікаво, де живуть усі ці люди, у яких усе по плану і їм так усе вдається. Бо це точно не мої співгромадяни, інакше все було б… інакше.

Ми пройшли сім кіл пекла, поки дочекалися результатів. І раптом натрапляю на статтю: спроможність лабораторії на Волині – максимум 150 тестів на добу, а ще тисяча – в очікуванні. То чому ж усі чинуші мовчать?

Чому не закуплять новітнє обладнання в лабораторії, щоб я і моя дитина не мучилися в очікуванні й здогадках, тим паче, коли йдеться не просто про здоров’я, а життя…? Ми що вже епідемію подолали? Чи далі все і всіх мине?

Нічого доброго у нас не буде, доки система охорони здоров’я буде такою ницою, доки гнатимуть цифри заради цифр, а не показуватимуть реальний комфорт і результат.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
6 коментарі
 1. Мабуть ніколи ми не дочекаємось того часу коли в суспільстві буде процвітати порядність повага розуміння того що комусь треба допомогти бо в нього проблеми з найціннішим-здоров’ям! Чинуші схаменіться! Так ЗАВЖДИ не буде– працюйте так щоб від вас не відверталися при зустріч люди голови а здорова лист з посмішкою на вустах!!!

 2. ВОЛОДИМИР / 31.05.2020 - 15:45 / Відповіcти

  допоки президент буде грати членом на роялі , нічого доброго в цій країні чекати не приходиться .

  • Це ви просто не жили у країні, де президент – імпотент.
   Ви б тоді не запозичали чужих фраз, які є в доску “клішевими”

   • А вам при зеленому члєнограї живеться добре і гідно? І за державу, у якій янеЛох препиЗдент, вам не соромно? І робота уряду, який вперше в нашій історії підпорядкований особі, що грає роль президента, вас задовільняє?

 3. Потрібно звонити на гарячі лінії в МОЗ. , а також в апарат президента і про ці всі проблеми розповідати. Може буде якійсь результат.

 4. Катерина / 1.06.2020 - 10:22 / Відповіcти

  Міністерство охорони здоров’я України так красномовно щодня звітує: у нас все під контролем. І Вся Україна мовчить і слухає БРЕХНЮ, яка СКРІЗЬ,яку БЕЗСОВІСНО вішають людям на вуха.

Додати коментар


Тарифи на газ: чи правильне це тимчасове регулювання ціни та чи виграють від цього олігархи
Тема останніх днів – тарифи на газ. На нараді за головуванням Президента Володимир Зеленський було прийнято рішення про зниження ціни газу до не вище 6,99 грн., коли раніше у ...
Депутати обласної ради сказали «ні» високим тарифам на газ та електроенергію для населення
Я, як і сотні моїх колег, з усієї України проти підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення, особливо у період пандемії. 14-го січня депутати обласної ради ...
Потрібно запровадити мораторій на зростання тарифів в Україні
Нинішня влада створює нестерпні умови для життя простих громадян нашої громади. Услід за цінами на газ та електроенергію вгору поповзуть ціни на все: від тарифів на інші ...
Просто скопіюйте цей текст, або Як українці продають свою наївність у соцмережах
Протягом останнього тижня ви бачили в своїх фейсбук-стрічках дописи з закликами поставити “+”, бо так буде видно, хто бачить текст автора. Адже безсовісний алгоритм ...
Чому від дій Сторонського стало несолодко нововолинцям, хворим на цукровий діабет
Завершення 2020 року, що і сам по собі не дуже райдужний та легкий, ознаменувалась негараздами для осіб, що потребують інсуліну. Мені систематично писали і дзвонили друзі та ...