<

Елла Яцута

Ми повинні розвивати, і я щиро в це вірю, співпрацю на місцях

13:39 | 12.09.2023 / Погляд / /
61
/ Коментарі відсутні

Ніхто краще місцевих культурних організаторів, менеджерів, громадських діячів не знає громаду. Я, перебуваючи у Луцьку, ніколи не зроблю дієвий проєкт у Нововолинську чи Володимирі, не співпрацюючи з тими, хто тут живе, діє і знає, який запит на культурний продукт у мешканців громади.  

Культурним менеджерам треба знати, що вони не “одні в полі воїни”. Я маю на увазі, що у людей, які горять культурою, які в цьому працюють, є багато. Вони в це вірять і хочуть донести цю віру до інших. 

Грантовий менеджмент, залучення фінансування, побудова стратегії діяльності культурної організації – це все не є вищою математикою. Це зрозумілий механізм, який ви можете взяти собі у використання і вже з завтрашнього дня почати його впроваджувати. Тож, варто тільки почати, а потім буде ефект.  

Основне правило створення вдалого концерту культурного проєкту:  ви повинні розуміти: для кого і для чого ви цей проєкт робите. Якщо у вас немає відповідей на ці запитання, то ваш проєкт не матиме успіху, бо не розумітимете, як комунікувати зі своєю аудиторією та взагалі, який продукт ви хочете отримати на виході. 

Текст Елли Яцути записано під час зустрічі “Клубу культурних менеджерів”

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ігор Пальонка
20.09.2023
Хочу висловити свою підтримку колегам з десятків громад України, а також Асоціації міст України, які закликають ...
Руслана Порицька
15.09.2023
Ці речі, ніби, абстрактні, але, водночас, дуже важливі. По-перше: щоб будувати команду, потрібно на ціннісному рівні шукати ...
Волонтери БО «Укриття-Нововолинськ»
14.09.2023
Фейсбук запитує, що у нас на думці…Якщо відверто, то все непросто, з однієї сторони ти стараєшся, щоб допомогти, а у ...
Юрій Камельчук
13.09.2023
Вперше питання зміни назви міста постало ще у 1994 році. Тоді громада не підтримала змін. Сьогодні маємо новий етап ...
Роман Тимощук
1.09.2023
Буквально щойно надійшла новина, що поліцейського який смертельно поранив гопніка, взято під цілодобовий домашній ...