<
Павло Медина

Молодь – це та рушійна сила, яка сьогодні творить зміни

21:02 | 8.10.2022 / Погляд / , /
85
/ Коментарі відсутні

Ось і відбулося перше таборування в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад» у Смідинській громаді. Воно відбулося 29 вересня – 1 жовтня.

У заході взяли участь 30 учасників та учасниць з числа місцевих мешканців та внутрішньо-переміщених осіб, які отримали знання та інструменти, щоб впровадити за підтримки впровадити, в громаді, в якій проживають, молодіжну ініціативу.

Павло Медина, модератор проєкту, засновник МЦ «Нові крила», керівник Першого молодіжного каналу, автор чотирьох кращих практик молодіжної роботи України, випускник молодіжної ради “Мріємо та діємо”.

Проєкт «Нові ідеї для нових громад» є важливим для неформальної освіти молоді. Програма напрацьовувалася експертами і є максимально насиченою та цікавою, потрібною для того, щоб підвищити рівень громадської активності молоді.

Наразі спостерігаю позитивні тенденції, коли влада прислуховується до молоді та враховує її голос в рішеннях щодо розвитку громади. Коли помічаємо такі успіхи, молодь ще більш активно включається в процеси.

Ми побачили, на що здатні молоді люди в Україні після 24 лютого, коли практично всі молодіжні центри стали хабами або просторами, які працюють, щоб збирати допомогу військовим і займаються волонтерством.

Молодь – це та рушійна сила, яка сьогодні творить зміни. 

Зазначимо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми “Мріємо та діємо”

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ігор Пальонка
20.09.2023
Хочу висловити свою підтримку колегам з десятків громад України, а також Асоціації міст України, які закликають ...
Руслана Порицька
15.09.2023
Ці речі, ніби, абстрактні, але, водночас, дуже важливі. По-перше: щоб будувати команду, потрібно на ціннісному рівні шукати ...
Волонтери БО «Укриття-Нововолинськ»
14.09.2023
Фейсбук запитує, що у нас на думці…Якщо відверто, то все непросто, з однієї сторони ти стараєшся, щоб допомогти, а у ...
Юрій Камельчук
13.09.2023
Вперше питання зміни назви міста постало ще у 1994 році. Тоді громада не підтримала змін. Сьогодні маємо новий етап ...
Елла Яцута
12.09.2023
Ніхто краще місцевих культурних організаторів, менеджерів, громадських діячів не знає громаду. Я, перебуваючи у Луцьку, ...