Мандри виборчого дня

18:38 | 3.04.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 1 коментар

“… ніщо не дивує так народ після виборів, як свій же вибір…” ( фейсбучність)

31 березня 2019 року – нетривіальна неділя в історії України, бо обирали – хто Президента, хто Гаранта Конституції, а хто – Головнокомандувача.

Бозя послав у той день гарну погоду – певно випросили бабуні, бо геронтократична еліта має завше високий показник у списках на дільницях. Вистраждане право волевиявлення цінується – у них є з чим порівнювати, бачили не дуже демократичні реалії радянського часу. Молоді менше (про то писала у давнішому дописі про вибори до ОТГ, прочитати можна ТУТ).

До списку виборців на ДВК у Нововолинську та селищі Благодатне було включено 38 369 осіб, а прийшли 24 848, то є 64,7%. На виборах місцевих у 2015 році було 43%, а в 2010-му – 49%. Гарант – не мер.

Приємно порадували у Фейсбучику черги в закордоннях – люди хочуть додому, хочуть сильну і потужну Батьківщину. А ще – жадають змін.

Цього особливого дня народний депутат України Ігор Гузь, керівником громадської приймальні котрого являюсь, разом з помічниками відвідав низку виборчих дільниць свого округу.

В частині локацій була вперше. І такою депресією повіяло від корпусу коледжу…

Люди впізнавали, працівники комісій реєстрували – хоч і недоторканність, але є Закон. Окремі говорили про наболіле – як же без того? Вибори виборами, але з дорогами не все гуд, регреси шахтарям не перфектні, а шлях до цілющого джерела, що в Космівці, потребує підрихтовки… Хто просив і селфі.

Центром міста йшли пішки. Колегіум, центр дитячої та юнацької творчості, спортивна школа, Палац Культури, школа №4, а потім – від школи №4 знову до колегіуму пішки і далі – на дільницю, що на Сірка, 5. Там була, як то кажуть, квітка. Позитивний голова (і депутат міської ради) Павло Дружук вкотре підкреслив, що працюють злагоджено, що молодий колектив. Між іншим – якщо серед кандидатів жіноцтво в меншості, то в складі членів ДВК з чоловіками – скупенько.

Зустрічі в дворах – то таке, там населення інформують оголошеннями, що приїде парламентар. А тут – нардеп іде через Майдан Незалежності міста шахтарів. Хто зупиняє – бо хоче привітатись. Хто ділиться наболілим, дякує за майданчики чи згадує про щось. А у кому говорить алкоголь – такі теж є. В тому числі і особи прекрасної статі.

Нововолинськ каже, що голосує за зміни. А хто – за стабільність. А ще хтось голосує чесно і щиро, за політичними преференціями, за покликом серця, бо так кажуть тато-мама-дружина-чоловік. Зміни, кажете?..

Я живу в дуже цікавій частині міста шахтарів, в селищі Благодатному – тихій гавані, де два майданчики з вуличними тренажерами, ремонт в амбулаторії за кошти Світового банку за парумільйонну суму і мер, котрому нема 30. Там же, щоправда, від’ємно по демографії, нема дільничного, закриті шахти і … 44 особи на дільниці 071123 ( Будинок Культури) проголосували за Юрія Бойка. 4 місце. Не Кошулинський, який пройшов Майдан і АТО. Не Смешко. Не Гриценко. Можна – без коментарів?

Так що, зміни?.. Нововолинськ каже, що хоче змін. І … чи змінюється?)

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
1 коментар
  1. можна і без коментарів…посміхнемося про себе…схоже, дехто далекій від народа, незважаючи на…

Додати коментар


Тактильні смуги на тротуарах у Володимирі-Волинському розміщені з порушеннями і дезорієнтують незрячих
В цьому році, на центральних вулицях нашого міста, понизили ряд пішохідних переходів та встановили тактильні смуги перед пішохідними переходами. Проте вони розміщенні з ...
У мене виявили злоякісну пухлину. Починаю боротися і закликаю жінок бути уважними до себе
Спочатку я піймала себе на бажанні закритися, нікому не розповідати про хворобу, але згодом зрозуміла, що ми мусимо змінити ставлення до онкохворих у суспільстві та закликаю ...
Хто може посприяти, щоб знову запрацював кіоск біля хлібозаводу в Нововолинську?
Велике прохання! На території Нововолинського хлібозаводу працював продуктовий кіоск. Жителі навколишніх вулиць, а з них у приватному секторі більшість пенсіонери і люди ...
Люди, припиніть поширювати ганебну інформацію щодо обміління Світязя
Звертаюся до всіх, хто подібно робить, або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди припиніть так чинити, ви не покращите ситуацію публікуючи на ...
Штат районних державних адміністрацій треба скоротити на понад 18 тисяч позицій
Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів і спробуємо добитись, щоб 18 499 службовців РДА, які ...