Короткометражні фільми, які дивляться на одному диханні

16:42 | 2.04.2018 / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Мабуть, немає більш складного жанру, ніж короткий метр. Адже на те, щоб розповісти історію гідним чином і заманити глядача, творцям дається куди менше екранного часу і, відповідно, менше можливостей.

Кращі приклади короткометражних фільмів, які виглядають на одному диханні і залишають сильні враження надовго.

“Людина-посмішка”

TheSmileMan_poster

Це розповідь про людину, чиї лицьові м’язи залишилися частково паралізованими після ДТП. Чи легко жити з вічною посмішкою на обличчі? Автор пропонує замислитися над тим, як це: посміхатися, коли сумуєш, посміхатися, коли злишся, посміхатися, коли більше всього на світі хочеться плакати.

“Знаки”

Знаки

Життя самого звичайного співробітника великої компанії нудна і передбачувана: кожен день підйом в один і той же час, сніданок, поїздка на автобусі до місця роботи. Одного разу він помічає миловидну дівчину у вікні будівлі навпроти і починає крадькома підглядати за нею. З часом дівчина помічає, що за нею стежать, і пише на аркуші А4: «Не підглядай».

“Правда”

51e6612d5514e4767522041c42b

Вони зустрічалися і розлучалися, гуляли, ходили в кіно, слухали музику, танцювали, вона читала йому свої ролі, він говорив з нею французькою, німецькою, російською, вона кричала від пристрасті, вони сварилися, вона кричала від злості, вони мирилися, знову гуляли, ходили в кіно, слухали музику, танцювали … І так – до безкінечності. Такий ось замкнуте коло. Коло любові.

“Настроювач”

d35df82cd40eac33bc73030f0077ee89

Після провалу на конкурсі Бернштайна молодий піаніст Андріан стає настроювачем піаніно. От тільки не звичайним настроювачем, а сліпим. Тижні тренувань, спеціальні лінзи, тростина – і він сліпий. Здавалося б, навіщо здоровій людині навмисно прикидатися сліпим? Кажуть, що коли людина чогось позбавлений, у нього загострюються інші почуття, він стає більш чутливим. Легко викликаючи довіру, Адріан не має нестачі в клієнтах – всі хочуть сліпого налагоджувальника.

“Зараз або ніколи”

image_50

Головний герой на ім’я Річі являють собою жалюгідне видовище. Але коли він вирішується звести рахунки з життям, у ній з’являється новий сенс. Вечір у компанії життєрадісною племінниці Софії, щиро бажає трохи краще дізнатися свого дядька, показує йому світлий, цікавий світ, який значно відрізняється від того, де він існує.

“Конверт”

конвеот

У 17-хвилинній стрічці розповідається про досить цікавий, але при цьому малоосвітлених істориками хобі Євгена Петрова, співавтора Іллі Ільфа. Виявляється, він любив писати листи неіснуючим людям на неіснуючі адреси, але в реальні країни. І хто ж знав, що коли-небудь відповідь все-таки прийде.

“Подарунок”

8499910-R3L8T8D-650-The-Gift_Day-2_0093

Міс Андерсон, яку зіграла чудова Ума Турман, працює в магазині упаковки подарунків. Одного разу вона знайомиться з містером Гриммом – ілюзіоністом, який допомагає їй побачити справжнє чаклунство навколо.

Цирк “Метелик”

kinopoisk.ru

У розпал Великої Депресії, шоумен і власник власного невеликого цирку, гастролює зі своєю трупою по зруйнованій американської провінції, радуючи і піднімаючи настрій простих людей в це не простий час. Під час своєї подорожі, він відвідує ярмарковий балаган, де виявляє людину без кінцівок, якого там експлуатують в якості живого експоната шоу-виродків.

“Країна іграшок”

424372

Дія цього короткометражного фільму відбувається взимку 1942 року в невеликому німецькому містечку. Маленький Генріх Майснер дружить з Давидом Зільберштейн, хлопчиком з єврейської сім’ї, якого чекає концтабір. Мати Генріха, щоб уберегти сина від травми, намагається переконати його, що Давид і його сім’я відправляються в подорож в далеку Країну іграшок.

“Одна сота секунди”

175b4946116eab58b48c4cff8fc14dca

У фільмі розповідається про військове фотографа, який стикається з професійною дилемою. Коли в об’єктиві фотоапарата виявляється людина, яка піддається смертельній небезпеці, потрібно вирішити – рятувати життя незнайомця чи продовжувати робити унікальні знімки. «Фільм не про якусь конкретну війну. Він про природу війни в принципі і про роботу фотографа »

Додати коментар


Віра в медичну реформу в Нововолинську – “коту під хвіст”
Години ходіння по сімейним лікарям в Нововолинській лікарні – коту під хвіст, мамина віра у медичну реформу і зміни в цій галузі на краще – там же. Вона поверталася з ...
Розповім трохи про навчальну поїздку в Естонію та публікацію в “Освіті України”
Повернувся з навчальної поїздки до Естонії. Разом з колегами-переможцями конкурсу “Кращі молодіжні практики України 2017” переймали колосальний досвід наших ...
Чому наступним президентом України має всі шанси стати Святослав Вакарчук?
Останнім часом з’являється інформація, що Вакарчук може висунути свою кандидатуру на наступних виборах президента. Трохи поміркував на цю тему і вважаю, що він має дуже не ...
Не можу не поділитися оновленнями в оновленому Молодіжному центрі “Нові крила”
Висловлюємо вдячність генеральному директору BRW-Україна Александр Гоцка, який підтримав команду Молодіжний центр “Нові крила”, надавши меблі, які стали справжньою ...
Проводи: молитва і пам’ять чи нікому не потрібні ритуали?
Молитва і пам’ять… Блог базований на минулорічнім дописі в фейсбук та передвеликодніх реаліях, з котрими стикається більшість…  Наближається Великдень. Це не лише ...