Кількість спортивної інфраструктури прямо пропорційно знижує рівень злочинної поведінки

13:10 | 24.06.2020 / Рубрика: Погляд / 9 коментарів

«Корінь зла», або чому рівень злочинності у Нововолинську збільшується – мені дуже зрозуміло.

Місто було створене у 50-их роках минулого століття. Приїхали його розбудовувати, крім інженерів, люди не завжди з простою долею. Часто ми чуємо від старожилів, що це були ті, хто вийшов із місць позбавлення волі. І вони виростили дітей, а потім змушені були у 90-ті роки їхати за кордон – у пошуку кращої долі. І оце покоління, яке виросло без батьків, – одна з причин складної криміногенної ситуації в місті.

Важливо й те, що постійно змінюється керівництво поліції. Немає системності у роботі правоохоронних органів.

Як не банально це звучить, але десятками років у місті просто не освітлювалися вулиці. Зараз це частково почало змінюватися. І це питання я і мої колеги, будучи депутатами, неодноразово піднімали у міськраді — максимально встановити камери відеоспостереження. Частково ініціативу вдалося реалізувати у селищі Благодатне. Нардеп Ігор Гузь залучив на ці потреби кошти держбюджету.

Але ця робота з влаштування камер була несистемною з боку нинішньої влади. У поліції є, навіть, пульт на понад сто камер у місті, але частина техніки не працює, інші камери не охоплюють найбільш проблемні райони Нововолинська та й немає системності та фаховості у роботі щодо цього самих правоохоронців. Треба постійно тримати це питання на контролі. 

Владі це питання треба ставити наріжним каменем і вникати у суть проблеми, а не закривати на це очі, як воно було останніх 30 років і залишається дотепер. Наприклад, ми розуміємо, що кількість дитячої спортивної інфраструктури прямо пропорційно знижує кількість рецидивів злочинної поведінки. Значить ми повинні розвивати спортивну інфраструктуру.

Якщо у нас проблема з дитячою злочинністю, значить з цими дітьми дома ніхто не працює. Тоді треба підключати роботу соціальних фахівців, педагогів і правоохоронних органів. 

Стовідсотків, що на все це є рішення. Можливо, вони не такі прості, але цим треба займатися постійно і моніторити громадську думку, який рівень довіри до місцевої ради, до поліції. Можливо, частіше доносити свою думку релігійним організаціям.

Проблема з наркоманією у місті — це прямий обов’язок місцевої поліції виявляти цих людей, які вчиняють злочинно. Хоча ми й знаємо всі нюанси законодавства, Кримінально-процесуального кодексу, який адаптований до умов ЄС. Так, свого часу коли були послаблені процедурні питання і в поліції сьогодні немає достатнього інструментарію, який би вона могла використати при затриманні. Бо там складна процедура. І ми зсередини знаємо ці процеси. Але не можна не реагувати на проблему. Треба мати бажання її вирішувати, чого не було десятки років.

Місцева влада у всій своїй роботі повинна бути прозорою, відкритою до людей. Але цього, на жаль, немає, і тому треба змінювати такий підхід. Громадська позиція до влади повинна доходити через публічні акції прямої і непрямої дії, через особисті зустрічі, обговорення, форуми і т.д.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
9 коментарі
 1. …зустрічі, форуми шворуми….камери… кому воно все потрібно?
  А по напряму розвитку спортивної інінфраструктури Язиком Піс#іти це не веслом робити!ближче до теми пане Карпус! ЛюдяТмреба результат а не передвиборчу демогогію ні про що!

 2. …постійно змінюються керівництво поліції..!
  А мер в місті не зміннний і шо толку?

  • Треба вводити в місто метадонову програму, може так наркомани скорше вимруть

 3. А кількість качків прямо пропорційно збільшує тупість населення.
  То як бути, Бор?

  • В країні по ходу 75% качків, якщо вірити подібним стереотипам. Але давайте будемо реалістами))

 4. Як в кого душа болить за рівень злочиннлсті, то хай в поліцію записується служити. А спорт то таке. Зараз молоді злчинці і на тренажерах качаються, і на штангах, і боксом займаються… . Що нє?

 5. Корінь зла сидить на 2 поверху виконкому.

 6. Анатоль_ БІДЗЮРА / 3.07.2020 - 11:19 / Відповіcти

  Оберіть його ще раз. І заспокойтеся. До речі, його вже бачили на роботі.

Додати коментар


Де реакція виконавчої влади? Чи вони ветеранів згадують тільки на 9 травня, бо так зручно
Пільговики і пенсіонери по Закону України мають мати пільговий проїзд. Зі своєї сторони перевізники мають отримувати компенсацію з міського бюджету за перевезення даних ...
Медіапроєкт #PRO100KNYG – чудова можливість для молодих людей спробувати себе в ролі ведучих, сценаристів, режисерів, операторів
Ми започаткували проєкт #PRO100KNYG, який щотижня радить цікаве до прочитання. І нарешті – маю відповідь на питання, яке найчастіше вставлять: “Що буде коли ви розповісте ...
Сапожнікову з командою час іти на заслужений відпочинок
Найбільша проблема влади Нововолинська – кулуарність, непублічність та непрозорість. Нині треба давати дорогу молодим, перспективним управлінцям, а Віктору ...
Якщо хтось хоче реалізувати ідею в Нововолинську, то стикається з перешкодами та бюрократією, яку плодить міська влада
У Нововолинську є кілька глобальних проблем, які мене як місцеву жительку та маму трьох дітей турбують найбільше. Найперше – чому досі зачинені дитячі садочки? Вже другий ...
Ви – влада не українська: з року в рік нововолинська управлінська еліта замовчує роль рухівців у незалежницьких процесах в місті
До Дня Конституції України. Спогади першорухівця або що не сказав міський голова 27-го червня 2017 року у своїй доповіді. В кінці червня 2011-го року відійшов у вічність народний ...