І я знову подумав… яке в нас убоге місто…

18:42 | 22.05.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 12 коментарів

... І це все не виконавці винні, це просто задачі ніхто не ставить! Ні суспільство, ні мер Нововолинська, ні депутати. А поки так і живемо…

Приходжу в офіс я рано. Ну, відносно. До початку суєти маю хвилин 40… Що роблю? Правильно! – соцмережі))) Телеграм – там бізнес. ФБ – там політика. Вайбер – дозвілля і сім’я. Інстаграм – там якась мішанина творчості з естетикою.

І от в Інсті мій улюблений Андрій Федорів постить – брендролик для м. Вінниця.

І я знову подумав… яке в нас убоге місто… Законсервована нафталінова влада, яка зализує бюджетом розвитку пострадянські дірки в управлінні комуналкою.

От хочеться жити в такому місті:
– Де не звітує міський голова в заскарузлій сов’єтьській залі про свою роботу людям, яким все-одно… А впроваджений і діє бюджет участі.

– Де люди не клянчать в депутатів майданчики, а розроблена система дитячого дворового дозвілля і за 3 роки закрито питання за кошти міського бюджету, ОСББ, мешканців та спонсорів.

– Де не тече десятиліттями вода кольору ірландської бороди, а за кредитні та донорські кошти впроваджені проекти з реновації системи водопостачання.

– Де мешканці не мають стеротипу, що дороги не ремонтуються або давно гроші списані/та вкрадені. А діє прозорий перелік списку доріг: коли і яка буде ремонтуватись, скільки коштують ці роботи і хто виконує підряд.

– Де міська влада не грає в настільний теніс з прокуратурою за приміщення дитячого садочку. При черзі в понад двісті дітей. А реально хоче вирішити питнання і вирішує успішно !

– Де місто замовляє брендбуки, айдентику, робить інвестиційну стратегію, в решті-решт – веде який-небудь діалог з мешканцями. І сайт – це крутий сервіс, а не на коліні зверстаний інструмент розміщення інформації в стилі “сводок” радянської Волині….

… І це все не виконавці винні, це просто задачі ніхто не ставить! Ні суспільство, ні мер, ні депутати. А поки так і живемо…

П.С. Хотів завершити позитивом, але НІТ!

Живемо раз і це – не чорновик… Дивимось ролик і…

ВПЕРЕД та ВГОРУ !

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
12 коментарі
 1. Надіюсь це остання каденція совкової влади у нашому місті. Борис, якщо ти будеш брати участь у виборах – твоя візьме!!

 2. вибори вибори кандідати ////////////////

 3. “пострадянські дірки в управлінні” – це дірки, які наробили кляті комуняки ? наприклад, на дорогах
  “в заскарузлій сов’єтьській залі” – а шо іншу, незалежну, не побудували ? тями не вистачає ?
  і мрії, і мрії.. “прилетит дядя Сэм в голубом вертолете і насипе інвестицій! ”
  Шо вони там збираються побудувати ? Україну, яка понад усе ?

 4. Боря, ти уже років 10 в місцевій політиці, конкретно ТИ що зробив для того, щоб місто було таке, як ти описав? назбирав на весілля на світязі?
  як то кажуть – почни з себе)))

  • Борис Карпус / 23.05.2019 - 12:38 / Відповіcти

   Ось мій номер.
   097 255 1999
   Зателефонуйте. Розкажу, як не будучи депутатом можна зробити гарну справу для міста.

   • А чому не як депутатом нічого не робити? Поганим депутатам, як і танцюристам щось мішає.

 5. Анатоль_ БІДЗЮРА / 23.05.2019 - 09:38 / Відповіcти

  Не слухай її Борисе. Всі вони провокатори і починають тільки з цього питання. Стаття актуальна і на часі. Віктор Борисович зібрався у Верховну раду. Тут йому нічого не світить. А ти балотуйся на мера.

  • підтримую ! пеця надій не виправдав, шоу до кінця не довів.. хочеться послухати, як Анатоль буде росказувати, як Борису кляті комуняки заважають ! хай буде шоу місцевого рівня ! Всі – за Борю !

  • Не слухай, Борисе, того Анатоля, бо то комсомолець. Комсомольці вони хитрі!

 6. неподобається убоге місто? то вали на….р, обізвавши так своє місто тобі немає тут місця.

 7. А що не убоге? Це колись було не соромно сказати Нововолинськ! А довела до такого стану місцева влада, а це не тільки мер, а й депутати! І вибирали їх жителі міста.

  • в котрий раз прошу назвати квітуче місто під керівництвом свідомих бандерівців, ну, шоб було з кого приклад брати…

Додати коментар


Хто може посприяти, щоб знову запрацював кіоск біля хлібозаводу в Нововолинську?
Велике прохання! На території Нововолинського хлібозаводу працював продуктовий кіоск. Жителі навколишніх вулиць, а з них у приватному секторі більшість пенсіонери і люди ...
Люди, припиніть поширювати ганебну інформацію щодо обміління Світязя
Звертаюся до всіх, хто подібно робить, або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди припиніть так чинити, ви не покращите ситуацію публікуючи на ...
Штат районних державних адміністрацій треба скоротити на понад 18 тисяч позицій
Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів і спробуємо добитись, щоб 18 499 службовців РДА, які ...
У разі невиконання прем’єром обіцянок, акції протесту гірників будуть неминучі
Сподіваюся, що прем’єр- міністр України дотримається обіцяного, і ми спільними зусиллями зможемо стабілізувати ситуацію у вугільній галузі. АЛЕ. У разі невиконання паном ...
Ми повинні споживати українську електроенергію, але по справедливих цінах
В Україні, у порівнянні з першим півріччям 2019-го року ціна на електроенергію поступово знижується, завдячуючи біржі «Ринок на добу наперед».  24-го жовтня на «ринку на добу ...