І я знову подумав… яке в нас убоге місто…

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:42 | 22.05.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 12 коментарів

... І це все не виконавці винні, це просто задачі ніхто не ставить! Ні суспільство, ні мер Нововолинська, ні депутати. А поки так і живемо…

Приходжу в офіс я рано. Ну, відносно. До початку суєти маю хвилин 40… Що роблю? Правильно! – соцмережі))) Телеграм – там бізнес. ФБ – там політика. Вайбер – дозвілля і сім’я. Інстаграм – там якась мішанина творчості з естетикою.

І от в Інсті мій улюблений Андрій Федорів постить – брендролик для м. Вінниця.

І я знову подумав… яке в нас убоге місто… Законсервована нафталінова влада, яка зализує бюджетом розвитку пострадянські дірки в управлінні комуналкою.

От хочеться жити в такому місті:
– Де не звітує міський голова в заскарузлій сов’єтьській залі про свою роботу людям, яким все-одно… А впроваджений і діє бюджет участі.

– Де люди не клянчать в депутатів майданчики, а розроблена система дитячого дворового дозвілля і за 3 роки закрито питання за кошти міського бюджету, ОСББ, мешканців та спонсорів.

– Де не тече десятиліттями вода кольору ірландської бороди, а за кредитні та донорські кошти впроваджені проекти з реновації системи водопостачання.

– Де мешканці не мають стеротипу, що дороги не ремонтуються або давно гроші списані/та вкрадені. А діє прозорий перелік списку доріг: коли і яка буде ремонтуватись, скільки коштують ці роботи і хто виконує підряд.

– Де міська влада не грає в настільний теніс з прокуратурою за приміщення дитячого садочку. При черзі в понад двісті дітей. А реально хоче вирішити питнання і вирішує успішно !

– Де місто замовляє брендбуки, айдентику, робить інвестиційну стратегію, в решті-решт – веде який-небудь діалог з мешканцями. І сайт – це крутий сервіс, а не на коліні зверстаний інструмент розміщення інформації в стилі “сводок” радянської Волині….

… І це все не виконавці винні, це просто задачі ніхто не ставить! Ні суспільство, ні мер, ні депутати. А поки так і живемо…

П.С. Хотів завершити позитивом, але НІТ!

Живемо раз і це – не чорновик… Дивимось ролик і…

ВПЕРЕД та ВГОРУ !

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
12 коментарі
 1. Надіюсь це остання каденція совкової влади у нашому місті. Борис, якщо ти будеш брати участь у виборах – твоя візьме!!

 2. вибори вибори кандідати ////////////////

 3. “пострадянські дірки в управлінні” – це дірки, які наробили кляті комуняки ? наприклад, на дорогах
  “в заскарузлій сов’єтьській залі” – а шо іншу, незалежну, не побудували ? тями не вистачає ?
  і мрії, і мрії.. “прилетит дядя Сэм в голубом вертолете і насипе інвестицій! ”
  Шо вони там збираються побудувати ? Україну, яка понад усе ?

 4. Боря, ти уже років 10 в місцевій політиці, конкретно ТИ що зробив для того, щоб місто було таке, як ти описав? назбирав на весілля на світязі?
  як то кажуть – почни з себе)))

  • Борис Карпус / 23.05.2019 - 12:38 / Відповіcти

   Ось мій номер.
   097 255 1999
   Зателефонуйте. Розкажу, як не будучи депутатом можна зробити гарну справу для міста.

   • А чому не як депутатом нічого не робити? Поганим депутатам, як і танцюристам щось мішає.

 5. Анатоль_ БІДЗЮРА / 23.05.2019 - 09:38 / Відповіcти

  Не слухай її Борисе. Всі вони провокатори і починають тільки з цього питання. Стаття актуальна і на часі. Віктор Борисович зібрався у Верховну раду. Тут йому нічого не світить. А ти балотуйся на мера.

  • підтримую ! пеця надій не виправдав, шоу до кінця не довів.. хочеться послухати, як Анатоль буде росказувати, як Борису кляті комуняки заважають ! хай буде шоу місцевого рівня ! Всі – за Борю !

  • Не слухай, Борисе, того Анатоля, бо то комсомолець. Комсомольці вони хитрі!

 6. неподобається убоге місто? то вали на….р, обізвавши так своє місто тобі немає тут місця.

 7. А що не убоге? Це колись було не соромно сказати Нововолинськ! А довела до такого стану місцева влада, а це не тільки мер, а й депутати! І вибирали їх жителі міста.

  • в котрий раз прошу назвати квітуче місто під керівництвом свідомих бандерівців, ну, шоб було з кого приклад брати…

Додати коментар


Ми пройшли сім кіл пекла, поки дочекалися результатів ПЛР-тесту, який обов’язковий перед операцією
“Люди працюють на межі. У мене таких як ви – термінових – 2 тисячі зразків”. Таку телефонну розмову мені передали в амбулаторії, де я здала з дитиною тест на ...
От чому так? Усім можна, а нам – ні!
Я роздратована. Ви навіть не уявляєте, як сильно… От чому так? Усім можна, а нам – ні?! Як це?! Я про те, що з 22-го травня ніби мали дати дозвіл на проведення тренувань в ...
Проти ще одного смердючого підприємства «Пан Курчак»: нововолинці, підпишіть петицію
Шановні нововолинці. Думаю, що більшість із вас уже встигла перелякатись новині про те, що в нашому місті з’явиться в скорому часі ще один смердючий промисловий об’єкт. Я не ...
Різниця між 8 та 9 травня дуже проста. Принаймні, якщо порівнювати нас і «іхтамнєтов»
8 травня люди кажуть війні “ніколи знову”. 9 травня знаходяться люди які кажуть війні “можем павтаріть”. І це фундаментальна різниця у світосприйнятті. Бо війна – це ...
Ще про довіз медиків з Поромівської ОТГ, медичну та освітню субвенції Нововолинську та боротьбу з совково-сепарським минулим
Прочитавши коментарі мерії (Нововолинська), був впевнений, що не напишу жодного слова, але отримуючи Ваші дзвінки, будучи людиною миролюбивою і не конфліктною, напишу крайній ...