<

Роман Тимощук

Хочу жити в правовій державі: якщо поліцейського з Дніпра посадять, то це буде прикладом, як чинити, для іншого бидла

17:41 | 1.09.2023 / Погляд / , , /
392
/ коментарі 2

Буквально щойно надійшла новина, що поліцейського який смертельно поранив гопніка, взято під цілодобовий домашній арешт. Думка: особиста і має право на критику. Якщо полісмени і полісвумени, не складуть жетони заради підтримки колеги, ця залупа триватиме вічно, вас постійно будуть посилати. Ви цього хочете?

Так склалось, що знаю багато кого, хто працює(працював) в поліції, вийшло так, що там працює вже дорога мені Людина. Бачучи яке ставлення загалом до поліції , маю на увазі цих бикуватих довбнів. Мені по людськи вас шкода. Ви наче і закон і порядок, але з іншого боку від держави захищенності нуль.

Зараз момент істини, або прокурори і судді вирішуватимуть долю правопорядку, або ви, які мають нести спокій і впевненість, що до вас можна звернутись.

Пи.Си. Знаю, що прочитають друзі, які там є і були. Якщо Цього полісмена посадять за грати, то моя думка, поліція не існує.

Пи.Пи.Си. Перший крок в мінус (взяття під домашній арешт зроблено) Або ви аккумулюєте сили. Луцьк, Львів, Дніпро, Київ, і всі інші, або це буде поштовхом для бидла, вас далі гнобити. Я хочу жити в Державі, правовій державі, а не в СССР, і хочу щоб син також жив в країні, де працюють закони.

Джерелом для публікації став пост Романа Тимощука у фейсбуці.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ігор Пальонка
20.09.2023
Хочу висловити свою підтримку колегам з десятків громад України, а також Асоціації міст України, які закликають ...
Руслана Порицька
15.09.2023
Ці речі, ніби, абстрактні, але, водночас, дуже важливі. По-перше: щоб будувати команду, потрібно на ціннісному рівні шукати ...
Волонтери БО «Укриття-Нововолинськ»
14.09.2023
Фейсбук запитує, що у нас на думці…Якщо відверто, то все непросто, з однієї сторони ти стараєшся, щоб допомогти, а у ...
Юрій Камельчук
13.09.2023
Вперше питання зміни назви міста постало ще у 1994 році. Тоді громада не підтримала змін. Сьогодні маємо новий етап ...
Елла Яцута
12.09.2023
Ніхто краще місцевих культурних організаторів, менеджерів, громадських діячів не знає громаду. Я, перебуваючи у Луцьку, ...