Дякую за небайдужість і допомогу: об’єднавшись у пошуках Олексія, нововолинці довели, що разом – ми сила

18:19 | 24.03.2021 / Джерело / Рубрика: Погляд / 5 коментарів

Щиро дякую громаді Нововолинська за небайдужість і допомогу у розшуку Олексія! Люди, які об’єднались у його пошуках дали зрозуміти йому, що він не зайвий у цьому світі і все-таки чогось вартує.

Люди, ви неймовірні! Для мене було неочікувано, що стільки знайомих і незнайомих мені людей надало свою допомогу, підняли все місто на ноги і колеса. Об’їздили всі можливі локації навіть поза межі навколишніх сіл. Такі ситуації, хоч і стресові та неадекватні, об’єднують і згуртовують нас воєдино та доводить, що разом – ми сила!

Велика подяка меру нашого міста Борису Карпусу, який особисто тримав ситуацію на контролі і їздив з нами до моменту визначення місцезнаходження Альоши і доставлення його додому.

Для тих же, хто будував свої версії про причини такого вчинку і хто в тому винен, бажаю ніколи не стикатись з такими проблемами. Ми всі були молодими і робили помилки. А дитина з інвалідністю, переживала великі стреси не тільки особисті юнацькі, але й тавро “інвалід”, яким часто спекулюють і дорікають, від часів навчання в школі, до воєнкомату і тд. Це все накрутилось великим сніжним комом на вразливу психіку.

Для Альоши також було неочікувано, що стільки людей піде на його пошуки. Люди телефонували з інших міст України і інших країн, бо його, як і мене, знають тисячі людей. Це дало розуміння йому, що він не зайвий у цьому світі і все-таки чогось вартує.

Я не в силі відмітити і подякувати особисто кожному, хто допомагав і тримав руку на пульсі. Але я всім вам вдячна від серця і більше за те, що ви були поруч! Люблю вас!

Хай Всесвіт дарує вам добра і любові!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
5 коментарі
  1. Борисе,то все добре,що ти брав участь у пошуках хлопця. А якщо тримаєш ситуацію на контролі, то будь-ласка, долучи до роботи відповідні служби, щоб змили чи стерли фашистську свастику, яка вже другий місяць прикрашає стіну бувшого ресторану “Кооператор” біля стадіону і прославляє наше місто,робить йому непогану рекламу. Бо,напевне, тобі як меру буде не дуже приємно,коли в Нововолинськ завітають співробітники СБУ і будуть своїми руками стирати фашистські символи. Фото з цими “малюнками” вже віправлено в Управління СБУ у Волинській області. На черзі–Управління СБУ м.Київ, якщо не буде ніякої реакції.

  2. Дякувати Богу, що все добре !!!

Додати коментар


Українське суспільство абсолютно не вміє жити із душевно хворими
Люди, які страждають на психічні розлади, вони серед нас, і ви можете навіть про це не здогадуватися. Однак коли явно видно, що з перехожим щось не так, що у вас перш за все на ...
Люди, звертайте увагу на дітей у своїх громадах, не мовчіть про неналежні умови їхнього проживання
Історія про розшук 7-річного Матвійка з Горохівщини не дає заспокоїтись. Чому люди, староста громади, які знали про антисанітарні умови, в яких проживають діти не повідомили ...
Як менше стирчати у соцмережах – навіть якщо від них залежить ваша робота
Як інтернет і соцмережі впливають конкретно на вас? Ага, конкретно на того, хто зараз читає ці букви? Тільки прошу – не відповідайте фразами якихось мудрагелів з екранів, будь ...
Про що говорить дзвінок Байдена Зеленському?
Через два з гаком місяці після інавгурації Байден 2-го квітня вперше поговорив телефоном з Зеленським. Ми не знаємо напевне, чи відбувся б саме вчора цей дзвінок, якби не ...
Дякую за небайдужість і допомогу: об’єднавшись у пошуках Олексія, нововолинці довели, що разом – ми сила
Щиро дякую громаді Нововолинська за небайдужість і допомогу у розшуку Олексія! Люди, які об’єднались у його пошуках дали зрозуміти йому, що він не зайвий у цьому світі і ...