Дякуємо всім, хто підтримував у боротьбі за справедливість та покарання вбивць Каті

19:22 | 3.03.2021 / Рубрика: Погляд / 4 коментарі

З великою вдячністю хочеться звернутися до всіх-всіх, хто був з нами ці майже 5 років з того моменту, як не стало нашої Каті. Якби не шалена підтримка, можливо б і не вдалося довести справу до кінця та покарати вбивць.

Ми дякуємо за підтримку всім ЗМІ. І БУГ від самого початку трагічних подій підтримував інформаційно, журналісти приїздили на всі засідання. Були на судах і в Луцьку, і Рівному, і Києві.

Народний депутат Ігор Гузь тримав на контролі ситуацію. Писав звернення і до Міністра внутрішніх справ, і Генерального прокурора, і керівника поліції області. Думаю, якби не він, то не вдалося б через Інтерпол дати запит у Словенію, щоб доставили вбивцю в Україну. Помічники Гузя завжди були на зв’язку і їздили на засідання.

Вдячні нововолинцям за громадську позицію. Тоді 14-го серпня 2016 року в центрі міста зібралися люди і вимагали справедливого розслідування. За два дні мітинг був під міською радою.

Дуже прикро, що тодішнє керівництво навіть не вийшло до людей, ні голова Сапожніков, ні його заступники…

Мама Каті та інша бабуся приходили в виконком та просили матеріальну допомогу на поховання, але ні копійки не дали. Допомагали прості люди. Їм також вдячні за це.

Молодий мер Борис Карпус посприяв у поїздці на засідання у Верховний Суд у Києві. Я не просила, він сам. А там просили, і не дали…

Ми дякуємо Волинській обласній прокуратурі за відстоювання обвинувачення. Дякуємо нашим адвокатам Еллі Бордюженко і Олександру Волощук. 4,5 роки ці люди завжди були з нами.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
4 коментарі
  1. Згідно “закону савченко”, через зятягування справи, ці потвори вже відсиліли по 9 років, то ж мало їм лишилося…. Жаль що не довічне.

  2. Анатоль_ БІДЗЮРА / 4.03.2021 - 10:41 / Відповіcти

    Царство Небесне дівчинці-ангелу – Катерині!

  3. Бабушка кати / 4.03.2021 - 14:48 / Відповіcти

    Спасибо Вам всем за поддержку и сочувствие!

  4. Олександр Волощук / 6.03.2021 - 18:42 / Відповіcти

    Справедливий за санкцією норми , але несправедливий по суті вирок набрав законної сили.Як представник потерпілої сторони схиляю голову перед великою кількістю людей , які розуміли і підтримували потерпілих. Напевно для них це більше ніж сам вирок.В черговий раз переконався , що у кримінальному процесі найбільш незахищеною стороню кримінального провадження є потерпілий.Нічого не змінилось з часів КПК , в редакції 1961 року.

Додати коментар


Українське суспільство абсолютно не вміє жити із душевно хворими
Люди, які страждають на психічні розлади, вони серед нас, і ви можете навіть про це не здогадуватися. Однак коли явно видно, що з перехожим щось не так, що у вас перш за все на ...
Люди, звертайте увагу на дітей у своїх громадах, не мовчіть про неналежні умови їхнього проживання
Історія про розшук 7-річного Матвійка з Горохівщини не дає заспокоїтись. Чому люди, староста громади, які знали про антисанітарні умови, в яких проживають діти не повідомили ...
Як менше стирчати у соцмережах – навіть якщо від них залежить ваша робота
Як інтернет і соцмережі впливають конкретно на вас? Ага, конкретно на того, хто зараз читає ці букви? Тільки прошу – не відповідайте фразами якихось мудрагелів з екранів, будь ...
Про що говорить дзвінок Байдена Зеленському?
Через два з гаком місяці після інавгурації Байден 2-го квітня вперше поговорив телефоном з Зеленським. Ми не знаємо напевне, чи відбувся б саме вчора цей дзвінок, якби не ...
Дякую за небайдужість і допомогу: об’єднавшись у пошуках Олексія, нововолинці довели, що разом – ми сила
Щиро дякую громаді Нововолинська за небайдужість і допомогу у розшуку Олексія! Люди, які об’єднались у його пошуках дали зрозуміти йому, що він не зайвий у цьому світі і ...