Депутатcька комісія спрацювали як належить – ПанКурчак смердітиме дещо менше

10:17 | 16.06.2018 / Рубрика: Погляд / 4 коментарі

Вже півроку діє тимчасова комісія по контролю за дотриманням норм охорони навколишнього середовища промисловими підприємствами Нововолинська.

Ми збирались перед сесією та за потреби у вечірній час виїжали на підприємства, які були джерелом неприємного запаху. Було чимало дзвінків та перепинянь прямо в місті, повідомлення в соцмережах – люди реагували. Часом навіть мешканці міста приходили на засідання – чого, на жаль, не скажеш про окремих депутатів, але перші підсумки можна підбивати.

Було чимало звернень і запитів в різні інстанції – як рівня міста, так і області. Також – було моє звернення на нардепа Ігоря Гузя з проханням звернутись до очільника МінЕкології Остапа Семерака.

Злагоджена взаємодія представників комісії, комплексний підхід та продумана стратегія і стали причиною того, що отримано – проект з котлом згорнули.

Неодноразово виїздили на підприємства, спілкувались з керівництвом, вивчали особливості технологічного процесу, аби зрозуміти, на якому етапі виникає сморід, що зумовлює незручності жителям.

Питань є дуже багато, як і недопрацювань. Взяти хоча би отой ганебний вивіз решток, що валялись по всій трасі.  Звичайно є ще питання і до олійно-жирового комбінату і Кроноспану, які нажаль не придають “свіжості повітря” у нашому місті.

Неприємним осадом є випади представників окремих політичних сил, що намагаються приватизувати собі чиюсь роботу. Трохи по-дитячому виглядає це перетягування ковдри, коли спершу взагалі дистанціюєшся від питань і рухаєшся паралельно з нами.

Деякі депутати облради були епізодично присутнім на засіданні нашої комісій, хоча безпосередньо займаються питаннями екології в області. Ні для кого не секрет, що міська влада не завжди іде на компроміс зі мною, проте не складаю зброю, працюю з виборцями, вирішую питання доступними в рамках чинного законодавства методами.

Так, ми з депутатами комісії писали звернення на обласне управління екології за зразком Бориса Бабійчука, нас поєднувала спільна мета, ми застосовували ті ж засоби, але діяли нарізно. Питання з екопостом звісно ж хороша ідея, але вельми недопрацьована.

Не зовсім зрозумілим є розпіарений візит нардепів з “Самопомочі”, що прибули на “ПанКурчак” з ескортом депутатів чомусь з сусіднього Володимира. Не впевнений, що розмова про євробляхи, приправлена суржиком та явним хамством на адресу наших містян і посприяло вирішенню питання з котлом-утилізатором, але може не так досконало володію якимись політтехнологіями.
Справа не в тому, хто що потім собі запише у досягнення, але нам разом жити в цьому місті, дихати повітрям, дивитись в очі людям. Мораль ще ніхто не скасовував. Коли питання про безпеку дітей то якось не до політичних амбіцій, але, на жаль, не всі це розуміють.

Перед комісією стоїть ще чимало питань.Задля прозорості діяльності закликаю громадськість міста не бути байдужими. Приходьте на засідання комісії по контролю за дотриманням норм охорони навколишнього середовища промисловими підприємствами Нововолинська, не лишайтесь осторонь.

Подавайте пропозиції, інформуйте про стан справ на підприєствах.

Вважаю, що депутат повинен бути відкритим перед громадою, не обмежувати себе лише своїм виборчим округом у рамках міста, таким намагаюсь бути сам і це ж хотів би бачити у своїх колегах.

4 коментарі
  1. Все правильно, Володимире, проте, як вбачається, немає доброї волі у керівників міста – В.Сапожнікова, А.Сторонського, В.Рожелюка які привели отой сморід нам від “Кроно-УА”, ОЖК, “Пан Курчак” та інших. Де вони всі? Вони мають неправомірну вигоду від цих приватних фірм?

  2. Успіхів у непростій роботі

  3. Тепер смердить по ночах((

  4. Ірина Потапівна / 21.06.2018 - 20:25 / Відповіcти

    Народ! Хто-небудь з молоді! Та повідомте ж нарешті екологію польску, які скиди з Нью-Волинська йдуть через Буг у їхню Віслу.

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Вірянам – українські храми
Держава без єдиної церкви існувати не може. Немає духовної основи. І, як свідчить історія, церква не може існувати без держави, тому що не має підтримки. І хоч у Конституції ...
“Тендерознавці” всюди або Читай закони не перед сном
Можливо, це тепер культура суспільства така, що людина, не розібравшись, пише про свої «сенсаційні відкриття» в соцмережі, банально сподіваючись отримати за це трохи лайків. ...
Формувати своїх довірених осіб зі списку екс-регіоналів – рішення не зовсім адекватне
Чесних більше? Я намагаюся особливо не коментувати перебіг президентської кампанії. Наразі не маю великого бажання влізати в цей «політичний срач», але… Але коли окремі ...
На мою думку, найкраща квест-кімната у світі – автостанція Володимира-Волинського
Зверніть увагу на два фото. На першому— найкраща у світі квест-кімната на думку пересічних аматорів і дилетантів «SAW Escape Room» у Лас-Вегасі. На другому — справді найкраща ...
Отримала цінний мотиваційний урок від хлопця, що на інвалідному візку стрибає по сходах
Зустріч, яка й досі тримає мене під враженнями і легким шоком та змушує дещо по-іншому глянути на життя і своє “можу”. Це Саша Ващук – приємний, веселий хлопець. Так, ...