Депутатcька комісія спрацювали як належить – ПанКурчак смердітиме дещо менше

10:17 | 16.06.2018 / Рубрика: Погляд / 4 коментарі

Вже півроку діє тимчасова комісія по контролю за дотриманням норм охорони навколишнього середовища промисловими підприємствами Нововолинська.

Ми збирались перед сесією та за потреби у вечірній час виїжали на підприємства, які були джерелом неприємного запаху. Було чимало дзвінків та перепинянь прямо в місті, повідомлення в соцмережах – люди реагували. Часом навіть мешканці міста приходили на засідання – чого, на жаль, не скажеш про окремих депутатів, але перші підсумки можна підбивати.

Було чимало звернень і запитів в різні інстанції – як рівня міста, так і області. Також – було моє звернення на нардепа Ігоря Гузя з проханням звернутись до очільника МінЕкології Остапа Семерака.

Злагоджена взаємодія представників комісії, комплексний підхід та продумана стратегія і стали причиною того, що отримано – проект з котлом згорнули.

Неодноразово виїздили на підприємства, спілкувались з керівництвом, вивчали особливості технологічного процесу, аби зрозуміти, на якому етапі виникає сморід, що зумовлює незручності жителям.

Питань є дуже багато, як і недопрацювань. Взяти хоча би отой ганебний вивіз решток, що валялись по всій трасі.  Звичайно є ще питання і до олійно-жирового комбінату і Кроноспану, які нажаль не придають “свіжості повітря” у нашому місті.

Неприємним осадом є випади представників окремих політичних сил, що намагаються приватизувати собі чиюсь роботу. Трохи по-дитячому виглядає це перетягування ковдри, коли спершу взагалі дистанціюєшся від питань і рухаєшся паралельно з нами.

Деякі депутати облради були епізодично присутнім на засіданні нашої комісій, хоча безпосередньо займаються питаннями екології в області. Ні для кого не секрет, що міська влада не завжди іде на компроміс зі мною, проте не складаю зброю, працюю з виборцями, вирішую питання доступними в рамках чинного законодавства методами.

Так, ми з депутатами комісії писали звернення на обласне управління екології за зразком Бориса Бабійчука, нас поєднувала спільна мета, ми застосовували ті ж засоби, але діяли нарізно. Питання з екопостом звісно ж хороша ідея, але вельми недопрацьована.

Не зовсім зрозумілим є розпіарений візит нардепів з “Самопомочі”, що прибули на “ПанКурчак” з ескортом депутатів чомусь з сусіднього Володимира. Не впевнений, що розмова про євробляхи, приправлена суржиком та явним хамством на адресу наших містян і посприяло вирішенню питання з котлом-утилізатором, але може не так досконало володію якимись політтехнологіями.
Справа не в тому, хто що потім собі запише у досягнення, але нам разом жити в цьому місті, дихати повітрям, дивитись в очі людям. Мораль ще ніхто не скасовував. Коли питання про безпеку дітей то якось не до політичних амбіцій, але, на жаль, не всі це розуміють.

Перед комісією стоїть ще чимало питань.Задля прозорості діяльності закликаю громадськість міста не бути байдужими. Приходьте на засідання комісії по контролю за дотриманням норм охорони навколишнього середовища промисловими підприємствами Нововолинська, не лишайтесь осторонь.

Подавайте пропозиції, інформуйте про стан справ на підприєствах.

Вважаю, що депутат повинен бути відкритим перед громадою, не обмежувати себе лише своїм виборчим округом у рамках міста, таким намагаюсь бути сам і це ж хотів би бачити у своїх колегах.

4 коментарі
  1. Все правильно, Володимире, проте, як вбачається, немає доброї волі у керівників міста – В.Сапожнікова, А.Сторонського, В.Рожелюка які привели отой сморід нам від “Кроно-УА”, ОЖК, “Пан Курчак” та інших. Де вони всі? Вони мають неправомірну вигоду від цих приватних фірм?

  2. Успіхів у непростій роботі

  3. Тепер смердить по ночах((

  4. Ірина Потапівна / 21.06.2018 - 20:25 / Відповіcти

    Народ! Хто-небудь з молоді! Та повідомте ж нарешті екологію польску, які скиди з Нью-Волинська йдуть через Буг у їхню Віслу.

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

В американському містечку Пенсакола три керівника і лише сім депутатів
Підходить до завершення дуже насичена поїздка до маленького містечка Пенсакола, штат Флорида. Це місто має 53 тис. жителів, де живуть хороші і веселі люди. Програма була дуже ...
Як я опинилась в Грузії на тренінгу для молоді з усієї Європи. Хапай можливість з Erasmus+
Якщо ти «молодий» (18-30) займаєшся громадською діяльністю та активний в суспільстві і тобі не байдужий як особистісний розвиток, так і розвиток твого оточення. Отож, до чого я ...
Нововолинці, ми маємо знати, чим нас труять
У Нововолинську можна створити проект громадського бюджету участі, щоб провести моніторинг забруднення повітря. Коли пробуєш змінити життя на краще в цьому місті, більше ...
Українського історика Григорія Купріяновича можуть позбавити волі на 3 роки
Це – Григорій Купріянович. Український історик, активний громадський діяч у Польщі. Ми з ним знайомі особисто. Він знає, що таке дискримінація історичної правди з ...
Поїздка в Нововолинськ з Києва – то завжди пекло
Єдині щасливі поїздки, котрі я пам’ятаю, то були на машині по варшавській трасі. Рейсовий автобус на 9 годин – це еталон, ми з Сашою сидимо на останньому ряду, де 5 місць, ...