<

Оксана Киричук

Це дуже почесна місія – виховувати майбутніх лідерів, навчаючи молоде покоління не боятися брати на себе відповідальність

Оксана Киричук, засновниця Агенції регіонального розвитку Прибужжя.

Оксана – є вихідцем громадського сектору, вихованкою молодіжної організації. В далекому 2007 році участь у подібному до “Нові ідеї для нових громад” проєкті буквально змінила її життя, бо вона дізналася про інший світ, де ти маєш можливості змінювати щось.

Агенція регіонального розвитку ставить собі за мету сприяти місцевому розвитку в громадах.

Це дуже почесна місія – виховувати майбутніх лідерів, навчаючи молоде покоління не боятися брати на себе відповідальність.

Після 24 лютого, коли в громадах Волині почали з’являтися хлопці та дівчата з інших міст, я розуміла, що вони також мають свіжі ідеї, думки і також можуть бути потенційними молодими лідерами та лідерками.

Проєкт «Нові ідеї для нових громад» націлений на те, щоб об’єднати молодь і навчити їх бути лідерами, дати можливість відчути, як це, коли вдало реалізував спільно з однодумцями проєкт, який приносить користь іншим людям.

Проєкт отримав підтримку і ми нарешті можемо реалізувати задумане і тішитися з того, що на Волині додасться лідерів та буде впроваджено ще шість нових молодіжних ініціатив.


Зазначимо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми “Мріємо та діємо”.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ігор Пальонка
20.09.2023
Хочу висловити свою підтримку колегам з десятків громад України, а також Асоціації міст України, які закликають ...
Руслана Порицька
15.09.2023
Ці речі, ніби, абстрактні, але, водночас, дуже важливі. По-перше: щоб будувати команду, потрібно на ціннісному рівні шукати ...
Волонтери БО «Укриття-Нововолинськ»
14.09.2023
Фейсбук запитує, що у нас на думці…Якщо відверто, то все непросто, з однієї сторони ти стараєшся, щоб допомогти, а у ...
Юрій Камельчук
13.09.2023
Вперше питання зміни назви міста постало ще у 1994 році. Тоді громада не підтримала змін. Сьогодні маємо новий етап ...
Елла Яцута
12.09.2023
Ніхто краще місцевих культурних організаторів, менеджерів, громадських діячів не знає громаду. Я, перебуваючи у Луцьку, ...