Чим керуються водії при виборі місця для паркування: ПДР, власним комфортом чи «шукають вихід із ситуації» ?

19:41 | 24.01.2018 / Рубрика: Погляд / 4 коментарі

Не можна заперечити той факт, що Нововолинськ не пристосований до великої кількості автомобілів, а тому і місць для паркування мало. Однак, бувають випадки, коли не зовсім розумієш чим керуються водії, лишаючи свою автівку, наприклад на пішохідному переході або відразу біля нього.

Мене цікавить питання: «Як водії обирають місце для паркування автомобіля?». Особисто я не маю водійських прав і є учасником дорожнього руху як пішохід. Та хочеш чи ні, часто звертаєш  увагу на те, як припарковані автомобілі в місті.

Ну ось, переходиш дорогу в спеціально відведеному місці, а в кінці на тебе чекає сюрприз. Починаєш виправдовувати водія: «Подумаєш, ну треба було йому зайти на хвилинку в кафе, припаркувався прямісінько на пішохідному переході, з ким не буває, а я ж не трамвай, пройду і повз». Водії, ви приблизно так думаєте, коли порушуєте ПДР таким чином? На пару хвилин, один раз, бо треба терміново можна?

Бувають випадки, коли автомобіль паркують відразу біля пішохідного переходу. Цим самим загороджують огляд іншим учасникам дорожнього руху: людині не видно чи рухається автівка, а водій не бачить пішохода.

Сьогодні помітила, що місце для паркування автомобілів навпроти ліцею, яке планують зробити платним, було повністю заповнене (ну не прогадають, якщо дійсно там зроблять, біля лікарні якраз вдала територія). Якщо всім не вистачає місця, то можна лишити автівку і біля тротуару. Це нічого, що дорога доволі вузька, двосторонній рух і проїхати складно повз припарковані біля бордюр автомобілі. Роблю фото і дивлюсь як машини об’їжджають із цікавим виразом обличчя (мабуть і слова «цікаві» в цей момент згадують).

Можна вийти в місто і цілий день робити фото на тему: «Як і головне Де водії лишають автомобілі», але мене цікавить наступне питання. От скажіть, чим вони керуються при виборі місця?

Для мене, як для пішохода, головне знайти перехід, а якщо є світлофор, то навіть коли він працює не зовсім точно (як наприклад біля бані), то зорієнтуватися все ж таки яке горить світло. Попри ці всі переходи і світлофори пам’ятати, що не ми, пішоходи, головні на дорогах. Навіть якщо дощ і снігопад і водій «не трамвай, об’їде в своєму мерсі з клімат-контролем», потрібно впевнитися у власній безпеці. Не пхати візочки з дітьми поперед себе в надії, що так точно зупиняться, не бігати і не кіпішувати і як мій дідусь говорить: «Спочатку дивись наліво, потім – направо».

А що думають водії, коли паркуються в недозволених місцях? Як я розумію, перш за все важливий власний комфорт. Мабуть буває, що не має іншого виходу, бо якщо і хочеш дотримуватися правил, то інші «паркувальники» не дають можливості або місця взагалі не передбачені. А хто думає про правила дорожнього руху в момент вибору місця для паркування?

4 коментарі
  1. На першому фото все підмічено правильно, а от які претензії до інших двох – незрозуміло. Якщо ви не знаєте ПДР, то не потрібно писати таку статтю.

    • Катерина Костючик / 25.01.2018 - 12:36 / Відповіcти

      Це не стаття, це погляд, в якому йде посил до водіїв із запитаннями чи можна так робити і чим керуються при паркуванні автомобіля? Тому якщо можете, то аргументуйте для чого водії створюють аварійні ситуації, паркуються поза зоною, спеціально відведеною для паркування і чи можна лишати автомобіль на пішохідній зоні ?

  2. А рахунок світлофора біля бані – щоб перейти дорогу, треба ще розібратися який колір світлофора горить!!!

    • Згідна! Але мусимо розбиратися(( І чекати доки їх нарешті реставрують

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Про автостанцію у Володимирі-Волинському та запізнення на екзамени у Львові
ПРОШУ МІСЦЕВУ ВЛАДУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ, НА СИТУАЦІЮ, ЯКА СКЛАЛАСЯ У НАШОМУ ВОЛОДИМИРІ-ВОЛИНСЬКОМУ! 15.08.18. Я і моя колега мали їхати до Львова здавати тести для вступу на навчання. ...
Накипіло…Сьогодні мене цинічно, підло і цілеспрямовано робили злодієм і наймерзеннішою людиною!
Так, так мої фейсбушні і не тільки друзі, не думайте, що я звихнулась і не посміхайтесь, мене матір 4 дітей, волонтера і просто гідну людину змішали з лайном. – пише жінка на ...
9 днів пустоти, суму, відчаю, страждань…Біль втрати неминучий
9 днів… 9 днів пустоти, суму, болю, відчаю, страждань… Я не живу, я вже навіть не існую, я як та примара, ходжу з кімнати в кімнату, думками з Ромою… Біль втрати неминучий. ...
Неочікуваний сюрприз. Я в рейтингу «100 людей, які змінили Волинь. 2017»
Нове досягнення в моє резюме несподівано прилетіло з Луцька Я в рейтингу найуспішніших волинян, що опублікований в унікальному журналі «100 людей, які змінили Волинь. 2017». Ото ...
Ви все добре знаєте, що вони зробили і що саме вони вбивці…
Пишу вам з біллю в серці. Друге серпня для нашої родини стало страшним днем, днем, коли жорстоко вбили мою донечку. З цього дня минуло два роки, а біль від втрати меншим не став. ...