<

Жителі Рівненщини зможуть ходити до Білорусі по гриби і ягоди до 15 листопада

00:59 | 6.09.2021 / Новини / , /
Перегляди
273
/ 1 коментар

Від 6-го вересня жителі населених пунктів Рівненщини поблизу кордону з Білоруссю зможуть перетинати його для збирання ягід та грибів у сусідній країні.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Держприкордонслужбу.

“Відповідно до двосторонніх домовленостей між Держприкордонслужбою України та Держприкордонкомітетом Республіки Білорусь з 6 вересня громадяни України, жителі прикордонних населених пунктів Рівненщини, матимуть змогу перетинати українсько-білоруський кордон для збору диких ягід та грибів.

Триватиме спрощений пропуск осіб на територію білоруського республіканського ландшафтного заповідника “Ольманські болота” до 15 листопада”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, прикордонники здійснюватимуть пропускні операції щодня з 06.00 до 20.00 з обов’язковим поверненням громадян на територію України у день перетину державного кордону.

Функціонуватимуть три тимчасові місця спрощеного перетину кордону:

  • “Познань” – для жителів населених пунктів Познань, Глинне, Обсіч, Дубно, Хмель;
  • “Березове” – для жителів населених пунктів Заболоття, Грабунь, Березове, Глинне, Дубно, Хмель;
  • “Дроздинь” – для жителів населених пунктів Старе Село, Дроздинь, Заболоття.

Для перетину кордону необхідно при собі мати: національний паспорт громадянина України (дітям до 16 років – свідоцтво про народження), довідку із сільського виконавчого комітету з вклеєною фотокарткою і підписом голови сільської ради з печаткою; перепустку, видану органами прикордонної служби Республіки Білорусь на право перебування в прикордонній смузі; іменну квитанцію про оплату за відвідини республіканського ландшафтного заповідника “Ольманські болота”.

При цьому у Держприкордонслужбі зазначили, що перетин державного кордону здійснюватиметься лише в пішому порядку або на велосипедах.

“Пропуск осіб по паспортному документу у форматі ID-картки здійснюватись не буде”, – наголосили у відомстві.

один коментар
  1. А де ж “зрада”, “диктатура”, “в’язні”, “мученики”? Чи прискачуть на кордон “ура-патріоти” з палати номер 6, щоб затримувати потенційних зрадників, які з кошолками підуть за грибами до страшного бацьки-диктатора? Отож-то. Не треба плювати в колодязь, з якого п’єш воду. Білорусь була і буде для нас добросусідською, братньою країною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Жовтня, Субота
15 Жовтня, П’ятниця