<
Житель Горохівщини допомагав уродженцю Донеччини незаконно перетнути кордон за 4 тисячі доларів: обох покарали умовно

14:44 | 20.09.2022 / Новини / , /
Перегляди
121
/ Коментарі відсутні

На Волині судили чоловіка, який повинен був допомогти незаконно перетнути державний кордон уродженцю Донеччини. За свої послуги волинянин просив чотири тисячі доларів. Обом чоловікам суд призначив умовне покарання.

Про це стало відомо з вироку Любомльського районного суду, повідомляють Волинські Новини.

Як вбачається з матеріалів справи, 15-го березня уродженець села Лемешів, що на Горохівщині, домовився з уродженцем Краматорська про допомогу останньому в незаконному перетині державного кордону України за грошову винагороду в розмірі чотирьох тисяч доларів. Краматорець є особою призовного віку та не має права покидати Україну.

Домовившись з уродженцем Донеччини, волинянин попросив свою дружину заповнити підроблені документи, зокрема тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та довідку лікарської комісії про непридатність до служби. До слова, жінка не знала про злочинні наміри свого чоловіка.

25-го березня замовник отримав підроблені документи, попередньо надавши волинянину свої фото, який і вклеїв їх в документи. Цього дня й була передана частина коштів – 60 тисяч гривень. Ще дві тисячі доларів волинянин мав отримати на картку після перетину уродженцем Донеччини державного кордону.

Однак наступного дня під час проходження контролю на пункті пропуску «Ягодин» прикордонники виявили підробку документів на ім’я краматорця.

В судовому засіданні сторони подали на розгляд угоди про визнання винуватості. В підсумку суд затвердив угоди та призначив волинянину покарання у виді п’яти років позбавлення волі, змінивши умовним на три роки.

Натомість уродженець Краматорська отримав менш суворе покарання – два роки обмеження волі суд замінив двома роками умовно.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі