<

Земельну ділянку водного фонду на Горохівщині вартістю у 6,3 мільйона хотіли незаконно передати у приватну власність

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:23 | 26.02.2020 / Новини / /
Перегляди
148
/ Коментарі відсутні

Володимир-Волинська місцева прокуратура попередила незаконну передачу земельних ділянок водного фонду у Горохівському районі загальною площею 3,2 га й вартістю 6,3 мільйони гривень у приватну власність.

Прокурори з’ясували, що у 2017 році одна із сільських рад Горохівського району надала дозвіл на проведення інвентаризації земель водно-болотного фонду комунальної власності, включених у межі населених пунктів на її території,- інформує пресслужба прокуратури Волині.

Було також розроблено технічну документацію із землеустрою та протиправно змінено цільове призначення цих земель на землі сільськогосподарського призначення.

Опісля, у 2018 сільська рада прийняла два рішення про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність фізичним особам.

Втрутившись у ситуацію, прокурори в суді домоглися визнання недійсними та скасування цих рішень органу місцевого самоврядування й таким чином попередили незаконну передачу земельних ділянок у приватну власність.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Лютого, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі