<
Зеленський пояснив, чому підписав закон про посилення відповідальності військових

10:12 | 3.02.2023 / Новини / , /
Перегляди
588
/ Коментарі відсутні

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію з проханням ветувати законопроєкт 8271, який посилює кримінальну відповідальність військових.

Цей закон Зеленський підписав тиждень тому. Відповідь на петицію опублікували на сайті президента, пише Конкурент.

“Підписаний мною закон № 8271 спрямований на покращення стану військової дисципліни та правопорядку під час несення військової служби, підвищення бойової готовності військових частин та їх спроможності виконувати визначені завдання задля захисту Вітчизни”, – йдеться у повідомленні. 

Зеленський зазначає, що при ухваленні рішення про підписання врахував позицію головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та командирів військових частин.

Зокрема, у військовому керівництві вважають, що цей закон дозволить уникнути необгрунтованих втрат особового складу. Також він закликав Кабмін вдосконалити механізм застосування до військових відповідальності за правопорушення.

Зеленський заявив, що розділяє переконання у тому, що ці покарання мають застосовуватися з урахуванням індивідуального характеру юридичної відповідальності, ступеня тяжкості вчиненого правопорушення, принципів справедливості та верховенства права.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Квітня, Субота
31 Березня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі