<

Збірна України з футболу в першому матчі відбору на Євро програла Англії

23:29 | 26.03.2023 / Новини / /
85

Збірна України з футболу в першому матчі відбору на Євро-2024 на виїзді поступилася Англії з рахунком 0:2.

Матч відбувався в Лондоні на стадіоні «Вемблі», який може вмістити 90 тисяч людей.

Це був перший офіційний матч збірної України після призначення Руслана Ротаня виконувачем обов’язків головного тренера команди.

У першому таймі англійці створили більше небезпечних моментів та зуміли втілити перевагу в забиті м’ячі. Так, на 37-й хвилині забив Гаррі Кейн, а на 40-й — Букайо Сака.

А ось у другій половині гри багато небезпечних моментів не було: англійці здебільшого контролювали гру, не даючи українцям тиснути на свої ворота.

Під час матчу нашу збірну на стадіоні підтримувало чимало українських уболівальників.

Щоб потрапити на Євро-2024, Україні потрібно посісти перше або друге місце у своїй групі. В українській групі також є Англія, Італія, Північна Македонія та Мальта. Також перепустку на турнір можна отримати через плей-оф Ліги націй.

Туди потраплять 12 найкращих команд Ліги націй 2022-23 років, які не пройшли кваліфікацію Євро. Ці команди поділять на 3 шляхи (по 4 команди), у кожному з яких через півфінали і фінал розіграють ще по одній путівці