<

Збірна України вперше за 17 років вийшла до півфіналу чемпіонату Європи з футзалу

12:37 | 1.02.2022 / Новини / /
145

Збірна України перемогла Казахстан із рахунком 5:3 і вперше з 2005 року вийшла до півфіналу чемпіонату Європи з футзалу.

Збірна України не була фаворитом матчу, проте саме жовто-сині повели в рахунку, коли на 15-й хвилині Шотурма реалізував пенальті, повідомляє НВ.

У другій 20-хвилинці українці ще більше шокували суперника — Корсун та Зварич протягом п’яти хвилин зробили рахунок розгромним — 3:0.

Після цього Казахстан відквитав два голи та відновив інтригу, однак, пішовши ва-банк, одразу пропустив четвертий а потім і п’ятий голи.

Наприкінці матчу казахи таки відправили у ворота українців третій м’яч, але на більше не вистачило часу. У півфіналі Україна зіграє з переможцем чвертьфіналу Росія — Грузія.

Півфінали Євро-2022 відбудуться 4-го лютого.