Збірна України розгромила Вірменію у Лізі націй УЄФА

22:02 | 11.06.2022 / Новини / , , /
187
/ 1 коментар

Національна збірна України з футболу здобула другу перемогу на груповому етапі Ліги націй УЄФА.

«Синьо-жовті» на Муніципальному стадіоні ЛКС імені Владислава Круля у польському Лодзі завдали поразки команді Вірменії – 3:0, передає Укрінформ.

Руслан Малиновський на 61-й хвилині з лінії штрафного майданчика потужно поклав м’яч у правий нижній кут воріт, Олександр Караваєв на 77-й з відскоку спіймав на протиході голкіпера гостей, а Віталій Миколенко на 84-й хвилині скористався помилкою захисту, розстрілявши ворота із близької дистанції.

В іншому матчі групи 1 Ліги В на стадіоні «Авіва» у Дубліні сьогодні зійдуться збірні Ірландії та Шотландії.

Турнірна таблиця: Україна – 6 очок (після 2-х ігор), Шотландія – 3 (1), Вірменія – 3 (3), Ірландія – 0 (2).

Нагадаємо, у Лізі В виступають 15 збірних, які розбиті на чотири групи. У червні та вересні всі команди зіграють одна з одною вдома та на виїзді. Переможці груп у Лізі націй-2024/25 зіграють у Лізі А. Власники останніх місць опустяться до Ліги С.