Юні гравці ФК”Волинь” перемогли на всеукраїнському фестивалі футболу

10:29 | 23.03.2015 / Новини / , , /
5

Цими вихідними у Ковелі відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячого футболу. Змагалися діти 2006 року народження.

До Ковеля прибуло 8 команд U-9, яких розбили у дві групи. Команди грали на майданчиках із штучним покриттям у форматі 4+1, два тайми по 15 хвилин. Дитяча школа луцької «Волині» виставила відразу дві команди – ДЮФШ «Волинь»-1 та ДЮФШ «Волинь»-2, – пише прес-служба клубу.

Їх розвели по різним групам. Першій команді тренерів Миколи Кльоца (йому допомагав Андрій Дикий) випали такі суперники: ФК «Київ», ДЮСШ №22 (Київ), ДЮСШ (Кузнецовськ). Друга команда «Волині» U-9 змагалася із «Футбольним центром «Ковель-Волинь», ДЮСШ №14 (Київ) та ДЮСШ (Маневичі).

Обидві команди з Луцька посіли перші місця в групах, бо виграли у групах усі поєдинки і тільки друга команда розійшлася миром 0:0 із господарями. Відтак доля першого місця вирішувалася в очному двобої двох команд ДЮФШ «Волинь». Виграла «Волинь»-2 з рахунком 3:1. Головні індивідуальні нагороди турніру також дісталися представникам «Волині». Дмитро Веселовський став кращим бомбардиром (8 голів), а півзахисник Іван Філіпчук – кращим гравце