<

ЄС скасував усі мита і збори з українського експорту

05:54 | 4.06.2022 / Новини / , /
Перегляди
87
/ Коментарі відсутні

У Євросоюзі набувають чинності ухвалені раніше Європарламентом і Радою ЄС рішення, які повинні допомогти відновленню українського бізнесу, що постраждав унаслідок російської агресії.

Про це повідомили в п’ятницю, 3 червня, на сайті Офіційного журналу ЄС, – пише ТСН.

Регуляторні правила, якими Європейський Союз офіційно скасував усі мита і збори з українського експорту, що спрямовується на європейський ринок почнуть працювати від 4 червня 2022 року. Передбачено, що вони будуть діяти до 5 червня 2023 року.

“Це безпрецедентний крок, спрямований на розвиток економіки України, яка була значно ослаблена внаслідок російської агресії. Він допоможе подолати важку ситуацію, в якій опинились українські виробники та експортери після російського військового вторгнення”, – прокоментувала це нововведення речниця Єврокомісії з питань сільського господарства й торгівлі Міріам Гарсія Феррер.

Скасування мит стосується експорту з України промислової продукції, фруктів та овочів, а також антидемпінгових мит щодо імпорту сталі. Таким чином, товари з України можна буде ввозити в ЄС без сплати мит. А антидемпінгове мито, введене на українські товари протягом цього року, не стягуватиметься після завершення дії регламенту.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
28 Січня, Субота
27 Січня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі