<

ЄС продовжив ще на рік «кримські» санкції

07:11 | 22.06.2021 / Новини / , , , /
Перегляди
39
/ Коментарі відсутні

Євросоюз ще на рік – до 23-го червня 2022 року – продовжив чинність санкцій проти Росії, запроваджених через окупацію Криму.

Таке рішення ухвалила Європейська рада, йдеться на сайті організації, – передає УНІАН.

«Сьогодні Рада вирішила поновити санкції, запроваджені у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією, на наступний рік – до 23 червня 2022 року», – йдеться в повідомленні, оприлюдненому сьогодні на офіційному сайті ЄР.

Санкціями обмежено імпорт до Євросоюзу товарів, що походять з Криму чи Севастополя, а також встановлено заборону на інвестиції та капіталовкладення в Крим.

Також заборонено експорт з ЄС на окупований півострів певних товарів та технологій, що можуть використовуватись у транспортній, енергетичній галузях, у телекомунікаційній сфері або для розвідки та видобутку корисних копалин.

Європейська рада вкотре підкреслила, що ЄС не визнає анексії Криму та Севастополя і продовжує засуджувати це порушення міжнародного права.

Уперше санкції були запроваджені в червні 2014 року в відповідь на спроби підірвати територіальну цілісність України, а потім постійно продовжував їхню чинність на рік. Інші заходи ЄС, реалізовані у відповідь на кризу в Україні, включають економічні санкції, спрямовані на конкретні сектори російської економіки та індивідуальні обмежувальні заходи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Травня, Понеділок
22 Травня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі