<

Якби лишився вдома, то робив би ковбасу, а тут «ковбасимо» ворога, – 24-річний волинський військовий

03:41 | 10.06.2021 / Новини / , /
Перегляди
1637
/ коментарів 10

Волинянин Петро в цивільному житті здобув спеціальну освіту в царині харчової промисловості. Власне, він є фахівцем з організації виробництва м’ясо-ковбасних виробів.

Про хлопця розповідають у штабі ООС.

Але, каже, працювати за цивільною спеціальністю йому не надто кортіло. І він використав можливість змінити життя, уклавши контракт зі Збройними Силами.

Нині Петро з товаришами виконує завдання у складі одного з підрозділів операції Об’єднаних сил. Розповідає, що праця воїна-піхотинця нелегка й виснажлива. Доводиться і з лопатою попрацювати — чистити окопи. І годинами спостерігати за ворожими позиціями. І боєкомплект на собі тягати. Та й багато чого іншого робити, аби підрозділ завжди перебував у готовності до відбиття нападу противника.

“Зараз час є особливо небезпечний. Буяє «зеленка». А це значить, що ворог активізується. І треба бути удвічі пильнішим. Але хай лишень сунуться — пригостимо так, що добавки не буде кому просити” — каже він.

коментарів: 10
 1. Ой скільки вже полягло а скільки ще поляже тих ковбасників… Краще б економіку найбіднішої частини Європи підіймали, але не судьба

 2. Є спеціальна освіта в царині харчової промисловості. Але працювати за фахом не надто кортіло. Хлопець вибрав іншу спеціальність, уклавши контракт зі Збройними Силами. За свою роботу Петро буде отримувати грошову оплату. Сам Петро напевно шкодує за дарма викинутими грошима на навчання. Що ж буває. Може хлопчина правильно зробив свій вибір. А хтось з його однокурсників уклав контракт з підприємством харчової промисловості і таким чином заробляє собі на прожиття. Хтось укладає контракт у сфері будівництва, торгівлі, освіти, траспорту за певну оплату, яка його влаштовує. Всі професії потрібні і актуальні. Ніхто нікому не зобов`язаний чи у боргу перед кимось.

 3. Шось таке дурне цей петро ляпнув!
  Хотів видати популістичне гасло, а видав власне невігластво.

 4. Олеже, пояснення тут одне: ніхто не буде кланятись і ставати перед Петром на коліна із-за того, що він заробляє собі на прожиття, уклавши контракт зі Збройними Силами і виконує свою роботу згідно контракту.
  Віддати шану можна тільки тим, які в 2014 році без всяких контрактів, які не за гроші пішли з майдану прямо на передову, не знаючи, що їх чекає попереду, але які були готові віддати і віддали своє життя за свою країну.
  А тим, які ідуть в Зройні Сили тільки із-за того, що в свому місті чи селі немає роботи, а в поляка не хочеться рачки стояти на грядках ( оплата по контракту в ЗСУ непогана) хочеться просто побажати успіхів у роботі та сімейного благополуччя.

  • Так в нього ж була досить непогана і головне затребувана і добре оплачувана в нашому місті інженерно-технічна спеціальність – спеціаліст з організації виробництва. Але він вирішив йти захищати Батьківщину ризикуючи власним життям і здоров’ям, за наш з вами спокій. І гроші тут очевидно не головне. Однозначно цей хлопчина заслуговує на повагу від народу.

   • а от олежка вирішив бути діванним воіном. І гроші тут очевидно не головне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Грудня, Середа
30 Листопада, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі