<

Вирішив піти на той світ, але не вдалося: що відомо про спробу суїциду путінської маріонетки — Медведєва

07:05 | 29.06.2022 / Новини / , /
Перегляди
2490
/ коментарі 2

Маріонетка путіна дмитро медведєв, кажуть, намагався вкоротити собі віку. Але спроба була невдалою.

Телеграм-канал GeneralSVR знову ділиться з підписниками цікавими новинами, передає ТСН.

А з огляду на те, що на каналі вже неодноразово публікували інформацію, яка згодом підтверджувалася, є всі підстави припускати, що вони пишуть правду, а не чутки.

«Вчора ввечері вдалося запобігти спробі суїциду колишнього президента росії дмитра медведєва. Під час прибирання його кабінету жінка з прислуги випадково звернула увагу на кілька списаних аркушів паперу на столі та на підлозі, мабуть, її зацікавив зміст. Так, виявивши п’ять варіантів передсмертної записки, вона одразу повідомила охорону.

Дмитра медведєва охорона знайшла міцно п’яним і з пістолетом у правій руці. Після недовгих умовлянь він віддав пістолет, який, як з’ясувалося, був заряджений бойовими патронами. Біля медведєва було знайдено ще одну записку, мабуть, шостий, остаточний варіант. Про все було негайно повідомлено президенту росії володимиру путіну. Той розпорядився не давати Медведєву більше спиртного та контролювати кожен крок до особливого рішення. Інцидент вирішено не розголошувати», – пише канал.

Дивно, але факт: у своїх записках медведєв нібито писав про те, що ненавидить війну і не може переживати приниження, які впали на нього і його країну.

«У записках дмитро медведєв написав, що не може переносити принижень та душевних переживань, почувається нікчемним та ні на що не здатним, ненавидить війну і тих, хто її розв’язав, і у своїй смерті звинувачує президента росії володимира путіна, юрія ковальчука, миколу патрушева, олександра бортникова та ігоря сєчіна. В одному з варіантів записки медведєв пише, що йому набридло бути лялькою. Практично все написано сумбурно та емоційно і, мабуть, в стані алкогольного сп’яніння», – пише канал.


коментарів: 2
  1. Ой, Димасик. Какая жалость, что не получилось. Надо было и парочку руских долбо*бов вместе с вашим ушлепком недоделанным путлером туда же, на концерт Кобзона прихватить. Ты уж постарайся в следующий раз. Уваж народ Украины.
    Смерть ворогам! Здохните ВСЕ, придурки

  2. Дімон навіть вбитись не здатний.
    Що за кривочленний орок його робив?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
30 Травня, Вівторок
29 Травня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі