<

Волинянин Данило Даниленко виграв Різдвяні старти, які проходили у столиці

17:45 | 10.01.2016 / Новини /
1

Волинянин Данило Даниленко виграв традиційний 21-ий за ліком легкоатлетичний турнір “Різдвяні старти”, який відбувався 8-9 січня у київському легкоатлетичному манежі на Березняках. Бігун виграв фінальний забіг на 400 метрів із результатом 48,45 секунди.

“Ці змагання розглядаються як етап підготовки до старту сезону. Як для початку січня, то мій підопічний показав дуже непоганий результат”, – розповіла прес-службі Федерації легкої атлетики Волинської області тренер Даниленка Олена Вегнер. Вона разом із Олегом Вегнером готуватиме Данила до першого серйозного старту 2016 року — 27-28 січня в Запоріжжі відбудеться Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. 21-річний Даниленко — учень Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, – повідомляє ІА Волинські  Новини