<

Волинському прикордоннику подарували трикімнатну квартиру

17:43 | 29.08.2021 / Новини / , /
Перегляди
1746
/ Коментарі відсутні

Військовослужбовець Волинського прикордонного загону став власником нової трикімнатної квартири.

Сертифікат та ключі від довгоочікуваного житла майстру-сержанту Сергію Леухіну вручив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, повідомляють на сайті прикордонної служби Волині.

Як зазначають, омріяний подарунок прикордонник отримав за ініціативи Президента України Володимира Зеленського з нагоди 30-річчя Незалежності України, як учасник АТО/ООС.

Сергій присвятив військовій справі майже 24 роки. Прикордонник виконував обов’язки в різних підрозділах на східних рубежах нашої держави. У 2014 році, з початку збройної агресії Росії на Донбасі, він був у складі мобільної прикордонної застави «Амвросіївка» Донецького прикордонного загону.

Згодом Сергій відправився для проходження служби на Волинь. Вже з Луцького прикордонного загону у 2016 році знову потрапив в зону АТО/ООС, де впродовж року виконував завдання із забезпечення територіальної цілісності та недоторканості нашої країни.

На цей час Сергій Леухін є військовослужбовцем відділу «Самари» Волинського загону та несе службу на українсько-білоруській ділянці кордону. Разом із дружиною виховують двох доньок і зовсім скоро будуть допомагати старшій у вихованні онучки. Кілька років Сергій з родиною перебували у черзі на отримання житла, як учасник АТО. Крім того, сім’я Леухіних вважається внутрішньо переміщеною.

“Мене переповнюють емоції. Я дуже радий такому подарунку. Ми з сім’єю довго перебували у черзі на отримання житла і дуже сподівалися, що його все ж таки отримаємо. За кілька днів до вручення сертифікату мені зателефонували й сказали, що для мене буде придбана квартира. І ось я власник 3-кімнатної квартири в смт Ратно”, – поділився враженнями Сергій. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Жовтня, Понеділок