<
Волинські страхувальники спрямували на соціальні потреби понад 6,5 мільярда гривень єдиного внеску

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:37 | 22.11.2022 / Новини / /
Перегляди
28
/ Коментарі відсутні

За підсумками десяти місяців 2022-го року волинські страхувальники перерахували на соціальні потреби 6 мільярдів 512 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Це на понад 1,9 мільярда гривень більше проти аналогічного періоду торік, – повідомляє пресслужба ДПС Волині.

В умовах воєнного стану такий ріст сплати єдиного внеску – свідчення непохитної позиції роботодавців у питаннях захисту прав своїх працівників та підтримки держави, яка фінансує програми соціального захисту своїх громадян.

“Дотримання законодавчо визначених стандартів оплати праці – незмінна вимога до роботодавців, які використовують працю найманих осіб. І воєнний період не звільняє працедавців від виконання свого обов’язку щодо сплати єдиного внеску, оскільки держава потребує коштів для підтримки соціально вразливих груп населення та не ухиляється від обов’язку забезпечувати пенсійні та соціальні виплати. Варто відзначити, що волинський бізнес переважно демонструє відповідальну позицію. Відтак – в області суттєвий ріст сплати єдиного внеску”, – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк

Нагадаємо, що саме зараз податкова служба активно співпрацює із Держпраці у рамках інформаційної кампанії  “Виходь на світло!” з тим, щоб захистити інтереси найманих працівників і залучити до бюджету вкрай потрібні для країни кошти.

Зокрема, у рамках кампанії ДПС надає інформаційну підтримку щодо ознайомлення громадян з вимогами законодавства про офіційне оформлення найманої праці, спільно з Держпраці аналізує виявлені порушення та працює на їх упередження.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 Грудня, Неділя
9 Грудня, Субота