Перегляди
1
/ Коментарі відсутні
завантаження

В Ужгороді пройшли фінальні змагання ІІ всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Понад 250 спортсменів із 23 областей виборювали звання найсильніших у шести видах програми, – повідомляє Волинь Нова.

Команди змагались у турнірі з шахів, шашок, настільного тенісу, дартсу, бомбаскету, арм- і гирьового спорту. Волинь представляли переможці та призери попередніх обласних стартів із Луцька, Ковеля, Нововолинська, Рожищенського, Старовижівського, Любомльського, Володимир-Волинського і Ківерцівського районів.

Наші атлети найбільш успішно виступили у гирьовому спорті (Іван Левченко) і арм-спорті (Володимир Климюк), де завоювали треті місця в особистому заліку. У командній боротьбі збірна Волині здобула бронзові нагороди.