<

«Волинь» на власному полі розгромила «Кремінь» – 3:0

12:41 | 5.09.2019 / Новини / , /
1

4 вересня на стадіоні «Авангард» у Луцьку відбувся матч 7-го туру Першої ліги чемпіонату України. «Волинь» на власному полі розгромила кременчуцький «Кремінь» – 3:0.

Про це повідомляють Волинські Новини.

«Волинь» мала перевагу впродовж усього тайму, і на 31 хвилині вона втілилася у гол – Горопевшек головою поцілив в кут воріт – 1:0.

А наприкінці тайму гол зі штрафного забив Денис Кожанов. Тож, перший тайм завершився з рахунком 2:0.

На 59 хвилині третій гол у ворота «Кременя» забив Пономар, який миттєвістю раніше вийшов на поле замість Сіаваша.

Отож лучани розгромили «Кремінь» з рахунком 3:0.

Після матчу Андрій Тлумак скаже, що команда виконала все, що їй говорили перед грою, а самі футболісти потроху виходять з кризи після стикових матчів за вихід у «вишку» з «Карпатами». Натомість старший тренер «Кременя» Сергій Свистун нарікав на непрофесійне суддівство, але все ж привітав волинян з закономірною перемогою.

Після цієї звитяги «Волинь» піднялася на шосту сходинку та наблизилася до лідерів турнірної таблиці, а вже у неділю «хрестоносцям» на виїзді доведеться помірятися силами з «Інгульцем», тож чи буде для «Волині» фіналіст Кубка України таким же «міцним», як «Кремінь», побачимо 8 вересня у 8 турі.