<

«Волинь» на останніх секундах вирвала перемогу в «Агробізнесу» – 2:1

09:48 | 30.09.2019 / Новини / , /
0

29-го вересня Луцька «Волинь», перебуваючи більшу частину другого тайму в меншості, врятувала матч з волочиським «Агробізнесом», який є одним з лідерів Першої ліги, перемігши з рахунком 2:1.

Матч 11 туру Першої ліги чемпіонату України відбувся на стадіоні «Авангард», – повідомляють Волинські Новини.

Уже на 22 хвилині команда з Волочиська відкрила рахунок: Ігор Курило головою замкнув навіс партнера з кутового – 1:0.

Відтак, перший тайм завершився з мінімальною перевагою гостей.

У другому таймі на 58 хвилині другу жовту отримав Болденков, залишивши свою команди в меншості.

А на 76 хвилині Кожанов, скориставшись помилкою захисту та тим, що голкіпер вийшов вперед, зрівняв рахунок у матчі – 1:1.

На останніх секундах Климець заробив пенальті, який реалізував Хагназарі, вирвавши перемогу для своєї команди – 2:1.