Волинь – із найкращими показниками наповнення бюджету України за 2015 рік

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:39 | 27.02.2016 / Рубрика: Новини / Прокоментуй!

Під час засідання колегії облдержадміністрації Володимир Гунчик наголосив, що саме зараз, під час змін Бюджетного і Податкового кодексів важливо працювати над наповненням бюджету.

Хороший бюджет дає можливість ефективно вирішувати ряд соціально-економічних питань та говорити про розвиток регіону. Тому Володимир Гунчик відзначив, що використовуючи досвід 2015 року, потрібно наповнити скарбниці таким чином, аби вже за результатами перевиконання першого півріччя 2016-го мати можливість активно використовувати ці кошти – пише ЗУНР.ІНФО.

За словами голови облдержадміністрації, питання наповнення бюджету було пріоритетним минулого року, і, як виявилось, не дарма. У Волинської області найкращий показник наповнення бюджетів в Україні за минулий рік.

– Потрібно дуже багато зробити для того, щоби й цього року втримати минулорічний темп, – відзначив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області. – Ми маємо найкращий показник росту місцевих бюджетів у порівнянні з попереднім періодом, – сказав Володимир Гунчик

Так із інформації про підсумки виконання бюджету області за 2015 рік стало відомо, що до консолідованого бюджету області надійшло 7439,8 млн. грн. податків, зборів та інших доходів бюджету, що на 2350,1 млн. грн. або на 46,2 відсотка більше, ніж за попередній рік. Місцеві бюджети області за загальним фондом виконані на 112 відсотків, понад план надійшло 181,9 млн. гривень.

Забезпечено виконання всіх зведених бюджетів районів та міст обласного значення, на 112,8 відсотка виконано. З усіх місцевих бюджетів області за підсумками 2015 року не виконаний лише бюджет Черченської сільської ради Камінь-Каширського району внаслідок недоотримання запланованих обсягів надходжень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, земельного податку з фізичних осіб і єдиного податку.

Інформуючи про виконання бюджетних завдань Волинської митниці ДФС у 2015 році та про основні завдання організації виконання бюджету у 2016 році, заступник начальника головного управління ДФС в області Тетяна Харченко окреслила окремі напрями, які забезпечили область значними фінансовими ресурсами та робота над якими в цьому році дозволить наростити доходи бюджету та суттєво вплине на формування податкової бази. Це, зокрема, детінізація бізнесу.

Тож варто зазначити, що станом на 22 лютого цього року митницею перераховано до бюджету податків на суму 322,8 млн грн., виконання становить 105,1 %. З урахуванням резервів у лютому 2016 року митницею прогнозується перевиконання доведених показників на рівні 60 млн грн., відповідно на ремонт Волинських доріг буде спрямовано кошти в сумі 30 млн грн.

Також Тетяна Володимирівна відзначила, що до 29 лютого, тобто до терміну подачі звітності великими платниками податків декларацій з податку на прибуток, завершать відкриття всіх рахунків офісу великих платників податків. Це означає, що 10 % з податку залишиться на території області. Увага голови облдержадміністрації на цьому була закцентована не випадково, позаяк за його словами – це орієнтовно 30 млн грн, що є серйозним ресурсом для вирішення соціально-економічних питань розвитку регіону.

Додати коментар


Погляд

І тут сестра ,смачно поїдаючи “сємочкі”, починає мене інструктувати, як аналізи я маю розливати по пробірках
Вчора дитині стало погано,біль в животі…викликали швидку. Приїхала коретка, совєтскіх часів..на яких вже навіть поліція не їздить,а дітям не зашкодить. Забрали на ...

Новини

21 лютого, Середа
14:59
У Ківерцях авто поліції протаранило бетонний стовп
14:38
В зоні АТО загинула 23-річна дівчина-медик
14:07
«БУГ на стилі»: Сніжана Витковець, 17 років, веган
13:35
Через залізничний пункт пропуску «Володимир-Волинський» намагалися провезти більш ніж 500 пачок цигарок
13:09
Хто є власником вбиральні у центрі міста Володимира-Волинського? Розслідування проекту «По той бік Закону»
12:34
Кабінет міністрів підвищив пенсії військовослужбовцям
12:04
Ковельському військовому збирають гроші на операцію
11:58
У Нововолинську розпочалися громадські слухання з приводу будівництва нових об’єктів
11:42
В Іваничах відбулися заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні
11:39
У Володимирі-Волинському відбудеться чергове засідання по «справі 22» бійців 51 бригади
11:04
Жителя Камінь-Каширського району підозрюють у підпалі, в якому загинув односелець
10:47
Абдуллах, Мартін, Розаліїна, Юстина – які імена обирають для дітей у Нововолинську 3
10:26
Ігор Гузь: “Призначення Гунчика – це біда для Волині та велика помилка Петра Порошенка”
10:00
Заборгованість за опалення та теплу воду у Володимирі-Волинському сягнуло понад 8,5 мільйона гривень
09:39
Під Києвом працював підпільний спиртозавод під виглядом овечої ферми
09:23
Творці фільму “Кіборги” спростували інформацію про легальний вільний доступ до стрічки
08:18
За тиждень стається 2-3 самогубства у частинах, які беруть участь в АТО, – Матіос
07:11
На Волині хочуть створити комунальну арт-студію
06:03
На Україну насуваються морози -12 -17
04:59
За рік українців стало менше на 200 000
Усі новини